» »

Samsung M8800 Pixon

Samsung M8800 Pixon

Ciklamen ::

Sem naletel na ta telefon, pa se mi zdi kar zanimiv, glede na takšno ceno kot ga dobiš (zelo nizko v primerjavi z drugimi Touch Screen telefoni)

Torej, si lasti kdo ta telefon, mogoče kak kratek review? Bi se ga splačalo nabavit?

Ciklamen ::

In opazil sem še, da telefon ni "pameten" (smart phone). Na kaj dejansko to vpliva, če ni tega?
- End of the Post ->

ModriN96 ::

Če se ga splača kupt al pa ne je relativn uprašanje... Se ga itak in pa spet ne. Odvisno kaj točno hočš sploh met oz kaj prčakuješ od telefona.

Sam sm ga tut meu šanso testerat in morm rečt d men osebno je čist kul aparat. Za fotoaparat pa igračkanje mi itak dol visi, sama uporaba, stabilnost, odzivnost, signal...pa lahko samo pohvalim in rečem da je dau Samsung spet en dobr aparat na tržišče.

Smart Phone so pa smatrani tisti, ki so Windows Mobile. Tako da ta telefon ni smart phone ravno zaradi tega ker nima windows mobile sistema.

Mogoče so ga mal polomil ker je pač to samsungova višja serija in mu niso integrirali WLAN-a, vse ostalo je kot se zagre...

Ciklamen ::

Aha, to sem zasledil, da ni Wi-Fija in posledično WLAN-a.

Ampak, ali zato, ker ni WiFija, se morda ne bi dalo gledati TVja preko interneta (kot Mobilna TV naprimer.)? Ali je to odvisno od nečesa popolnoma drugega?
- End of the Post ->

ModriN96 ::

Mobilno tv lahko gledaš povsod kje je UMTS signal. Tako da če telefon nima wlan-a ni nobene ovire in boš komot gledu mobilno tv.

Ciklamen ::

Aha, torej takšna VEČJA pomankljivost telefona je "samo" Wi-Fi, kaj druga, tako pomembnega, pa vbistvu ni?
- End of the Post ->

ModriN96 ::

Za moje uporabe bi biu lahko še Symbian ampak to nebi dau kot pomankljivost, ker pač samsung ma svoj stil menija Nokia pa svojga.

Nekaj samsungov je tut na podlagi Symbian sistema vendar je prirejen oz spremenjen. Kot sem reku, to ni pomankljivost.

Aparat je definitivno dober in če se ga dobi za dobro ceno nimaš kej obžalovat.

Ciklamen ::

Pri mobitelu v paketu povezani 55/33 je za 199€, kar se mi zdi kar malo nepoštena ponudba, saj si vezan na 2 leti + imaš še 33/55 € naročnine, kar znese okrog 700/1100€ na ti dve leti, telefon pa stane tam 520€. Preplačaš ga skoraj 3x...
- End of the Post ->

Ciklamen ::

By the way, kako je z GPS sprejemnikom.

Nekje sem zaznal, da bojda ne deluje tako kot bi moral. A je to res?
- End of the Post ->


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samodejen vklop mobilnih podatkov?

Oddelek: Mobilne tehnologije
357100 (4257) Piki1982
»

Znamka Nokia se vrača kot Nokia 6 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7126693 (16925) bambam20
»

HTC Tattoo - Simobil (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
24234895 (16050) errhec
»

Nokia E66/E71 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8010826 (5009) MrAs
»

Apple ima težave z iskanjem partnerja za prodajo iPhone-a v Evropi

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
446100 (4069) ahac

Več podobnih tem