» »

Nokia se skoz povezuje z internetom kako to preprečit

Nokia se skoz povezuje z internetom kako to preprečit

;-) ::

Obstaja kak programček ali kak nasvet da bi preprečil noki-i e71 da bi se mi skoz povezovala z internetom, dost mam ugibanja katera aplikacija jo sili v sinhronizacijo, je pa zelo nadležno.

Tilen ::

Vklopiš data promet samo takrat, ko ga rabiš.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

RejZoR ::

To gre men tud blazno na jetra. Pa ni važno kaj imaš, BadaOS, Android al pa kaj tretjega, kar neki prenaša pa sploh ne veš kaj. Glede na prenešeno bi lahko pretočil nekam drugam vse podatke iz telefona. Kretensko. In pol imam vse izklopljeno in blokirano kot največji paranoik. Če bi imel 20GB mesečni data plan bi mi bilo še vseeno, tko pa plačam na kilobajte pa se mi zdi naravnost neumno, da mi denar dobesedno odteka za brezveze.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

KoMar- ::

Jp, pomoje največ zaslužijo s prekoračenimi zakupljenimi količinami, kot sem se prejšnji mesec tudi jaz naučil na krut način:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

lmorgh ::

izključiš to v nastavitvah..mal pobrskaj, big deal.

;-) ::

Imorgh lahko je govorit na Androidu, da izklopiš, kjer samo odkljukaš data connection, ali pa si daš bljižnico na "namizje" pa je vredu, pri nokiji ni tak, niti približno.

RejZoR ::

Big deal je v tolikšni meri, da zarad te butalščine pol ne moreš uporabljat nobenega widgeta. Npr prikaz vremena z uro (flip style). Samo to bi moj račun z lahkoto prenesel, sam kaj ko potem telefon sam od sebe prenese goro podatkov neznanokam ob vklopljenem data connectionu, da mi račun nabije v nebo. Tko da ne uporabljam nobenega widgeta in internet imam izklopljen. Kar povsem ubije smisel telefona. In pomoje ravno zato sprašuje tud uporabnik zgoraj. Bi imel skoz vklopljeno povezavo ampak brez da se kr neki pretaka naokoli.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

amigo_no1 ::

Nokia e71 se sama od sebe nič ne povezuje na net.
Raje preveri kateri app ti dela štalo...

KoMar-
Beauty of Android ;) ?
Zamenjaj operaterja (z enim, kjer dobiš zraven še spodoben podatkovni paket), je bistveno ceneje od tvojih računov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

lmorgh ::

;-) imam nokio C5, tko da vem kaj govorim.

vrjetno se ti povezuje mail, če maš naštimanega. to preprečiš v nastavitvah maila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lmorgh ()

;-) ::

Imel sem C5-03 in takih problemov ni bilo.

Mail imam izklopljeno sinhronizacijo, widgetov ne uporabljam nobenih ker niti nevem če ta symbian to omogoča, pravtako ni nameščene niti ene druge aplikacije in so povrnjene tovarniške nastavitve. Vse sem že probal. Držim rdečo tipko da ugasnem vse aktivne povezave čez 15s pa se spet prižge povezava z simobil internet

amigo_no1 ::

Imaš telefon iz Simobil vezave ? Potem imaš verjetno gor hitro tipko za vodafone portal (nekaj takega).
To zna porabljati net.
Flashaj z original fw in se boš znebil vodafone portala.

fw
http://www.blue-nokia.com/index02.html

http://www.topblogarea.com/sitedetails_...
Firmware version and date:
*#0000#

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

;-) ::

Hvala vrjetno bo to to.

KoMar- ::

KoMar-
Beauty of Android ;) ?
Zamenjaj operaterja (z enim, kjer dobiš zraven še spodoben podatkovni paket), je bistveno ceneje od tvojih računov.

Ne, sej jz sm pač rabil malo več podatkov prenest in sem računal, da ne bo poceni... seveda je bilo potem vseeno presenečenje, hehe. Menjava operaterja dejansko ne bi bila tkao slaba ideja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Simobil live (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
38059005 (21904) ttommy
»

Android fon me je suvereno obral za 75€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10727931 (22732) Marat
»

Razvijalci sami pripravili piratsko različico android aplikacije, ki osramoti uporabn (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8824554 (20782) Poldi112
»

Trojica novih HTC-jev, Asus z Windows Phone 7, Motorola z Droid 2

Oddelek: Novice / Android
254436 (3625) BigWhale

Več podobnih tem