» »

X800 za 20k - se splača?

X800 za 20k - se splača?

Kami ::

@strictom: Saj če si dobo ti notri piše
Žal nam je zaloga grafičnih kartic pošla, zato Vam naročeno ne moremo poslati
:P

Drugače pa res zgleda nobene niso meli, ker ti si med prvimi tu naročo pa tud nisi dobo :O

Grey ::

Mogoče so pa vse razgrabili delavci ComTrona...oni prvi zvejo take stvari, če se ne motim.

klanjsekII ::

Hmmm...js pa danes zjutraj kličem v mb trgovino in vprašam ali še imajo kakšno 7800gt glh 512. Mi rečejo, da je v Mb ena in v Lj tri. Rečem, da mi jo naj rezervirajo, da jo pridem iskat okrog 13. Pridem tja (trgovina v centru mb), kupim, odnesem, pridem v avto, pogledam vsebino bolj natančno in ugotovim, da so mi prodali 7800gt z 256mb non glh (zelen, namesto rdeč pcb) in to v škatli na kateri je pisalo, da gre za glh 512mb.
Suma sumarum - nekdo je odprl škatlo in dal notri navadno 7800GT (verjetno tisto, ki je bila 39.900). Seveda sem jo nesel nazaj in rekel, da tole pa ne bo to kar se oglašuje na netu za ceno 54.900. On da ja, da je res (preveri S/N in P/N na škatli in grafi, ki se seveda ne ujemata), da bo poklical v lj. Kliče in kao da so že vse prodane, da pa ena gre menda v skladišče (karkoli že to pomeni) in da bo preveril, če jo lahko dobi, glede na to da jaz uveljavljam reklamacijo.Ko pridem kasneje v trgovino mi pravi, da jo lahko dobi, da bo v mb v sredo. Skratka, teh 7800 je dejansko bilo nekaj...gre torej le za delni nateg >:D

Čakali pa videli kaj bo v sredo v škatli....:\.

Grey ::

Jao...tri so bile. Pa ravno zjutraj sem razmišljal ali bi poklical ali naročil preko neta. Očitno je še vedno bolj "varno" it fizično v trgovino oz. rezervirati preko telefona in laufati v trgovino.

Ah ku** bom pa čakal do konca septembra, če bo še kaka akcija, ker 6800GT(crknjeno) ne mislim nadgradit s 7600GT, ker je premajhna razlika. Bom pač toliko časa brez računalnika...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

Jan987 ::

za tolk časa si nabavi kakšno za 2k ane pa maš.


Sicer pa lahko pišemo na preverjeno in tednik kot je bilo že prej omenjeno, mogočepa vsaj dosežemo da se malo nasplošno ubije take nategovalce. pa nej dajo direktorja comtrona na uno črno tablo pr tedniku.

Tko da če se gre kej takega sej jaz za.:D :D :D

Jan987 ::

Aja kaj pa bodo naredili s tistimi ki so plačali preko kreditne?

Grey ::

jani123:
Za zdaj sem brez vsega...plato, procesor in ram sem prodal, ker bom zaradi tega incidenta(6800GT) šel na novo platformo. Četudi bi kupil kaj za 2k..kam bi pa vtaknil?:D

Če je transakcija takojšnja, jim bodo to morali vrniti. Drugače bodo pa batine ane?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

Jan987 ::

Ja nabavi eno pci grafo, jo daš lahko v vsako plato.

sid911 ::

hmm, jas še nobenega mejla nisem dobil, pri naročilu mi pa piše še kar Naročilo v pripravi...
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

mtosev ::

in kao si zadovoljen s kartico, jaz sem zamenjal hladilnik z AC Ati Silencerjem, škoda edino da nima senzorja za temperaturo.

Še nevem nimam jo kje vtaknit. Še čakam na CPU pa plato.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Veron ::

@muddyfox kdaj si ti šel iskat karto?

atomc ::

Tudi mene so skenslali za R9800 PRO.

M-XXXX ::

enako...

ps:jo je sploh kdo dubu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Kami ::

Za zdaj mislim, da še noben ni napisal ko je naročo 9800 da jo je dobil.

bond007 ::

Naročilo je bilo odposlano : 3* 9800pro

V kratkem bojo dve po ugodni ceni v malih oglasih.:P

sid911 ::

kupim eno za 70% cene na računu>:D
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

mare87 ::

bond007, če boš dobo tri komade 9800 pro, te lahko kar proglasimo za srečnega dobitnika:D.

BTW si dobo potrditveni mail, da so ti zadevo poslali?

Jan987 ::

Kdaj si naročil?

;-) ::

BOND če dobiš jo kupim za 110% cene ali pa še mal več>:D ti sam piši na ZS!!!

Cveto ::


Pozdravljeni!

Zahvaljujemo se Vam za nakup v naši internetni trgovini!

Naročeno smo Vam danes poslali. Dostava bo predvidoma jutri s Pošto Slovenije. Za
več informacij prosimo da kontaktirate Vam najbližjo poštno enoto.

Hvala za zaupanje in lep pozdrav,

Internetni oddelek



Jutri?

A ni jutri praznik? :D

7600GT žal nisem dobil, sem jih že danes doplodne klica in so rekli da teh ni več, da imajo samo na odprodaji samo še 6600 GT Golden Sample (1 kos) in Radeone X800 (5 kosov) tako da sem potem vzel GT in že prej naročenega X800GTOU2. Škoda za 7600-ko sam tud 6600GT in X800 sta za ta denar (20 in 16 jurjev) zame odlična nakupa. A za SLI mora bit ista kartica al je lahko recimo od drugega proizvajalca? Al pa vsaj model če lahko drug ker Golden Sample bom težko dobil še eno?

cole-22 ::

Ni važno katire firme za SLI...

strictom ::

Bond samo upaj da se ne srečama na kakšni ulici kje. Kratkomalo ti zavijem vrat brez kakeršnegakoli pomisleka... Verjemi.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

RC14 ::

strictom:

Umiri konje, pa malo lepše se obnašaj.

Lp

OZZY ::

tisti post od strica toma je zrel za eno resno kazen...Že tisti post je dovolj za prijavo policiji če bi se on tko odloču...
Go with the flow.

MEDENA ::

OZZY: OMG..."Jaz te bom ustrelil" - grem v zapor?

Dejte se umirit, pa raje kritizirajte ne vem cestne divjake po cestah ne pa "rekla-kazala".

:\

sid911 ::

Ok, dečki jas še prav nič nisem od komčijev dobil. Ne potrditve ne zavrnitve...čudno.

strictom, na nek način razumem tvojo jezo...
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sid911 ()

kihc ::

Jaz tud, IMO so pozabil poslati obvestilo da jih jim je zmanjkalo. Sklepam po tem, da jih je tukaj nekaj kateri so naročili pred mano pa so dobili storno.
x

sid911 ::

Kdaj si pa naročil in kaj?
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

kihc ::

Naroču radeona 9800, naroču sem malo preden sem oddal prejšnji post v tole temo (12. 8. 2006; 22:27:53), takrat sem tudi dobu avtomatsko potrdilo na mail.

Samo ni mi jasno, zakaj mi pod status naročila piše da je bilo naročilo prejeto ob 16h? Pa status naročila je 'viewwed order '.

Mogoče bug pa sem vrsto prehitu? >:D
x

sid911 ::

Meni tudi piše da sem naročilo oddal šest ur prej preden sem dejansko oddal. Mah vse bolj obupujem nad tem da bom lastnik GeForce 6600
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

klanjsekII ::

Veron: klical sem v pon zjutraj, iskat šel okoli 12h...prodajalec ugotovil da mi lahko da še eno okoli 13h. Lahko da je bila tista, ki si jo ti preklical :D

Veron ::

"viewwed order" pomeni da je stornirano

sid911 ::

Kaj pa naj bi pomenilo pol Naročilo v pripravi? Mater so neresni...
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Kami ::

@kihc :P

Če so jih meli samo par bi lahko to tudi napisali npr na zalogi še samo 2 komada.

Ne pa da tak delajo. Mene več en vidijo v comronu.

sid911 ::

Če ne dobim kartico bodo mene vidli:D pa slišali tudi>:D.
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Veron ::

"naročilo v pripravi" pomeni, da še niso pogledal kaj si naročil, torej čaka "administratorja" da da naročilo izvrši oz. stronira

Cveto ::

Jest sem na Comtron klical včeraj (ponedeljek)okoli 12-h (naročilo sem oddal v nedeljo zvečer okoli polnoči. Naročilo v prirpavi samo pomeni, da ge je tip prejel na svoj comp (takrat tudi dobiš mail, kjer je tudi napisan tvoj referent) nato pa on gre po vrsti in obdeluje enega po enega. Takrat izda nalog skladišču, zaloga na netu pa se zmanjša ze izdano količino.

Kami ::

Jaz še kr nism dobil odgovora na moj email bom zgleda mogo poklicat.

Jan987 ::

Danes verjetno ne delajo.

Veron ::

danes 100% ne delajo :)

@Kami, kaj ti piše ko pogledaš pod "račun"? kakšen status ima? ker meni piše za 7800GT tist pač da je skenslan, za 9550 pa sem dobil odgovor zraven storno 7800GT če vseeno želim, pa sem odgovoril, da želim, in je status še vedno " v pripravi"

Kami ::

viewwed order

Veron ::

Torej so ti že stornirali naročilo, le še mail boš u kratkem dobil, da tvoje naročilo ni mogoče izvesti, tako kot je večina dobila že.

Veron ::

no na tvojo srečo upam, da se motim, ker viewed order prevedeno pomeni, pogledano naročilo, torej da je nekdo (admin) že video naročilo. Vendar meni piše enako in sem dobil stornirano.

Kami ::

Ja, saj sem že zdavnaj dobo email, da nebom dobil, nisma se najbolj razumela :P

Nisem še pa dobil odgovora na moj mail ko sm poslal kak se lahko to zgodi da zmanjka če na strani piše da je na zalogi itd.

Veron ::

Cvetko
Jest sem na Comtron klical včeraj (ponedeljek)okoli 12-h (naročilo sem oddal v nedeljo zvečer okoli polnoči. Naročilo v prirpavi samo pomeni, da ge je tip prejel na svoj comp (takrat tudi dobiš mail, kjer je tudi napisan tvoj referent) nato pa on gre po vrsti in obdeluje enega po enega. Takrat izda nalog skladišču, zaloga na netu pa se zmanjša ze izdano količino.


Tako ker ima trgovina sistem, da šele ko blago odpremijo, se zmanša zaloga.

Jan987 ::

Ja in to je glup sistem. Lahko bi meli to avtomatsko. nebi reku da tega nebimela ena trgovina z hrano za ptiče ampak računalniška trgovina bi se pa lahko tolk potrudilada bi to naredil.

Veron ::

ubistvu ne, ta sistem je preverjen in je dobr, ker lahko da se kdo zajebava pa da v košarco nevem 100 grafičnih? potem pa njimi takoj zalogo skensla... je pa res, da je to rahlo smešno, da glih za vikend dajo akcijo, morali bi med delovniki, tako bi lahko sproti popravljali količino zaloge

edit: eto jst sm dobil Radeona 9550 0:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()

sid911 ::

Ne bom dobil naročene 6600, v zameno so mi ponudili drugo 6600 ( asusovo), tako da...bomo vidli kaj bo iz tega.
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sid911 ()

Cveto ::

No, jest se tud danes dobil X800GTOU2 in 6600GT Golden Sample. Malo sem sicer razočaran ker ni 7600GT ampak tu tole bo ok. Kaj pravite, katera je hitrejša? Eno mislim obdržat eno bom dal pa fotru. Pomoje da je X800 hitrejša, samo 6600GT pa lahko lepo dodaš še eno in dobiš še vedno precej hiter SLI sistem...

Bo treba še mal razmislit...

Jan987 ::

x800 je hitrejša.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično ste že imeli ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19019666 (12731) Janac
»

Nakup nove grafične kartice....

Oddelek: Kaj kupiti
201343 (957) joker16_7
»

Poceni kvalitetne grafične kartice

Oddelek: Kaj kupiti
402367 (1495) Sparkl
»

napačni podatki o GF7800?

Oddelek: Kaj kupiti
111399 (1175) billy
»

Geforce 7800GT za 75.000 SIT (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
21113635 (7003) MEDENA

Več podobnih tem