» »

GTA 4 ne dela

GTA 4 ne dela

1
2
»

Rotaidal ::

Ja ti kar, pa še SP2 pol.

stefc ::

Dobr dan!

Jst sm pa kupu original GTAIV pa sm ga naložu pa mi je delal ane. Poj mi je pa računalnik nekej se sfuku pa sm na nov windows naložu pa še nekj zamenu. Zj k pa ga hočm naložit dam CD1 not pač use kliknem in mi začne inštalerat. Med inštalacijo pa javi eno napako da neka datoteka manka, al da te datoteke ni dobil, in da V redu pa se samo ugasne ta inštalacija!

Mogoče kdo ve kaj je narobe, ker bi ga res spet malo igral!!!

PROSIM POMOČ!!!!

HVALA!

legice ::

spraskan cede mejbi,ker to se ponavadi nebi smelo zgoditi
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

stefc ::

ja pa ni čisto čist je... =)

legice ::

Če maš visto,glej da imaš sp1 naložen...mogoče je to problem. če ti pa cd res ne dela,pa potegni dol piratsko,vendar je ne crackati.pusti jo naj se updejta in boš imel naloženo kot original gta4,katera pa tako ali tako da se igra treba biti vpisan v tisti neki rockstar klub ali karkoli je že tisto....vendar to probaj kot skrajen primer
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

fireX88 ::

ker smo ravno pri gta 4 temi, sem jo danes naložil da si obudim stare čase ko sem to igral:)
zanima me pa zakaj zavraga imam tako malo fpsjev, tam od 10-20, tu nekje se številka vrti. pa tudi vidi se da na trenutke ne gladko teče. sicer vem da mi tudi prvič ni lepo tekla, vendar pa tudi nimam tako slab sistem da bi moralo tako delat.. imam pa q6600, 6GB ddr2 800MHz, HD4870 1GB.. kaj je mogoče problme na plati, ker ima še priključek ta grafo PCI-Express 1.0 verzije, kar pomeni da ima prepustnost za polovico manjše kot pri 2.0 ... mogoče je to problem, al je že sistem tako star da je potrebno vržt pa novega it v trgovino iskat.

aja, pa updejti so do zadnjega..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

st0jko ::

Problem je v grafični(gonilnikih). Jaz sem imel enak problem z 5850, na enakem sistemu(q6600, 6GB...).

Ubral pa sem najenostavnejšo rešitev. Nazaj na Nvidio. :))
keks?

fireX88 ::

to je beda, da za takšen mali denar dobiš solidno grafo, potem te pa gonilniki zajebavajo...

stefc ::

Ja zej mi je pa uspel inštalerat!! =) samo not v CD sm šov pa u mapo GTAIV, pa tam prov kliknu Setup, zgleda da mi je un taprejšn nalaganje, ki mi ga je avtomatsko zagnal, nekj pozabil še inštalirat.

Hvala za use odgovore, ki sem jih dobil. HVALA. =)

st0jko ::

Aja.. Mogoče se Social Club ni inštaliral...
keks?

MihaMi ::

Sem kupil GTA IV: EFLC(Episodes from Liberty City) in mi zelo šteka. Vse nastavitve sem dal na minimum in še vedno je štekalo. Ne vem kaj naj naredim. FPS:60 Specifikacije: AMD Athlon II X4 640, 3.01 GHz, 1,75 GB RAM, Windows XP Service pack 3. Hvala vsem za vnaprej.

Brias ::

MihaMi je izjavil:

Sem kupil GTA IV: EFLC(Episodes from Liberty City) in mi zelo šteka. Vse nastavitve sem dal na minimum in še vedno je štekalo. Ne vem kaj naj naredim. FPS:60 Specifikacije: AMD Athlon II X4 640, 3.01 GHz, 1,75 GB RAM, Windows XP Service pack 3. Hvala vsem za vnaprej.


najbolj pomembno vprasanje o tvojem konfigu ...

katero graficno kartico imas?

MihaMi ::

NVIDIA GeForce 7025.. oprostite sem pozabil nanjo

DarwiN ::

Samo za referenco.. Danes najboljša grafična kartica v v PassMarku dosega 8089 točk... No, res da ti niti približno ne potrebuješ najboljše, pa vseeno, ugani koliko točk dosega tvoja? :)) (namig: odgovor lahko poiščeš na danem linku :))
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 na vrhu v ZDA (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7016713 (14722) MrStein
»

Windows Vista ali Xp? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
16612369 (8601) Icematxyz
»

Kateri OS uporabljate in zakaj ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
796917 (4831) opeter
»

Eno butasto a pomembno vprašanje :P

Oddelek: Programska oprema
281902 (1528) Icematxyz
»

Kateri windows namestiti? XP Professional ali VISTA Ultimate (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
575898 (4263) bluefish

Več podobnih tem