» »

Poceni LCD tv

Poceni LCD tv

brdi ::

Zaradi prostorske stiske v sobi:P predvsem na delovni mizi kupujem lcd tv da ga lahko namonitram na steno in pridobim ogromno prostora proti sedanji tv ki je precej prevec obilna!

zanimajo me predvsem cenobno bol ugodne televizije, kajti zelo zelo malo casa prezivim pred tv in ne mislim devat velikih izdatkov za tv.
Ne vem pa kaj naj sploh gledam ?

Aja pa nekaj taksnega sem gledal LG
Lp
  • spremenil: brdi ()

ant ::

čist v redu bi morala biti za to kar potrebuješ

LP

brdi ::

No sedaj pa je res prisel trenutek ko grem po tv in se 1x prosim za nasvet ! Kateri LCD tv do 500€ mi priporocate ali je tisti iz prejsnjega posta vredu za ta kes ?

Lp

Yossarian ::

V Intersparu na Ptuju v Qulandiji imajo Panasonic 32" LCD za 389 EUR.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

mausek ::

Kaj pa menite na to: LCD TV Sprejemnik 32'' PHILIPS 32PFL3403 ?

LP!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mausek ()

brdi ::

Se 1x jaz. Zaj pa me se zanima kateri lcd tv do ene 550€ bi se splacalo vzet ki bi imel dvb-t ? Prosim za hiter odgovor

Hardstyle ::

dvb-t itak majo skoraj vsi. Poglej za LG5000.

mtosev ::

dvb-t itak majo skoraj vsi. Poglej za LG5000.

kateri ma mpeg2, slovenija pa uporablja mpeg4.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

brdi ::

jap recimo tale lg5500 se splaca dobim ga za recimo 550€. A kontrastno razmerje itd je ql pr tem ?

Zanima me samo ce je vredent tega kesa?

Hardstyle ::

Imam lg3000 in je vreden svojega denarja tak, da lg5500, ki ima mpeg4 se splača!

kmetek ::

jep hardstyle ti imaš tudi ?

brdi ::

torej se mi za ta denar definitvno to splaca kupiti ? Kaj pa glede kontrasta ni panike to 15000:1

kmetek ::

če imaš ip tv je dost.....

Hardstyle ::

Pa toti kontrasti so povsod nategancija.

Kmetek mislim, da ima moj lg3000 samo mpeg2

brdi ::

am niam ip tv digitalne zemeljske :P Sem v kotlini doma ni zadnji na centrali :(

zee ::

IP TV ni enako kot digitalna zemeljska, AFAIK.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

brdi ::

am za digitalno zemeljsko rabis mpeg 4 in sem se ze meno da pali na teh televizijah. Ampak mene je zanimalo ce se splaca to TV vzet za malo manj kot 550€

Volk| ::

Jaz sem pa kupil SAMSUNGa
Imel sem v mislih tudi PHILIPSa pa sem raje vzel Samsunga, ker sem v BigBangu primerjal sliko in je bila lepša na Samsungu.

Bomo videli če sem se pravilno odločil ko ga dobim.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Hardstyle ::

Pri meni pa ne igra vloge slika, ki jo prikazujejo v prodajalni, ker je vse vezano na isto linijo+ ko vidiš tiste heavy duty sfrizirane HD posnetke ni to nikakor kar boš doma gledal.

Na lg3000 je slika na analogni kabelski super v primerjavi z drugimi modeli, ki sem jih "testiral", razen pop tv in a kanal sta občasno taka kot, da bi z mobitelom snemo ampak to ni krivda LCDja. Čakam pa na DTV tako, da se bo slika še izboljšala.

Volk| ::

Hm....tudi če so posnetki "sfrizirani", mar ni pol na vseh tv isti sfriziran posnetek?!
Pac, sodis potem sfriziranem posnetku. Se pa strinjam, da bo verjetno pol na tv malo drugačna slika ko bom priklopil gor siol tv. Toda če bi imel doma obe tv bi verjetno bla ista primerjava kot je bila v trgovini.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Hardstyle ::

v BigBangu oz. Bofu v Mariboru vem, da se ne vrtijo isti posnetki. Včasih je gor kaki mtv,discovery ali kak drug. Itak pa prava beseda pravo mesto najde in ti osebje da daljinca. SiolTV pa itak ma najslabšo sliko med IPTV ponudniki pri nas tak, da itak vseeno kaj vzameš, ker slika bo slaba ;)

Alamar ::

37LG3000 je v Leclercu 498 EUR (699 EUR, 200 na kartico)

brdi ::

mene zanimajo modeli z mpeg4 :P in ali je ta 32lg5500 vredu ce ga slucajno kdo ima ?

Volk| ::

No, po dveh dneh uporabe mojega novega samsunga, malo tezav z nastavitvami prek HDMI(siol tv), sem si zdownlodal nekaj filmov v HD kvaliteti.
S punco nočema več stran od tv, tako lepa slika:D.

Malo slabsa je sicer na siol tv, toda odvisno keri program gledas in kaj oddajajo. Očitno ni vse siol kriv.

No, vseeno, če se kdo ne more odločit za kateri lcd tv...iz mojih izkušenj je moj samsung za 420 €(link zgoraj) vec kot odlicen, ceprav sem malo bil skeptičen glede na to da je najcenejsi.

Slika da bi jo polizal:D
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Usb port na lcd tv lg (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
392103253 (43697) kitka77
»

Kateri LCD TV (srednje velikosti)?

Oddelek: Kaj kupiti
192488 (2053) forummaster
»

Kakšen LCD TV (MPEG-4, DVB-T...

Oddelek: Zvok in slika
73146 (2830) jan01
»

Vaše Mnenje - nakup LCD TV

Oddelek: Zvok in slika
376074 (4545) thundercat
»

LCD televizor do 1.200€

Oddelek: Kaj kupiti
282658 (1898) R-S-LoVe

Več podobnih tem