» »

LCD 22

LCD 22

Senzacionale ::

Samsung SyncMaster 2253BW
Samsung SyncMaster 2253LW

razlika med njima je 30 eur. V čem je BW boljši in ali je vreden teh dodatnih 30 eur. Mogoče predlagate kak drug LCD za ceno 200 eur?
Hvala
http://www.dostavahrane.si

kmetek ::

Pa zakaj moraš delat novo temo, meni ni jasno to res.

m0f0x ::

Jaz sem kupoval LCD 3 mesece, to pa samo zato, ker sem prebiral forum in gledal na neke "fuckin'" malenkosti. Ta teden mi je dopizdlo in sem kar naročil 2253BW in ga danes dobim. Pa naj bo kar bo. Poglej razlike na mimovrste, lenuh.

tx-z ::

en ma zunanji napajauc en pa notranji
tx-z

Senzacionale ::

X-gen nauči se obnašati pa vedit svojim letom primerno če seveda nisi nek klošar brez izobrazbe kar predvidevam da si!

Mimogrede na mimovrste ne piše kakšna je razlika v kvaliteti slike kar zanima mene!
Glede na to da si kupoval LCD 3 mesece se s tabo itak nimam kaj menit. Veliko sreče pri uporabi LOL:D

zigam hvala
http://www.dostavahrane.si

tx-z ::

Senzacionale, pejt v 5 trgovin kjer majo vse možne monitorje razstavlene pa si dobr poglej, magar uzam kšn video al pa kšne slike pa pač tm mau gledaš(pač se zmenš s prodajalcm da bi rad vidu), odpreš mau take stvari k jih doma delaš(internet,word,....) pa vidš ker je najbolši.

No zdej sm ti povedu moj plan za jutr, pa sporočim kako se bom odloču, oz. kako sm se kr mam tut namen zdej kupvat. Sam sm mau u dvomih k se mi zdi 22" skor prevelk:)

edit: BW je pomojm bolši k ma notranjiga, kr baje un z zunanjim neki šumi napajauc pa ni najbol. Glede kvalitete pa tega pa nvem, v uni drugi tm sm vidu da tut ene druge priporočajo,sam so pa že kr mau dražji :\

edit2: zdej k tkole mau gledam na netu, se odločam med Samsung SyncMaster 2253BW in Samsung SyncMaster T220
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

djordjevic ::

Bosta oba videla, da je 22" zakon. Ne grem več dol, kvečjemu gor. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

tx-z ::

Samsung 2253BW vs Samsung T220

Prvi dubu 8.9, drugi 9.4 ...Seveda to je sam ena izmed mnogih strani;

sam ma pa T220 slabše stojalo pa nima prilagodljive višine :\
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

Hardstyle ::

Senzacionale: zgleda, da si tudi ti klošar brez izobrazbe in, da ne znaš uporabiti funkcije ISKANJE! Tak, da predn se spraviš na nekoga pomisli kje si ti. Drugače pa po obisku mimovrste=) sem opazil, da res čisto VSE piše tam! Včasih je tudi vredu prebrati mnenja uporabnikov ampak ti jih verjetno nisi, ker si vseved in rajši tukaj pametuješ?
Kar se pa tiče tega, da je nekdo porabil tri mesece časa za nakup neke stvari pa pomeni samo to, da hoče dobiti za tisti denar največ, ker jih hoče dobro naložit, kar pa tebi očitno ni problem saj vedno letiš v prvo trgovino in nabaviš, ker ti keš ni problem. In če si to vse prebral potem si verjetno že ugotovil, da nisi nič boljši od x-gena saj tudi sam sprašuješ za naša mnenja in verjetno boš tudi ti porabil teden ali več za odločitev sploh pa če ti kdo da namig za nove matrike.

Lualah ::

Hardstyle nove matrike za tako ceno? Zaj bom tudi jaz lenuh ampak na forumu ne najdem monitorja z novo matriko za tako ceno.

tx-z ::

Nove matrike? :\
tx-z

Hardstyle ::

Jaoo, da ste me ravno vsi prijeli za besedo. To je blo mišljen kot razlog, da folk odlaša z nakupom, sploh če se jim ne mudi z zamenjavo.

tx-z ::

Bah. Sm šu u trgovino, vsi se mi zdijo isti :) Razen uni s PVA matriko k so pa 5x dražji, pa še tist je edina razlika da lah tut gor/dol lepš gledaš... :\ Najbrž bom kr Samsung 2253BW:\ Philipsov je ql sam nima niti dvi vhoda, ma sam vga(čeprou niti nvem kok se to dejansko pozna)...Blah.
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri 22" LCD monitor kupiti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14018547 (7030) ST-777
»

kateri 22" lcd monitor? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35849637 (21282) silo
»

Nov PC sistem

Oddelek: Kaj kupiti
61649 (1508) SymonMK
»

Nakup LCD zaslona

Oddelek: Kaj kupiti
183241 (2972) lasse007
»

Kateri 22" LCD je boljši?

Oddelek: Kaj kupiti
133062 (2540) Kibby

Več podobnih tem