» »

Slike gnjusne moje

Slike gnjusne moje

Area_51 ::

:)) Pglejte slike na tej strani in povejte kake se vam zdijo res je da so preproste. Še posebej poglejte tisto z motorjem in povejte koliko napak vidite na njem.

Tukaj je link:)
Area 51

LojzePek ::

Un motor je carski. Kak si ga spravil v digitalno obliko, jest sem nekaj poskušal s skenerjem pa nikakor ne gre. Mam bolj navadn skener, pa lahk sam male stvari skeniraš

DarkBoy ::

jah jest vidm 4 napake oz. pet samo za peto nisem prepričan...
drgač je pa ql slikca (mami imel) :D koliko pa je napak???
---------------- lp, darkboy

Area_51 ::

:)) JA prav maš napak je res 5. najboljša mi je tista z izpušno cevjo (Auzpuh). Samo mal višje bi ga moral dati.
Area 51

DarkBoy ::

wiiiiiiiii....enkrat aplavz zame....LOL...
---------------- lp, darkboy

Area_51 ::

:)) Pa še ot sem pozabil. Dodelal sem jih v Photoimpactu. Res zažiga ta program.:) res en aplavz Dark Boy. Kako si pa opazil, da je izpušna cev falš.
Area 51

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Area_51 ()

DarkBoy ::

ej....po pravici povedano nimam nobenega tehtnega razloga, da bi reku, da sem vedel...pač se mi nekej ni ujemal....jah mal pa tud izkušnje z motorji oz. mopedi... :D
---------------- lp, darkboy

Area_51 ::

:)) Res je saj MITO Cagivo 125cca nikoli ne boš videl s dvema izpušnima cevma. Ampak še enkrat čestitam za odkritje napak. Drugače pa zapali.:)
Area 51

DarkBoy ::

jap thx.... ja drgač je pa kr ql ja... :D
---------------- lp, darkboy

Area_51 ::

:)) Bom probal ustvarit še kej boljšega. Ampak to kdaj drugič zdaj biti šola na mestu1.:)
Area 51

Jack69 ::

Ow kako lahko naredis link, a te poveye na drugo stran in kako das lahko notri sliko
Zakaj??? Začaj!!!

By: Jack

Area_51 ::

:)) Prvo daš sliko na spletno stran, pol pa klikneš ikono linki na slo-tech , tam kjer pošiljaš sporočila. ko klikneš ta gumb se ti odpre novo pogovorno okno. Not prvo upišeš natančeno stran kjer je sliko

Primer: http://qube.skps.net/users/.../ pol klikneš enter, se ti odpre še eno okno. Tam pa vpišeš ime, kaj naj se ti prikaže v sporočilu, kot gumb za link....

To je vse..:)
Area 51

Caboose ::

Napaka pri auspuhu je tako hudo iztopajoča, ,da se prav čudim, da je ni nobeden opazil... Tehten razlog? poglejte malo proti "korenini" auspuha, pa boste lepo vidli da je slab klon zgornjega, saj je nek železni trikotnik, za katerega nevek za kaj je dober lepo viden še na drugem. Sicer je malo zabrisan ampak še vedno se ga da lepo videt, brez povečave. Heh... Malo vaje ti fali >:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Area_51 ::

:)) Čez nekaj časa, ko bom ustvaril kej boljšega napake sploh ne boste opazili. Boste vidli čez čas. Ampak bov vadil malo. Boljše bi bilo, če bi ga dal nad prvega, tako bi mislili, da je na drugi strani. HE He HE.:)
Area 51

Caboose ::

Dont bi sou šur abaut det...
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Area_51 ::

:)) Za ke pa ne??? Sej mi bo uspelo. boš videl čez čas. (V kratkem)

:)
Area 51


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Težava z avtom (podvozje) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
24324274 (19025) bluefish
»

Volkswagen razgrnil časovnico odprave napake in podrobnosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6615012 (11737) zmaugy
»

Dodajanje acetona h gorivu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
18922298 (13959) Pyr0Beast
»

navijanje avta

Oddelek: Loža
362185 (1661) SkIDiver
»

Gllera Runner Izpuh Help

Oddelek: Pomoč in nasveti
394549 (4150) KamikazA

Več podobnih tem