» »

Stran Prevoz.org

Stran Prevoz.org

Heavy ::

FTad je izjavil:

2. Najprej se vidi stevec prostih sedezev, ki jih voznik ponudi. Ko klikne iskalec prevoza na oglas in klikne npr. "zelim iti s tem ponudnikom", se zgodi potrditev, stevec sedezev se zmanjsa za eno in potem se zacne dogovarjanje oz potrditev, da se iskalec lahko pelje se iz ponudnikove strani, prikaze se telefonska voznika.



V praksi pa je tako, da iskalec dobi par ustreznih oglasov in večim pošlje sms. Vzame prevoz od prvega, ki odgovori ali pa od znanca z katerim se je že peljal.
#TeamFelix

otago ::

Glede sms-ov. Ja, pol pa ti ponudnik prevoza se ne javi. Saj nimas neomejeno casa, da isces prevoz. Imas delo, zmenjen si z znanci. Poklices in se zmenis v 30s. Eni pa so taki specialci, da rabijo 9 sporocil, na koncu pa si se premislijo.

Dodaten premislek, vsi nimajo Itak Dzabest, Bob 1500sms paketa. Ce moram za vsak k**** sms placat 4 cente, se mi ne da iti pogovora:

Iskalec: Zdravo. Zanima me prevoz do Ptuja. Se je fraj?
Ponudnik: Se imam fraj.
I: Kje pa pobiras(?) //ni prebral oglasa, da se pobira na Trzaski
P: Na Trzaski, Tobacna do DM.
I: Ne vem, ce mi bo uspelo ob 11h. Se javim.
P: Ok, javi ce gres.
Cez 3 ure, tik pred prevozom
I: Grem s tabo. Keri avto pa? //pise v oglasu, da gre za modri audi a4
P: Nimam vec prostora. Srecno.

sledi blebetanje iskalca, kako nujno rabi prevoz, vmes ponudniku nekdo skencla prevoz. Ponudis ta prvemu, ta pa ti javi, da so se mu plani spremenili, pa ne rabi prevoza.

FTad ::

Heavy je izjavil:

FTad je izjavil:

2. Najprej se vidi stevec prostih sedezev, ki jih voznik ponudi. Ko klikne iskalec prevoza na oglas in klikne npr. "zelim iti s tem ponudnikom", se zgodi potrditev, stevec sedezev se zmanjsa za eno in potem se zacne dogovarjanje oz potrditev, da se iskalec lahko pelje se iz ponudnikove strani, prikaze se telefonska voznika.



V praksi pa je tako, da iskalec dobi par ustreznih oglasov in večim pošlje sms. Vzame prevoz od prvega, ki odgovori ali pa od znanca z katerim se je že peljal.


Zato pa z implementacijo predloga ne bi bilo vec mozno se javit oz izbrat drugi prevoz, ko se ze prijavis, da gres s prvim ponudnikom, ki si si ga izbral.

...:TOMI:... ::

Tisti, ki primerjate druge portale, zakaj se vedno potem uporabljate prevoz? Upotabljajte konkurenco.
Tomi

flipflop ::

Zakaj? Sem pogledal ta blablacar.com, pa med državami ni Slovenije. Pa Avstrije recimo tudi ne. Prevoz.org pa res škoda da nima nekega ratinga.

FTad ::

Seveda je tudi Avstrija. Prej je bila v AT v uporabi mitfahrgelegenheit, potem pa je vse skupaj bilo prevzeto od blablacar

flipflop ::

Meni pokaže te države, ne vidim Avstrije med njimi:
 blabla

blabla



Ja sem probal zdaj kar preko Nemčije iskat prevoz Dunaj Ljubljana in celo nekaj najde. Ma kdo izkušnje z uporabo tega blabla.com servisa? Občasno bi mi prišel prav prevoz na prej omenjeni relaciji, pa je preko prevoz.org kar težko dobiti resnega ponudnika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

Gandalfar ::

Business model blablacarja je da si vzame 15% od vsake transakcije.

To za bolho kar dobro deluje. Lahko si pa pogledate kako zgleda uvajanje takšnega poslovnega modela v forum threadu od bolhe (in vso kričanje uporabnikov, ki pride s tem).

MadMen ::

Gandalfer, imate kej profita z oglasi, ali gre večinoma za stroške? Glede na to da blablacar kupuje po Evropi te manjše lokalne ponudnike, vas je že kdo kontaktiral glede prodaje?

FTad ::

@fliplfop

blablacar.de ima oglase za AT, npr relacija Graz - Dunaj, itd.

Adrijan0 ::

Gandalfar: ali mogoče veš, kdaj se pričakuje uvedbo ocenjevanja voznikov? Sicer je večina voznikov zelo dobrih!

WarpedGone ::

Takoj ko se uvede ocenjevanje potnikov.
Zbogom in hvala za vse ribe

Adrijan0 ::

Ta tudi ni slaba. Ampak potem bi moralo delovati vse preko aplikacije in ne preko telefonov/smsjev.

otago ::

V zadnjem tednu uporabljal veliko blablacar... Ce stvar deluje na daljse prevoze, da se zmenis nekaj dni vnaprej.. je totalno neuporabna za iskanje prevoza nekaj ur vnaprej. Iskal sem prevoze za razdalje 80-180km. Nikje ne vidis ponudnikovega telefona. Posljes lahko samo sporocilo preko spletne strani/app-a. Pol cakas kot butl. Veliko jih spet ne napise od kje peljejo... In napisejo Munchen, mislijo pa Munchen Flughafen.

Blablacar je zacel z monetizacijo, tako imas moznost online rezervacije in placila preko kreditne kartice, paypala(se drugi nacini). In sele ko placas, vidis telefonsko od ponudnika. Da se placilo sprovede morata ponudnik in iskalec potrditi. Da bi pa skenclal prevoz s povrnitvijo stroskov- ker je definicija Munchna drugacna za ponudnika, pa mora ponudnik potrditi oz. on skenclat. Skratka komplikacija u 3 krasne. Bi dali telefonsko stevilko, pa se folk zmeni v relativno hitrem casu.

Skratka, na koncu ugotovil, da je se najlazje in ceneje uporabljat Deutsche Bahn s kartico 25/50%off.

Se opravicujem za rant. Ampak slovenski prevoz.org je proti blablacar enostavnejsi za uporabo. In spremembe morda ne gredo v smislu izboljsave user experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

WarpedGone ::

Bi dali telefonsko stevilko, pa se folk zmeni v relativno hitrem casu.

"Ja kam bomo pa obesili števec?"
Zbogom in hvala za vse ribe

Relanium ::

Zakaj v aplikaciji ne pokaže sosednjih krajev?
Na strani jih lepo kaže (npr. Celje Koper pokaže tudi Portorož, v appu pa ne)

FTad ::

otago je izjavil:

V zadnjem tednu uporabljal veliko blablacar... Ce stvar deluje na daljse prevoze, da se zmenis nekaj dni vnaprej.. je totalno neuporabna za iskanje prevoza nekaj ur vnaprej. Iskal sem prevoze za razdalje 80-180km. Nikje ne vidis ponudnikovega telefona. Posljes lahko samo sporocilo preko spletne strani/app-a. Pol cakas kot butl. Veliko jih spet ne napise od kje peljejo... In napisejo Munchen, mislijo pa Munchen Flughafen.

Blablacar je zacel z monetizacijo, tako imas moznost online rezervacije in placila preko kreditne kartice, paypala(se drugi nacini). In sele ko placas, vidis telefonsko od ponudnika. Da se placilo sprovede morata ponudnik in iskalec potrditi. Da bi pa skenclal prevoz s povrnitvijo stroskov- ker je definicija Munchna drugacna za ponudnika, pa mora ponudnik potrditi oz. on skenclat. Skratka komplikacija u 3 krasne. Bi dali telefonsko stevilko, pa se folk zmeni v relativno hitrem casu.

Skratka, na koncu ugotovil, da je se najlazje in ceneje uporabljat Deutsche Bahn s kartico 25/50%off.

Se opravicujem za rant. Ampak slovenski prevoz.org je proti blablacar enostavnejsi za uporabo. In spremembe morda ne gredo v smislu izboljsave user experience.



Nazadnje sem uporabil blablacar pred dvema tednoma, ko sem ponudil prevoz v Munich. Pri oglasu ima na voljo ponudnik nastaviti avtomatsko potrjevanje sopotnikov, torej, ko sopotnik klikne "book seat", si avtomatsko potrjen. Seveda je pa potem tudi opcija, da te ob bookingu mora še šofer potrditi.

Hja, deloma se strinjam, za last minute iskanje prevozov zna biti problematično, razen, ko si rezerviraš sedež, da takoj kontaktiraš šoferja, kje pobira itd.

Je pa tudi tako, da takoj, ko si rezerviraš sedež, dobiš kontaktno številko od šoferja.

Mare2 ::

Kako kaj laufajo tile prevozi. Je lažje dobit prevoz ali sopotnike?

Recimo relacija Ljubljana Koper, Maribor...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Gandalfar ::

Na teden je cca. 20.000 objav ponudb za vožnjo, tako da je bistveno lažje najt prevoz kot ga ponudit. Seveda so termini in relacije, kjer je več povpraševanja kot ponudbe.

tikitoki ::

Vsaj meni nebi bilo prakticno, ce bi moral uporabiti paypal/kreditno kartico. Prevoz.org v trenutni obliki je cist ok, ce najdes kar isces pa je odvisno od srece.

DuleKrtola ::

Pradlagam da se pri oddaji oglasa doda obvezno polje: "Stevilo potnikov na zadnjih sedežih". Možnost filtriranja zadetkov po tem parametru bi bila tudi dobrodošla.

Mare2 ::

DuleKrtola je izjavil:

Pradlagam da se pri oddaji oglasa doda obvezno polje: "Stevilo potnikov na zadnjih sedežih". Možnost filtriranja zadetkov po tem parametru bi bila tudi dobrodošla.


A ni dost, če označiš, da iščeš število potnikov 4?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Blinder ::

Lahko ima ponudnik prevoza ze nekoga 'zunanjega prevoz.org' zraven, tako da je ze v startu eno mesto na voljo manj.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Mare2 ::

Ne vem, zakaj bi obremenjeval ljudi z obveznim "Stevilo potnikov na zadnjih sedežih". :)

Še dobro da nisi poslanec, v tem primeru bi ti lahko celo ratalo. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

r00k ::

Zato, ker folk nabaše 3folka u avto ranga megane. To še gre če so zadi 3 50kilske dekline, če so pa 3 90kilski deci je pa slabo.

scipascapa ::

ko gledam cene kranj - ljubljana 2,50€ v eno smer....ni to malo "preveč"? glede na to, da se nić davka ne plačuje ipd?

otago ::

Blablacar-stejem jim v dobro, imajo urtejeno tako, da iskalec vidi "Samo dva na zadnjih sedezih" ter "Velikost prtljage: srednja".

To bi se dalo naredit, le dva dodatna atributa, pa ponudnik obkljuka, kakor dosedaj atribut "Ponudnik ima zavarovanje za potnike".

Prevoz.org deluje super za vecje razdalje, npr Koper-Ljubljana, ko gre za 5eur. Enostavno je placati ali vrniti razliko z bankovcem.

Pri tako kratkih voznjah, se mi osebno ne bi dalo ukvarjati s pobiranjem in odgovarjanjem na vprasanje x iskalcev. Pa se drobiz za vsaj 2 iskalca moraas imeti v rezervi, ker bo prisel debil s 50eur bankovcem.

Gandalfar ::

> Samo dva na zadnjih sedezih

Kaj pa naredis, ce voznik to odkljuka, potem ima pa vseeno 3?

FTad ::

scipascapa je izjavil:

ko gledam cene kranj - ljubljana 2,50€ v eno smer....ni to malo "preveč"? glede na to, da se nić davka ne plačuje ipd?



Koliko pa stane voznja z busom, taksijem? Ce vec kot 2.5€ se ne pritozuj...

amacar ::

scipascapa je izjavil:

ko gledam cene kranj - ljubljana 2,50€ v eno smer....ni to malo "preveč"? glede na to, da se nić davka ne plačuje ipd?

Noben ti ne brani da za 0.5€ vozis.

Kenpachi ::

Gandalfar je izjavil:

> Samo dva na zadnjih sedezih

Kaj pa naredis, ce voznik to odkljuka, potem ima pa vseeno 3?


To neki trick question? Če odkljuka, jih ma 3 odzadaj, saj je odkljukal.

Drugače pa ga daš na osebno blacklisto in se ne voziš več z njim.

Kašen pa je motiv tega vprašanja? A ni lažje reči "ne bomo tega implementirali, hvala za predlog"?
Zaraki Kenpachi.

Zstiller ::

Prepotentne riti na tem forumu, ki mislijo da imajo lastniško pravico do prevoznika s svojim drobižem. Če vam kaj ni všeč si kupite svoje avtomobile pa se sami vozite. Moraš bit pa ekstremno neumen če smatraš, da boš ti s svojimi 5€ narekoval trg kjer avtobusni prevoz ali vlak za isto relacijo stane 3x več. Se opravičujem vsemu bogatemu folku tu gori kar vam prevozniki ne nudijo ohlajene limuzine z naslonjačem in pijače v zameno za vaše super plačilo. Jaz grem na prevoze, ker so poceni se lahko dogovoriš za uro in kraj kjer te poberejo in načeloma so zmeraj hitrejši kot alternativne oblike, če je potrebno kdaj za to žrtvovat malo udobja je pa to spremenljivo. Tisti z visokim standardom si pa naročite taksi ali kupite lasten avto in ga vzdržujte, ker glede na vaše standarde to ne bi smel biti problem. Oh wait najbolj glasni so ponavadi tisi, ki še za burek nimajo.

Gandalfar ::

> To neki trick question? Če odkljuka, jih ma 3 odzadaj, saj je odkljukal.

Pač zanima me kaj so pričakovanja iskalcev, ko voznik reče "imel bom 2 na zadnjem sedežu", potem ga pa zadnji trenutek nekdo prosi in vzame še 3-jega.

Drugo vprašanje na mestu je, če gre recimo v popularnem terminu in bi s 3-mi na zadnjem sedežu dobil za 15 EUR stroškov (3*5 EUR) ali se potem pričakuje, da bo za 2 na zadnjem sedežu računal 7 ali 8 EUR po glavi?

Kar se tiče same strani, trenutno ne načrtujemo dodatnih opcij ali funkcij.

Mare2 ::

Gandalfar je izjavil:



Kar se tiče same strani, trenutno ne načrtujemo dodatnih opcij ali funkcij.


Gandalfar, stran je čisto v redu. Če bi dodal več "obveznih vpisnih opcij" bi samo še bolj zakompliciralo vnašanje. Sedaj se v par sekundah vnese vse opcije.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Heavy ::

@Gandalf. cena prevoza se napiše na oglas. Če se kasneje kaj voznik izmišljuje se ne pelješ več z tem in glas o njem okoli razširiš.

Ravno tako se napise število prostih mest in avto. Lahko se že v štartu izogneš nekoga, ki hoče spravit 4 sopotnike v Fiata 500.
#TeamFelix

FTad ::

Glede na to, da se sedaj v oglas vpisuje tudi s katerim avtom se bos peljal, lahko ze takoj ocenis, kako udobna bo tvoja voznja ;)

shintaro ::

same dobre izkušnje (ful uporabljal ko sm žvel v lj)... pa to je zakon totalen!!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

scipascapa ::

ftad in amacar: a ni smisel, da nekoga mimogrede pobereš, saj ni to mišljeno kot primarna storitev?

FTad ::

scipascapa je izjavil:

ftad in amacar: a ni smisel, da nekoga mimogrede pobereš, saj ni to mišljeno kot primarna storitev?



Jaz ne razumem, zakaj vidis v tem sploh problem oz kaj bi rad s tem pritozevanjem dosegel. Dosti je bilo ze predebatirano o smiselnosti teh prevozov in spletne strani.

DuleKrtola ::

A ni dost, če označiš, da iščeš število potnikov 4?


Ne, ker lahko ponudnik pelje v svojem fičotu svojo ženo in 3 otroke, poleg tega pa išče še 4 potnike. Torej če piše da IŠČE (in ne "PELJE") 3, meni nič ne pove koliko nas bo zadaj.

Drugo vprašanje na mestu je, če gre recimo v popularnem terminu in bi s 3-mi na zadnjem sedežu dobil za 15 EUR stroškov (3*5 EUR) ali se potem pričakuje, da bo za 2 na zadnjem sedežu računal 7 ali 8 EUR po glavi?


Ja, brez problema. Zakaj ne bi dal potniku izbire med prihrankom in udobjem?

Zgodovina sprememb…

Heavy ::

Pa ga pokličeš in vprašaš kakšna je situacija zadaj.
#TeamFelix

DuleKrtola ::

Heavy je izjavil:

Pa ga pokličeš in vprašaš kakšna je situacija zadaj.


Zakaj pa ne umaknemo še relacije, cene in datuma prevoza iz oglasa, pa pustimo le telefonsko številko?

Mare2 ::

DuleKrtola je izjavil:



Ne, ker lahko ponudnik pelje v svojem fičotu svojo ženo in 3 otroke, poleg tega pa išče še 4 potnike.


Zgodba. Kako spraviti 9 ljudi v fičota? :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

chrush ::

Sam veliko koristim stran in aplikacijo kot ponudnik prevoza in nikoli zadaj ne peljem več kot dva, razen na izrecno željo, če pride skupina treh in jih to ne moti. To se mi je zgodilo enkrat, ko so po prekrokani noči nujno rabli prevoz in sem pač imel prosto, sicer pa jaz nebi več dodajal drugih funkcionalnosti, ker je itak vsega dovolj. Kar se tiče ocenjevanja, pa verjamem, da bi ocene in komentarje oddajala konkurenca in ne sopotniki. Zgodilo se mi je že, da mi je dvakrat nekdo, ki je v istem času ponujal prevoz kot jaz rezerviral dva sedeža. Ob dogovorjeni uri pa se ni javljal. Poleg tega je kar nekaj takih, ki si prevoz rezervirajo pri večih in potem ostale pustijo na cedilu - se ne javljajo ali pa se v zadnjem hipu opraviči. Ampak kot rečeno, aplikacija in stran ne potrebujeta drugih opcij.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

FTad ::

chrush je izjavil:

Kar se tiče ocenjevanja, pa verjamem, da bi ocene in komentarje oddajala konkurenca in ne sopotniki. Zgodilo se mi je že, da mi je dvakrat nekdo, ki je v istem času ponujal prevoz kot jaz rezerviral dva sedeža. Ob dogovorjeni uri pa se ni javljal. Poleg tega je kar nekaj takih, ki si prevoz rezervirajo pri večih in potem ostale pustijo na cedilu - se ne javljajo ali pa se v zadnjem hipu opraviči. Ampak kot rečeno, aplikacija in stran ne potrebujeta drugih opcij.


Ja ce bi zeleli to implementirati in da ne bi prihajalo do takih zlorab, bi morala stran delovati na istem principu kot blablacar. Torej vsak uporabnik mora imeti profil, kjer stopi v kontakt s ponudnikom, ko ga ta potrdi/sprejme na voznji. Potrebna bi bila obvezna slika potnika in ponudnika. Je bilo pa ze predebatirano glede tega. Last minute rezervacije bi znale biti problematicne. Prav tako ne bi mogel iskalec rezervirati pri vecih hkrati, ko dobi enkrat potrjen prevoz od enega ponudnika.

Heavy ::

DuleKrtola je izjavil:

Heavy je izjavil:

Pa ga pokličeš in vprašaš kakšna je situacija zadaj.


Zakaj pa ne umaknemo še relacije, cene in datuma prevoza iz oglasa, pa pustimo le telefonsko številko?



Pa vstavimo še polje, kdaj se je voznik nazadnje okopal in kakšno smrečico ima v avtu.

Večino vozačev to malo briga. Veliko sem jih prevozil pa skoraj polovica me je spraševala po smsih kakšen avto imam, čeprav sem imel v oglasu napisan model avta, barvo in začetek registerske. Ogromno krat ponudim cenejši prevoz (4 namesto 5) kot konkurenca, pa vsakič se najdejo taki, ki mi hočejo plačati isto kot konkurenci (gledajo začudeno ko jim vrnem evro nazaj).

Pogovor je tudi zanesel na 3 zadaj (gledali avto pred nami). Pa so vsi rekli, da jih to ne moti. Še vedno pridejo na cilj hitreje in ceneje, kot z ostalimi oblikami prevoza.
#TeamFelix

FTad ::

Heavy je izjavil:

DuleKrtola je izjavil:

Heavy je izjavil:

Pa ga pokličeš in vprašaš kakšna je situacija zadaj.


Zakaj pa ne umaknemo še relacije, cene in datuma prevoza iz oglasa, pa pustimo le telefonsko številko?



Pa vstavimo še polje, kdaj se je voznik nazadnje okopal in kakšno smrečico ima v avtu.

Večino vozačev to malo briga. Veliko sem jih prevozil pa skoraj polovica me je spraševala po smsih kakšen avto imam, čeprav sem imel v oglasu napisan model avta, barvo in začetek registerske. Ogromno krat ponudim cenejši prevoz (4 namesto 5) kot konkurenca, pa vsakič se najdejo taki, ki mi hočejo plačati isto kot konkurenci (gledajo začudeno ko jim vrnem evro nazaj).

Pogovor je tudi zanesel na 3 zadaj (gledali avto pred nami). Pa so vsi rekli, da jih to ne moti. Še vedno pridejo na cilj hitreje in ceneje, kot z ostalimi oblikami prevoza.


Ja, vse pise v oglasu, pa folk vseeno se sprasuje kateri avto blablabla.

Anyway, dokler je dolzina prevoza max 2 uri, pa da avto ni ravno velikosti Cliota (ali pa da vsaj nimas prtljage na kolenih) je nekako se vzdrzno. Ne bi pa si drznil ponudit prevoza s tako majhnim avtom in imeti 3 zadaj, ce bi se npr peljal v Munich ipd.

Recordman ::

Jaz podpiram opcijo, kot jo ima blabla - ali voznik garantira max 2 osebe zadaj.

Sam jemljem sopotnike za vožnjo do Dunaja in nazaj, preko avstrijske FB skupine in vedno vzamem max 3 ljudi v avto.

Sem pa pred kratkim uporabil prevoz.org za sedež Lj- Dunaj. In se je zgodilo točno to: tip je v golfa nabasal 4 sopotnike. Oseba za katero sem opravil rezervacijo je seveda dobila zadnji srednji sedež in bila precej nezadovoljna.

Moja napaka, nisem vprašal, ampak en checkbox bi precej omilil takšne težave in nesporazume.

Recordman ::

Oziroma bi s tem nadomestil tisto vprašanje o zavarovanju za potnike. Kaj naj bi to sploh pomenilo? To je itak vključeno v AO in registrirano vozilo brez tega ne obstaja.

Mare2 ::

Tam piše: Imam nezgodno zavarovanje za potnike v vozilu. Tu je govora o nezgodnem zavarovanju in ne zavarovanju iz Avtomobilske odgovornosti. Po tvoji teoriji bi lahko pisalo: Imam zavarovanje Avtomobilske odgovornosti (to ima pa res vsak).

Tista nezgodna zavarovanja so običajno tako nizka, da je vprašanje o tem "tudi po moje" prezpredmetno. Če že bi bilo morda smiselno vprašati po "zavarovalni vsoti".

Mislim da je vprašanje in odgovor bolj namenjen laikom.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uber dela izgubo

Oddelek: Novice / Rezultati
4714943 (12192) BigWhale
»

Uber kaznovan v Franciji, Nemčija zavrnila pritožbo

Oddelek: Novice / Ostale najave
4215968 (13421) nekikr
»

Odgovornost voznika pri prevoz.org (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5314243 (11866) neon21
»

Uber v Nemčiji dosegel manjšo zmago

Oddelek: Novice / Ostale najave
3813592 (11900) AndrejO
»

Spletna stran Prevoz.org ugasnjena zaradi domnevno nezakonitega oglaševanja dela na č (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / NWO
38584221 (69302) BlueRunner

Več podobnih tem