» »

Spletna trgovina Comshop (izkušnje...)

Spletna trgovina Comshop (izkušnje...)

1 2
3
»

kitewing ::

Tam na linku imaš cel kup klasičnih in spletnih trgovin, tudi če jih primerjaš samo med sabo, so razlike kar velike. Dosti večje, kot naj bi bla skupaj marža pri računalniški robi.
Konkurence seveda ni. Od klasičnih trgovin imaš po Sloveniji samo comshop, malo manj bigbang oz. merkur. Ostalo so vaške trgovine, ki seveda niso nič cenejše.
Na internetu je malo več konkurence, ampak če se spomneš kupit točno določen procesor, ga bojo imeli v približno pol trgovinah. Po možnosti v takih, kjer sploh niso resni. Če bi bla prava konkurenca, bi ble cene morda še malo nižje (na internetu ne dost), bi ble pa druge stvari dosti bolj poštimane.

A ti to veš, ali samo ugibaš? Ali delaš v kakšni računalniški firmi in imaš oprejemljive informacije, ali samo ugibaš?

Utk ::

A moram delat v trgovini, da vem, kolk računalniških trgovin je v radiu 30 km? Moram delat v trgovini, da znam izračunat kolk je razlika med "pride naslednji teden" in dnevom, ko res pride? Moram delat v trgovini, da vidim kakšne so cene? Ali na kaj ciljaš?

Percineli ::

Nekaj mi ni jasno. Pritožujete se nad "Troni" oz. sestavo katerega koli računalnika, v naslednjem stavku pa opevate svojo nadpovprečno sposobnost sestave računalnika in poznavanje le tega. Zakaj pa potem ne kupite samo komponent, napajalnik, ohišje....in ga sestavite sami? Zakaj bi kupila torto, ki bi jo potem popljuvala, če lahko kupim sestavine in jo sama naredim boljše?

Žal mi je, da imate slabe izkušnje z www.akcija.si, lepa beseda VEDNO lepo mesto najde :D

Glede dobavljivosti artiklov - morate vedeti, da spletna trgovina zaradi širokega spektra izdelkov ne more držat vseh artiklov na zalogi, zato je dobavljivost le-teh odvisna od dobaviteljev, njihovega reakcijskega časa in seveda njihove ponudbe. In verjamem, da vse spletne trgovine dajo vse od sebe, vem pa tudi kakšen je odnos strank, ki mislijo, da bodo z nesramnostjo in izsiljevanjem karkoli dosegli. In prepričana sem, da vse spletne trgovine želijo zadovoljne kupce. Seveda pa razumem vašo ogorčenost, tudi sama velikokrat nisem zadovoljna in navdušena nad posameznimi storitvami ampak še vedno je človeški odnos in pripravljenost medsebojne komunikacije prioritetna.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Percineli - poznavalci si tako ali tako sestavimo računalnik sami, gre za tiste, ki tega ne znajo, pa jih nategujejo kot cucke. Za preveč denarja, jim ponujajo zastarelo, nekonkurenčno robo - večina sestavljenih računalnikov je na platah p31 in še to po možnosti najcenejše plate, ki se jih na trgu dobi, kar te že v osnovi ustavi, pri morebitni želji za nadgradnjo. Največkrat pa v reklamah sploh nimajo podatkov o MB, razen da je integrirana zvočna in mrežna kartica.

Mertelj Pero ::

Za normalno uporabo večine uporabnik to zadostuje, zato pa reklamirajo tako.

solatko ::

Mertelj Pero - dve leti, kolikor je garancija - pa že v tem času je ene trikrat na servisu (DVD-RW - so vgrajeni najslabši, ki se jih da dobit, trdi diski so tudi bolj balkanske kvalitete, ene trikrat bios sesuje....), potem pa je za stranko najbolje, da spet kupi kakšen tak šit, če se do takrat ni nič naučil o HW.

Percineli ::

SAMI si lahko izberete komponente, kaj tukaj ni jasno? Dobiš tudi cifro matične, grafične itd. Jaz ne razumem kak vas lahk okrog prinesejo, če je specifikacija izpisana na potrjenem računu?! Če pa kupite najcenejši comp, za katerega NI določeno niti ali je plata asusova ali gigabajtova...potem pa res kupiš mačka v žaklju. In potem logično da dobiš crap, kjerkoli kupuješ :)

pastir1234 ::

Negativna izkušnja za comshopom. Poklical po telefonu, naročil za 900€ robe. Mi prodajalec reče da je vse na zalogi. No ko sem prišel v trgovino me je na pultu res čakala rezervacija... no od 10kos diskov sta bila na mizi le 2 diska. Uglavnem totalno neprofesionalno

bobsaap ::

Negativna izkušnja za comshopom. Poklical po telefonu, naročil za 900€ robe. Mi prodajalec reče da je vse na zalogi. No ko sem prišel v trgovino me je na pultu res čakala rezervacija... no od 10kos diskov sta bila na mizi le 2 diska. Uglavnem totalno neprofesionalno


Ne laži!

Če si nekaj naročil preko spleta, tega NISI mogel dvigniti v trgovini in pika. Spletna trgovina Comshop ne ponuja OSEBNEGA prevzema, tako da to nisi mogel naredit.

Če si pa poklical v trgovino, pa je to druga pesem, ... pol si odpri svojo temo o poslovalnicah in tam pljuvaj po njih, ...

Še kaj nejasnega?
http://www.slo-fishing.si

tomzzi ::

Jaz imam z njimi (Comshop) dobre izkušnje. Naročil tipkovnico Logitech Illuminated in jo dobil čez dan ali dva. Tak, da nimam nobenih pripomb. Pa do zdaj je vse potekalo tekoče pri vsakem nakupu če sem kaj pri njih vzel. Tak, da iz moje strani samo pohvale.;)

moowy123 ::

Negativna izkušnja za comshopom. Poklical po telefonu, naročil za 900€ robe. Mi prodajalec reče da je vse na zalogi. No ko sem prišel v trgovino me je na pultu res čakala rezervacija... no od 10kos diskov sta bila na mizi le 2 diska. Uglavnem totalno neprofesionalno


Ne laži!

Če si nekaj naročil preko spleta, tega NISI mogel dvigniti v trgovini in pika. Spletna trgovina Comshop ne ponuja OSEBNEGA prevzema, tako da to nisi mogel naredit.

Če si pa poklical v trgovino, pa je to druga pesem, ... pol si odpri svojo temo o poslovalnicah in tam pljuvaj po njih, ...

Še kaj nejasnega?


Pa kaj tebi ni ... Saj je lepo napisal da je poklical po telefonu in naročil zadevo ( po telefonu če slučajno prvič nisi prebral ). Če ga pa kaj moti glede te trgovine in skuša izrazit svoje mnenje in morda s tem pomaga komu pa s tem ni popolnoma nič narobe.

bobsaap ::

Tudi v spletno trgovino lahko pokličeš po telefonu!!!

Al je kje napisal, da je poklicl V TRGOVINO? Glede na to da je to tema o spletni prodaji, sem predvideval, da je imel s spletno trgovino težave, ... tako da, ...

Treba se je naučit izražat, če hočeš kaj povedati. Lahko da je bil nerazločen pri naročanju po telefonu in je zato prišlo do težav, ... kaj pa veš, možnosti je ogromno.
http://www.slo-fishing.si

rok1986 ::

Z omenjeno trgovino imam do sedaj samo dobre izkušnje. Naročil v torek zutraj izdelek, ki ni bil na zalogi, vendar sem ga vseeno dobil v sredo že na dom8-)

MEDENA2 ::

Comshop ima tako spletno trgovino, kot spletne trgovine.

BTW: Na zadnje sem klical v Comtron za ene Windowse (Wista Home 64-bit SLO), katere je želel imeti prijatelj-na zalogi so bili takrat samo pri nijih).
In ko sem vprašal kje jih lahko prevzamem v MB so mi odgovorili, da imajo še 1kom. v poslovalnici Europark. Pridem tja in kaj vidim? Comshop in NE Comtron, kot sem klical. :O
Tako, da prosim ne govorite, da sta to dve različni podjetji-mogoče sta dejansko res, ampak delajo kot eno! :P
MSI P45 Neo3-FR, Intel E8300+Mugen@3,40Ghz, Corsair DHX 4GB cl4 @1020Mhz cl5
Sapphire 4850 512MB, 2X WD6400AAKS, Pioneer DVR-215DBK
ANTEC Three Hundred + 3X120mm ANTEC FAN, Corsair TX650W

bobsaap ::

Comshop ima tako spletno trgovino, kot spletne trgovine.

BTW: Na zadnje sem klical v Comtron za ene Windowse (Wista Home 64-bit SLO), katere je želel imeti prijatelj-na zalogi so bili takrat samo pri nijih).
In ko sem vprašal kje jih lahko prevzamem v MB so mi odgovorili, da imajo še 1kom. v poslovalnici Europark. Pridem tja in kaj vidim? Comshop in NE Comtron, kot sem klical. :O
Tako, da prosim ne govorite, da sta to dve različni podjetji-mogoče sta dejansko res, ampak delajo kot eno! :P


Pa se je našel še en ki sili z glavo skozi zid,... :)
http://www.slo-fishing.si

MEDENA2 ::

ups- sem mislil Spletne trgovine in fizične trgovine! :8)

bobsaap- Ti si pa 100% delavec v eni izmed teh trgovin, da jih tako zagovarjaš. Sprijazni se z dejstvi-tukaj se pišejo izkušnje in NE izmišljotine.
MSI P45 Neo3-FR, Intel E8300+Mugen@3,40Ghz, Corsair DHX 4GB cl4 @1020Mhz cl5
Sapphire 4850 512MB, 2X WD6400AAKS, Pioneer DVR-215DBK
ANTEC Three Hundred + 3X120mm ANTEC FAN, Corsair TX650W

bobsaap ::

ups- sem mislil Spletne trgovine in fizične trgovine! :8)

bobsaap- Ti si pa 100% delavec v eni izmed teh trgovin, da jih tako zagovarjaš. Sprijazni se z dejstvi-tukaj se pišejo izkušnje in NE izmišljotine.


Če si klical na Comtron, te ni nihče poslal na Comshop, razen če je to bilo pred 8.8.2008, ... po tistem datumu te nihče ni pošiljal v konkurenčno podjetje (Comshop).

Samo tolko, da boš vedo za naslednič,...
http://www.slo-fishing.si

JayKay ::

:D ful dobro

meni je to tak smešno. To namreč, ko folk bodisi namerno bodisi nenamerno zamenjuje Comshop s Comtronom oz. Akcija.si (internetni/maloprodajni) del, pol pa sta kmetek in bobsaap ful živčna.
Po eni strani razumem frustracijo, po drugi strani pa: 90% folka, ki kupuje računalnike (še posebno sestavljene ali pa komplete) ne bere Slo-techa ali pa te teme, tako da bodo kupili računalnik tam kjer bo najceneje oz. bodo najugodnejši plačilni pogoji. To, če so kabli neurejeni jim ni pomembno/ne bodo vedli. Itaq majo garancijo, pa nalepko in bodo lepo na servis nesli. Kvaliteta sestave pa je povsem drugo vprašanje.

Včasih je bila politika podjetja takšna, da se ni smelo na forumih komentirati zadev. Očitno je zdaj drugače.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

StratOS ::

Hja, sam se kar veliko revidira in prečešlja.

Jaz imam z Comshopom in Comtronom zgledne odnose, veliko kopujem pri njih in ni si mi še zgodilo da bi kdaj bil prikrajšan za kakšne storitve, vse se je dalo ustrezno urediti.
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

kmetek ::

Jaz nisem prav nič živčen, samo bolj ljudem govoriš slabše je in hočemo pač čistega vina.

Zheegec ::

Kmetek - pri praktično vsaki trgovini imaš tudi kritike in prav je tako! Moraš gledati, da se zadovoljnemu folku niti ne da pisati na forum svojih pozitivnih izkušenj, negativne dosti prej pridejo sem gor. Tako pač je.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

sniffo ::

sam hecno je, da čez razne comshope/comtrone/bigbange itd pizdijo sami takšni, ki doma sestavljajo računalnike (seveda jih sestavljajo zastojn in si nič ne vzamejo od komponent)

zgleda jim firme, ki prodajajo sestavljene računalnike kruh odžirajo :) ja tak je to, v gnilem kapitalizmu

tale je pa nedvomno "play of the day":

BTW: Na zadnje sem klical v Comtron za ene Windowse (Wista Home 64-bit SLO), katere je želel imeti prijatelj-na zalogi so bili takrat samo pri nijih).
In ko sem vprašal kje jih lahko prevzamem v MB so mi odgovorili, da imajo še 1kom. v poslovalnici Europark. Pridem tja in kaj vidim? Comshop in NE Comtron, kot sem klical.

:D:D:D

stari, nafukal so te ... američani niso bili nikoli na luni

solatko ::

Marsi kdo, ki je kupil sestavljen računalnik, bi se pizdil čez kvaliteto, servis, odnos trgovcev, pa ne more, ker ima računalnik na servisu.

trnvpeti ::

1.spletna trgovina v kurcu, vroci ponedeljek, ne deluje, ne ve kateri dan je, ocitno delajo na roke, ponudba tedna stara, pocasna stran,pocasno iskanje,iskanje sploh ne deluje,ne najde artiklo, pri artiklih ni kljucnih podatkov(recimo garancija)
torej, brez kakrsnih koliko kontakov, amaterska stran, nic kaj resno,te odvrne od nakupa, pregleda strani, pregled akcij...
torej pod tocko1 PORAZNO

2.se odlocim, da kupim nekaj
ker ni podatkov o garanciji, in hocem dodatne podatke, kako je z rezervnimi deli ipd, napisem email
in kaj se zgodi, v 14dneh ni odgovora?!?!

3.se napotim v trgovino, hocem iste odgovore
pustim kontakt, v 14 dneh se niti trgovina na oglasi

4.po popizditisu, dobim odgovorno osebo, ki mi le odgovori na email
vendar....
dva kljucna odgovora, kot predvidevate, o garanciji, nista podana
kot da so nepismeni
kot da ne vejo, kaj prodajajo, ne morejo pridobiti podatkov
in to ko zahtevam odgovore kot pravna oseba in ne fizicna

se posredne izkusnje

5.kolega kupil racunalnik v omenjeni trgovini
se v garanciji
nesel racunalnik v trgovino, so naredili servis
dobil nazaj, isti simptomi , iste napake
se ne spozna na racunalnik
in seveda prosi za pomoc
prodajalec v drugo sprejme racunalnik
po 14dneh nic
po obisku trgovine, ugotovijo, da prodajalec se sploh ni dal naprej zahtevo za se en servis
wtf?!

6.servis
zbrisan disk za menjavo napajalnika?!
se ne da diagnosticirat stabilnost brez formatiranja diska?!

7.
po servisu disk sploh ni bil pritrjen z vijaki?!

8.
neurejeno kablovje po servisu

9.
avtera in omenjena trgovina, isti lastnik
avtera generalni uvoznik za dolocene artikle
in za te ovozene artikle se zacudim ,kako imajo drugo 20% ceneje, kot omenjena trgovina
in da kupci nismo neumni, z parimi kliki dobiti nizjo ceno
kaj sele kot podjetje

in potem naredis kratek rezime
spletna trgovina je SLABA, slabo deluje
marketing je NULA, sploh me znajo niti z akcijami poslovati
servis BEDA
podpora KATASTROFA, ne vejo kaj prodajajo, nimajo podatkov
cene NEKONKURENČNE

in potem iscem DOBRE strani omenjene trgovine
in hudica, ne najdem jih
a jih kdo drug najde?

dustphoenix ::

Pozdravljeni,

Da malo razčistimo:
COMTRON = www.akcija.si, www.comtron.si
COMSHOP = www.comshop.si

DNSji so isti, zato ker imajo v istih prostorih strežnike, stran pa je za Comshop takrat še izdelal Comtron!
Zato ste nekateri pred časom lahko prestavljali med Comshop.si in Comtron.si

Malo višje sem prebral, da je nekomu bilo rečeno na Comtronu, da lahko dvigne artikel v Comshopu v Europarku, seveda mu je bilo tako rečeno, saj Comtron še vedno kupuje marsikaj pri Comshopu.

Ti dve firmi sta ločeni že dobro leto, ko se je lastnik zamenjal, zato tudi ni na trgovinah napisa COMTRON.
Za servis ne bom nič rekel, ker ko ga je še Comtron imel čez je bila štala...
Sedaj pa ima Comshop svoj servis, kateri se nahaja v Lj. In do sedaj še ni bilo večjih težav, tako kot je bilo prej.

Če ste nekaj kupili na akcija.si ali na comtron.si, vam zadeve v comshopu NE bodo zamenjali/poslali na servis. Isto bi vam bilo, če bi v Bangu kupili prenosnik pa ga nesli v comshop reklamirat. Firma, lastnik in že samo ime je drugačno, tako da NI ISTA FIRMA.

Hvala za razumevanje, pa da ne bo kdo še dalje nabijal, to nas ne zanima, to je isto.
Če že, se potem obrnite na lastnika Comtrona g. I.S., podatke kdo je to si lahko sami poiščete, če že veste da je to ista firma in mu pošljite pritožbo čez Comshop. Me zanima odgovor. ;)

Lp
vsem

JayKay ::

malo si pozen, ampak lepo da se zavzemaš za delodajalca

Sandi1987 ::

Ali je možno, da vrnem izdelek in dobim denar nazaj zato, ker mi ni všeč? Včeraj sem ga kupil.

Ziga Dolhar ::

ČE si kupil v fizični štacuni v Lescah, potem ne.

Razen, če se poskusiš lepo dogovorit s kmetkom.
https://dolhar.si/

kmetek ::

Ne boste verjeti, kupil je včeraj tablico Prestigio pri meni. Ker pač želi cenejšo GoClever in sva se zmenila za zamenjavo + nekaj vzame za razliko ali darilni bon. Težko verjeti, a ? Zlobni, zlobni Comshop. 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

mcknme ::

Sem delal nekaj časa pri komšopu, res so en velik joke :)) En večji šalabajz kot drug, res mi ni jasno kok jim sploh še laufa use skupaj

xCore ::

Avtera has power :P
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

medenko ::

neverjetno pomembno je tole, a ne mcknme? lahko posreduješ konkretne informacije?

Janac ::

Želim si v prhodnosti biti del ekipce ComShop :)

mcknme ::

@adapipika Ja poglej, kar je res, je res. Upravičeno se ljudje jezijo čeznje. Ne, informacij iz spoštovanja do zaposlenih ne bom dajal.

Galaxy ::

Če kdo misli kupiti kaj v ComShopu, prosim, da kupi moje bone - veljavni so do 14.1.2015 (dobil sem jih zaradi vračila blaga, a ne želim ničesar zapraviti v Comshopu, temveč želim €€€). Imam jih 5 x 20€ - menjava 1:1 oz dam še za pir tistemu ki jih vzame ;)

Drugač pa je oglas tukaj

St235 ::

mcknme je izjavil:

@adapipika Ja poglej, kar je res, je res. Upravičeno se ljudje jezijo čeznje. Ne, informacij iz spoštovanja do zaposlenih ne bom dajal.


pod črto to pomeni, da ti ni problem pljuvat in blatit zaposlenih in firme, konkretno pa nisi sposoben nič povedat in si v bistvu še večji šalabajzer.

Galaxy je izjavil:

Če kdo misli kupiti kaj v ComShopu, prosim, da kupi moje bone - veljavni so do 14.1.2015 (dobil sem jih zaradi vračila blaga, a ne želim ničesar zapraviti v Comshopu, temveč želim €€€). Imam jih 5 x 20€ - menjava 1:1 oz dam še za pir tistemu ki jih vzame ;)

Drugač pa je oglas tukaj


zakaj točno bi tole nekdo kupil za 1:1? ČE imam namen nekaj kupit za 100€ to lahko naredim brez tvojih bonov. Ko jim boš ponujal za 50-60€ se bo pa kdo našel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

mcknme ::

Heh Lakotnik, mislim, da je čas, da ti sam pri sebi narediš reality check ali pa ponovno oceniš svojo inteligenco, preden si vzameš kot pravico, da tule take bedarije pišeš - verjemi mi, vsako tako dejanje te premakne navzdol na družbeni lestvici - tudi na spletu - verjetno nisi preveč priljubljen kot človek, ker če take strelaš tudi izven varne anonimnosti, potem je kap :D Kajti po tvoje torej, če iz spoštovanja ne želim razkrivati občutljivih podatkov (čeprav bi jih pač lahko), "nisem sposoben nič povedat in sem še večji šalabajzer (lelel)" Kaj tako nelogičnega in neumnega pa že dolgo ne ... (pa včasih prebiram tudi komentaje na 24ur, for the lulz)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mcknme ()

St235 ::

ja, resnica boli in mačka zatuli, ko ji stopiš na rep. Lahko je pljuvat in kritizirat tako na počez brez, da objaviš konkretne podatke. Tako je vsak lahko kritik, ker mu ni treba stati za svojimi besedami in se vedno lahko zgovarja, da ni tako mislil. In ja kritik, ki ne stoji za svojo kritiko je navaden šalabajzer.

Ampak saj vsi vemo kako je to, privlečeš zgodbico, ki si jo nekje slišal jo malo napihneš in dobimo kritiko tipa "Sem delal nekaj časa pri komšopu, res so en velik joke :)) En večji šalabajz kot drug, res mi ni jasno kok jim sploh še laufa use skupaj". Torej konstruktivno približno toliko kot štirje debili v zaprtem oddelku. Vse kar si s tem povedal je, da kuhaš osebno zamero in niti toliko jajc nimaš, da bi povedal zakaj. Kako nizko na družbeni lestvici si zaradi takega obnašanja pa ni moj problem.

mcknme ::

Lakotnik, roko na srce, nimaš stika z realnostjo. Sploh ne veš kaj pišeš. Moje prepričanje je, da je treba laž zatreti v kali, in ker vem, da imam prav, sem pač odgovoril na tvoje provokacije, čeprav se le neread spuščam v besedne dvoboje z avstrolopiteki (beri: s teboj). In ja, vem, da resnica boli, to vedno znova vidim po živčnih odgovorih, ki vsebujejo povsem neizzvan napad na nekoga (čeprav dvomim v smiselnost razlaganja abcjev psihologije nekomu takšnemu, kot si to ti) =) Drugače pa lepo, da tudi tebe skrbi moj položaj na družbeni lestvici, ampak ti garantiram, zame ni nobene skrbi, ti raje zase naprej poskrbi, ker glede na tvoje pisarije rabiš pomoč, hahaha.

P.s. Ker vem, da še vedno ne razumeš ničesar, naj ti še enkrat razložim: ni šlo za nobeno zamero, slabo izkušnjo pri nakupu ipd ... Pri podjetju sem delal še kot dijak. Če bi že kdaj karkoli delal, bi vedel, da se takšnih stvari, kakršne ti pričakuješ, ne razkriva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mcknme ()

St235 ::

Ne razkriva se kaj je narobe, ni ti pa problem blatit ugleda firme? Kot že rečeno, če imaš kakršenkoli konkretno vsebino za tvojim nakladanjem je dobrodošla. Do takrat si pa navaden šalabajzer, ki kuha osebne zamere in blati ugled firme, nima pa toliko jajc, da bi povedal kaj ga moti. Se pa strinjam, da je treba laž zatreti v kali zato sem te tudi pozval, da utemeljiš svojo trditev. Kar nisi storil. Ampak ja, da ti je koncept načelnosti tuj je bilo že prej več kot očitno.

Še dobro da sem avstralopitek, ker si rodu Homo šalabajszus si s tabo res ne bi želel deliti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

izi12 ::

Pozdrav!
Zanima me kako je pri comshopu z garancijo brez skrbi in rokom 45 dni. Ali so ti v tem primeru po 45 dneh tudi dolzni dati nov produkt? Namrec racunalnik sem dal na popravilo, ker ni deloval (po moji krivdi), ampak imam comshopovo garancijo brez skrbi in bo kmalu 45 dni. Kaj se zgodi po 45 dneh?
Hvala in lp.

St235 ::

odvisno kaj piše v pogojih. Načeloma pri teh zadevah ne gre za garancijo ampak zavarovanje. Torej tudi določila glede roka reševanja garancije ne veljajo. Bo treba prebral pogoje.

izi12 ::

http://apps.comshop.si/brezskrbi/#/Brez... sem vse prebrl in se mi zdi da nikjer nisem zasledil nobenega roka za popravilo. Ali se motim?

medenko ::

Zanimivo, da moderatorji brišejo vse druge komentarje izven konteksta....a od enih ne.
za brez skrbi ne veljajo garancijski pogoji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: medenko ()

Ganon ::

A v Comshopu dobavljajo tudi komponente, ki jih ne najdeš na spletni strani?
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Jae propada? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7317126 (10804) bobby
»

Comshop izkušnje

Oddelek: Kaj kupiti
184803 (3545) trnvpeti
»

X800 za 20k - se splača? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
25913513 (8496) Jan987
»

COMTRON

Oddelek: Kaj kupiti
304341 (3260) fahrenGONE

Več podobnih tem