» »

osebni prevzem na gambit trade

osebni prevzem na gambit trade

šernk ::

no preko enaa.com želim naročiti dvojne slušalke katere me pridejo skupaj stati dobrih 32€, kot kaže tega ne morem osebno prevzeti pri njih in mi na vsak način hočejo zaračunati 7€ za pakiranje in dostavo 8-O

zakaj pri nekaterih stvareh osebni prevzem ni mogoč? :S

edit: preveril sem pogoje za brezplačno dostavo:
Stroški pakiranja in dostave enega izdelka na naslov v Sloveniji znašajo 3,5 €. Večinoma pa bo Božiček naročila, ki jih bomo prejeli do 30.12.2008, dostavljal tudi brezplačno, in sicer:

* večino izdelkov iz oddelkov Računalništvo, Foto, Avdio/Video, Microsoft, Moj dom, Knjige, Šport, Zdravje in lepota, Conrad in Birooprema, katerih vrednost samostojno ali skupaj znaša več kot 20,00 € (kar bo razvidno iz obračuna v postopku nakupa)
* vse dodatne enake izdelke (če torej naročite dva ali več enakih izdelkov, bomo zaračunali le stroške pakiranja in dostave prvega izdelka)
* vse dodatne izdelke, ki jih lahko pakiramo in dostavimo skupaj s prvim izdelkom (kar bo razvidno tudi iz obračuna v postopku nakupa)
* tiskane fotografije v vrednosti nad 28,79 €

ne mi reči da ravno slušalke izpadejo it tega...ker mi vztrajno računa 7€ za dostavo...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.
  • spremenil: šernk ()

NavadniNimda ::

Preveri pri Nakupovanje.net ali pa pri Mimovrste.com

Nekateri produkti pridejo direkt od dobavitelja, Enaa ti samo provizijo zaračuna.;)

Zgodovina sprememb…

All ::

tut jest meu že to bolečo izkušnjo z njimi...in pol še lovit dostavljalca......ker ne pošiljajo prek pošte ampak interevrope..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ebay carina iz ZDA (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6733194 (1982) Nesta
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349497 (30319) PoStrah
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170522 (155352) zoot
»

Pomoč pri nakupu

Oddelek: Loža
241197 (945) bluefish
»

Izbira dveh terabajtnih diskov

Oddelek: Kaj kupiti
171679 (1143) mmmato

Več podobnih tem