» »

X800 za 20k - se splača?

X800 za 20k - se splača?

frudi ::

odvisno... 7600GS je sicer od oka enkrat hitrejša od r9800pro, je pa tudi trikrat dražja :D. če si na tesnem z denarjem, bolj ugodne price/performance kot 9800pro za 10k ne boš našel...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

hribovc ::

9800 pro. 10k je mal denarja za to kar dobiš.

Veron ::

Pri nakupu veljajo cene v trenutku potrditve naročila.
Torej, to so celo njihova lasntna pravila. Če ne bodo upoštevali teh pravil, se pa s frudijem pritoživa.

Stajerc ::

Nekaj časa ne spremljam že cen hardwera ampak da bi 9800 pro stal nov v trogovini 10K?

Nemogoče. Al pa gre za kak beden trik.

Seveda naj me popravi kdo če se motim in so te kartice res tako cenene dan danes.

Morda jim je pa kdo heknil in se poigral s cenami. Vrjemite da če je napaka v ceni ( kar zagotovo je) da kartic za tak denar ne boste nikoli dobili. Inšpektorji gor ali dol. No privoščim pa vam zakaj ne če je tako poceni to dan danes.
Have a nice day.

Kami ::

Jaz sm naročo.

Nevem Veron da se nekaj pritožuješ, že v prejšnem postu si se da so nefer, saj noben ni reko da nebo dobo?

kaj če bi prvo počakal da boš vido kaj bo pol pa bil glasn.

Veron ::

dej kwa spet ti neki jokaš?

Sicer pa sm naročilo preklicu, k itq ne potrebujem take karte...

BendeR ::

Glede starih kartic. Piše, da je odprodaja. Tak da upajmo, da si ne bodo premislili.

Še vedno ma "moj" 7600gt ceno 30k. >:D

P.S. Veron : bi jo pa prodal za več $. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BendeR ()

MEDENA ::

veron: to nisi dobr naredu.

Veron ::

misliš preklic naročila? zakaj ne?
7600GT mi že preko glave zadostuje, če bi pa želel 7800GT pa bi moral prodat 7600GT katere so cene rablenih padle že pod 35k, da ne govorim za tiste ki vedo za akcijo v comshop da jo dobijo za 30k, pod 30k da jo prodam, pa ni šans... dnara pa tud nimam na pretek, dx10 se bliža z novim letom...

Lethal-Angel ::

Jutri (oz. danes) bo pomoje zelo pestro pri Comtronu :D

BendeR ::

:D

Upajmo na najboljše. >:D

Lethal-Angel ::

R9800 so že umaknili s strani :)

atomc ::

Zjutraj je še bila. Najbrš sem naročil zadnjo.

Veron ::

9550 radeona so tud že umaknl, jst sm naroču 1komad :) upam, da dobim :D

BendeR ::

7600GT tudi že gre proti koncu. >:D

Je že križec na zalogi.

Veron ::

Malo sanjam, ampak je to sploh možno da dobimo že dons po pošti? verjetno ne, šele v sredo :(

jao ta AGT so neresni, prejšn tedn še kličem, da pridem dons (14.) iskat plato in proc, pridem tja, na vratih piše "kolektivni dopust" it pissed me off ;((

Lethal-Angel ::

Optimist! Če dobimo v sredo smo lahk srečni :D

mare87 ::

Naj povem, da je v MB-ju krepko (zaenkrat) premalo R 9800 Pro-jev. Očitno bojo mogli čarat,.. :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mare87 ()

Veron ::

je kdo dobil kako potrdilo da je naročilo steklo? oz. kak negative odgovor?

BendeR ::

Nič še.

WhiteWolf ::

Zdaj če je ob naročilu pisalo ZALOGA, pa kartic sedaj ni (ne bo) dovolj, je to zavajanje potrošnikov?

Piše pa takole:
Zaloge artiklov v spletni trgovini ne pomenijo tudi zaloge v maloprodajnih trgovinah. V svoj spletno prodajni program vključujemo tudi izdelke, ki v maloprodajnih trgovinah niso na voljo.

Nikjer ne piše enako za zalogo v spletni trgovini. Torej če je pisalo, da zaloga v spletni trgovini je bi morala biti?
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

Zgodovina sprememb…

Lethal-Angel ::

Kaj jih je mogoče kdo probal kontaktirati kakšno je stanje z naročili?

Veron ::

14.08.2006 je množični dan kolektivnih dopustov.

Za zamudnike 7800GT je ena varjanta

http://www.elektronika.si/product_info.php?cPath=22_30_44_67&products_id=358
http://www.elektronika.si/product_info.php?cPath=22_30_44_67&products_id=282

V primeru da dobim 7800GT 512MB in kdo od vas kupi tole X1800XT lahko zamenjamo in se o doplačilu zmenimo. Če ima kdo "strastno" željo met 7800GT 512MB

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()

AndrewSmith ::

Zdaj če je ob naročilu pisalo ZALOGA, pa kartic sedaj ni (ne bo) dovolj, je to zavajanje potrošnikov?

Eni pa ze pretiravate s tem zavajanjem potrosnikov,ipd.
Bodite veseli da ste sploh kaj dobili po tej ceni.
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

WhiteWolf ::

Saj še nismo.
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

Kami ::

@mare87: Ja ponavadi je vedno tak da v MB-ju na tržaški pol tega nimajo ko je na strani napisnao.

Več krat sm že šel tja pa sm reko kak, da ni če je na strani napisano pa mi je povedal, da ni nujno da majo vse tu kaj je na strani napisano, da tisto od drugje pošiljajo.

Veron ::

takole glede te 7800GT sm šou mau brskat in ugotovil eno reč, mogoče se motim

jst sem naročil GeForce 7800GT golden sample 512MB
klik

Potem ko so ble cene "popravljene" na 55k sem opazil da tam piše 7800GT 512MB goes like hell
Klik

Zdaj pa, a gre to za isto karto? ker google to najde različno in različne hladilniki imata te 2 karti (malenskot) - tako da nekomu ki se da brati naj prebere ta review in pove, če kje not piše, a gre to za ISTE karte le 2 imeni ali gre to pač za 2 različici grafičnih?

Grey ::

To sta dve različni verziji.

Upam, da si napačno kliknil, ko si naročal, ker meni piše BLISS "Goes like Hell". :D
Mogoče so jo pa kasneje dodali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

Veron ::

očitno je potem šlo za prodajo 2eh razlićnih verzij 7800GT in ni šlo za spreminjanje cene zaradi prevelkega navala, le da je tistih 7800GT po 40k, torej golden sample zmanjkalo in so jo umaknili iz prodaje, ter dali drugo verzijo v prodajo ki je stala 55k, gorej goes like hell... sm pa na enem forumu zasledu umes, da je bla še ena za 46k (mislm cena 7800GT je bla umes tud 46k) in je verjeno 3. verzija, pozabil pa sem ime

@grey, jst sem mel na naročilu Golden Sample 7800GT za 39.900 SIT

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()

Grey ::

Upam, da se bodo iz te norije naučile kaj tudi druge trgovine.
Potem pa očitno gre za dve različni verziji in so kasneje dodali 7800GT BLISS "GLH".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

mtosev ::

Kaj misliš s tem?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Veron ::

Sej če sem slučajno pravilno teorijo postvil, potem niso naredili čisto nič, kar nebi blo v skladu s pravili

Grey ::

@mtosev:
S tem mislim, da upam, da bodo tudi druge trgovine imele kdaj take blazno ugodne cene.

@Veron:
Narobe bo, če bo šlo za zavajanje potrošnikov t.j. prodajajo Bliss "GLH", dobiš pa Golden sample verzijo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

frudi ::

VGA PCI-e Gainward Bliss GeForce 7800GT Golden Sample VIVO, 2 x DVI, TV-out 512MB GDDR3

tole piše meni na naročilu... verjetno še njim ni jasno, kaj prodajajo :)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Grey ::

@frudi:
Meni piše isto...prisežem pa, da je na strani pisal BLISS "Goes like hell". Tole bo spet kaka mućka...

BLISS Golden Sample ne obstaja nikjer in nikoli ni. Ali je BLISS "Goes Like Hell" ali pa Golden Sample. Oboje hkrati ne more biti.

Grey ::

OK, sem še malo nahitro posurfal in preveril obe različici.

Gainward 7800GT Golden Sample obstaja izrecno v 256MB različici. Na internetu nisem zasledil nobene druge Golden Sample različice. Torej gre za BLISS "Goes like Hell" s 512MB RAM in tist Golden Sample na predračunu predstavlja tiskarskega škrata.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

Jan987 ::

No meni piše da je naročilo v obdelavi (predzadnja stopnja, zadnja je da je odposlano). Ali to pomeni, da sem med dobitniki teh grafičnih? Če sem ali jo lahko pričakujem še ta teden?

Grey ::

Hmnja...najbrž si eden izmed srečkotov. Kdaj si pa poklikal naročilo?
Po mojem mnenju jo lahko pričakuješ še ta teden.

Lethal-Angel ::

Mislim da vsem piše da je naročilo v pripravi. Zj pa čakamo da se tist napis spremeni v Odposlano, če ne... >:D

Grey ::

Kolikor vem, je stanje zalog v Real-time(oz. je v dobrih internetnih trgovinah, za comshop ne vem, kako imajo). Tako, da bi morali tisti, ki so imeli zeleno kljukico, ko so naročali, kartico dobiti.

Jan987 ::

No sem se pozanimal po telefonu. To da je naročilo v pripravi piše vsem. Zdaj naročila še pregledujejo, ker jih je bilo za 9800 pro tolik in jih bodo razvrstili pa času naročil. potem bodo pa poslali kdo dobi. Dobilo jih bo pa verjetno manj kot 50% vseh ki so jih naročili, ostali bodo pa mogli čakat. Bo pa vse verjetno znano danes do pete ure.

Lethal-Angel ::

Hvala za informacijo, vsaj neki.. Js skor popi*** ob tem zatišju... Upamo na najboljše :D

Veron ::

problem je ker Gainwardove 7800GT so na njihovi strani vse 512MB

Jan987 ::

naje so dal novo ceno kartice (9800 pro) gor v soboto popoldne. Jest sm naroču v nedelu zjutritko da upam da sem:D :D :D :D

Kami ::

Jaz sm tud naroči v nedeljo ob 01:30 bomo vidli :)

Btw zaj mam status "Viewwed order", kaj naj bi to pomenlo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kami ()

Lethal-Angel ::

Js sm dal v nedeljo ob 1h zjutri tak da sm pred tabo :P

Jan987 ::

jest nisem dobu!!!!

Lethal-Angel ::

JS TUT NE!!! :'(
Lihkar dobu mejl:

Spoštovani!

Preko vikenda smo izvedli odprodajo grafičnih kartic. Izdelki so bili označeni kot "ODPRODAJA". V razponu dveh dni smo prejeli ogromno število naročil za posamezne artikle, veliko več kot smo jih imeli na zalogi. Zaradi tega smo pri izboru bili prisiljeni upoštevati zaporedno številko naročila. Žal nam je zaloga grafičnih kartic pošla, zato Vam naročeno ne moremo poslati. Naročilo smo stornirali. Podobne akcije bomo izvedli ponovno, spremljate jih lahko na naši spletni trgovini.
Hvala za razumevanje.

LP COMshop!

Zgodovina sprememb…

Jan987 ::

Spoštovani!

Preko vikenda smo izvedli odprodajo grafičnih kartic. Izdelki so bili označeni kot "ODPRODAJA". V razponu dveh dni smo prejeli ogromno število naročil za posamezne artikle, veliko več kot smo jih imeli na zalogi. Zaradi tega smo pri izborubili prisiljeni upoštevati zaporedno številko naročila. Žal nam je zaloga grafičnih kartic pošla, zato Vam naročeno ne moremo poslati. Naročilo smo stornirali. Podobne akcije bomo izvedli ponovno, spremljate jih lahko na naši spletni trgovini.
Hvala za razumevanje.

LP COMshop!

Kami ::

Bah

Spoštovani!

Preko vikenda smo izvedli odprodajo grafičnih kartic. Izdelki so bili označeni kot "ODPRODAJA". V razponu dveh dni smo prejeli ogromno število naročil za posamezne artikle, veliko več kot smo jih imeli na zalogi. Zaradi tega smo pri izboru bili prisiljeni upoštevati zaporedno številko naročila. Žal nam je zaloga grafičnih kartic pošla, zato Vam naročeno ne moremo poslati. Naročilo smo stornirali. Podobne akcije bomo izvedli ponovno, spremljate jih lahko na naši spletni trgovini.
Hvala za razumevanje.

LP COMshop!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično ste že imeli ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19019667 (12732) Janac
»

Nakup nove grafične kartice....

Oddelek: Kaj kupiti
201343 (957) joker16_7
»

Poceni kvalitetne grafične kartice

Oddelek: Kaj kupiti
402367 (1495) Sparkl
»

napačni podatki o GF7800?

Oddelek: Kaj kupiti
111399 (1175) billy
»

Geforce 7800GT za 75.000 SIT (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
21113636 (7004) MEDENA

Več podobnih tem