» »

Nokia 5800 XpressMusic

Nokia 5800 XpressMusic

««
81 / 81
»
»»

Ajnstajn` ::

Mene pa zanima ali je tale postopek še zmeraj dober za flashanje in če je tole zadnji fusion update na tem linku. ?
http://forum.pnht.pl/showthread.php?21-...

http://forum.dailymobile.se/index.php?t...
//

Zgodovina sprememb…

Ajnstajn` ::

Koncno uspel usposobit telefon tudi jaz.
zanima me pa sledece?

kako lahko ta fuzion nastimam, da bi imel slovensko tipkovnico? in pa ko nalozim apikacijo, ki mi zaklene sms-je, recimo tole
http://www.funmahol.com/2009/03/16/tekt...

mi recimo odpre in takoj zapre...
ravnotako advanced device locks pro.
tam mi pa recimo odpre, vpisem pass in potem se ne zgodi nic.
ve kdo mogoce resitev?
//

cekr ::

Že zelooo dolgo nisem sodeloval v tej temi, poleg tega se mi pa še ne da prebirat prav vseh postov.
N5800 bo počasi dobil naslednika(verjetno kakšna Lumia900,ko bo). Telefon je naredil svoje. Po pravici povedano nisem imel kakšnih problemov z njim. No, razen, da včasih radio zablokira, če preveč hitro premikaš postaje tako da je potrebno ugasnit telefon.
Tudi po nešteto kar hudih padcih na tla, telefon ni niti malo zajamral, da ga kaj boli. Upam, da se bodo pri Noki držali takšne kvalitete tudi pri naslednikih. No, to bo bolj težko.
Sem se pa danes malo igračkal s telefonom in me zanima, zakaj mi ne prime update. Imam verzijo v51, vmes je bila tudi v52, o kakšni v60 še manj duha in sluha. Update mi pravi, da nadgradnje ni.
Spreminjal sem tudi ProductCode(našel po nadovilih) pa je vedno isti učinek. Vem, da je bil moj primerek verjetno narejen v eni zadnjih serij. Vsaj po originalnih številkah tako sklepam.
Je možno, da so uvedli še kakšno dodatno preverjanje?
Ali pa... moj sum; glede na to, da sem dobil telefon v prosti prodaji za nižjo ceno, kot je bila pri Mobitelu z vezavo. Je možno, da je kaj hardver okleščen?
Ne mislim dajat gor custom zadev, bi pa rad vedel, v čem je problem.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

martincek1 ::

Ima kdo iz okolice Kranja ta telefon in ga ne potrebuje oziroma podari telefon v okvari? :)

Ajnstajn` ::

cekr je izjavil:

Že zelooo dolgo nisem sodeloval v tej temi, poleg tega se mi pa še ne da prebirat prav vseh postov.
N5800 bo počasi dobil naslednika(verjetno kakšna Lumia900,ko bo). Telefon je naredil svoje. Po pravici povedano nisem imel kakšnih problemov z njim. No, razen, da včasih radio zablokira, če preveč hitro premikaš postaje tako da je potrebno ugasnit telefon.
Tudi po nešteto kar hudih padcih na tla, telefon ni niti malo zajamral, da ga kaj boli. Upam, da se bodo pri Noki držali takšne kvalitete tudi pri naslednikih. No, to bo bolj težko.
Sem se pa danes malo igračkal s telefonom in me zanima, zakaj mi ne prime update. Imam verzijo v51, vmes je bila tudi v52, o kakšni v60 še manj duha in sluha. Update mi pravi, da nadgradnje ni.
Spreminjal sem tudi ProductCode(našel po nadovilih) pa je vedno isti učinek. Vem, da je bil moj primerek verjetno narejen v eni zadnjih serij. Vsaj po originalnih številkah tako sklepam.
Je možno, da so uvedli še kakšno dodatno preverjanje?
Ali pa... moj sum; glede na to, da sem dobil telefon v prosti prodaji za nižjo ceno, kot je bila pri Mobitelu z vezavo. Je možno, da je kaj hardver okleščen?
Ne mislim dajat gor custom zadev, bi pa rad vedel, v čem je problem.


ne boš mogel naložit v60 uradne verzije, ker je ni, razen custom verzija. vprašanje, če jo bodo sploh kdaj izdali.
//

cekr ::

Ajnstajn` je izjavil:

cekr je izjavil:

Že zelooo dolgo nisem sodeloval v tej temi, poleg tega se mi pa še ne da prebirat prav vseh postov.
N5800 bo počasi dobil naslednika(verjetno kakšna Lumia900,ko bo). Telefon je naredil svoje. Po pravici povedano nisem imel kakšnih problemov z njim. No, razen, da včasih radio zablokira, če preveč hitro premikaš postaje tako da je potrebno ugasnit telefon.
Tudi po nešteto kar hudih padcih na tla, telefon ni niti malo zajamral, da ga kaj boli. Upam, da se bodo pri Noki držali takšne kvalitete tudi pri naslednikih. No, to bo bolj težko.
Sem se pa danes malo igračkal s telefonom in me zanima, zakaj mi ne prime update. Imam verzijo v51, vmes je bila tudi v52, o kakšni v60 še manj duha in sluha. Update mi pravi, da nadgradnje ni.
Spreminjal sem tudi ProductCode(našel po nadovilih) pa je vedno isti učinek. Vem, da je bil moj primerek verjetno narejen v eni zadnjih serij. Vsaj po originalnih številkah tako sklepam.
Je možno, da so uvedli še kakšno dodatno preverjanje?
Ali pa... moj sum; glede na to, da sem dobil telefon v prosti prodaji za nižjo ceno, kot je bila pri Mobitelu z vezavo. Je možno, da je kaj hardver okleščen?
Ne mislim dajat gor custom zadev, bi pa rad vedel, v čem je problem.


ne boš mogel naložit v60 uradne verzije, ker je ni, razen custom verzija. vprašanje, če jo bodo sploh kdaj izdali.




Če ni v60, pa obstaja v52, ki pa je ni.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

ivanuscha ::

Kaj se hecate? Seveda je v60!

martincek1 ::

Evo moje težave.



Do pred 2 dni sem imel problem samo s tistimi navadnimi črtami, ki sem jih rešil z magnetom v ohišju. Včeraj sem po nesreči nanj "vrgel" knjigo in se je zgodilo to kar se je. Zgornji del ekrana še nekako funkcionira, spodnji je pa praktično fuč. Kličem lahko normalno, poslušam musko in vse, samo ekran je šel rakom žvižgat. Bo treba kupit novega (ekran) :D

cekr ::

ivanuscha je izjavil:

Kaj se hecate? Seveda je v60!




Potem sem prav prebral po forumih.

Samo to meni kaj prida ne pomaga, če mi pravi, da nadgradnje ni.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

ivanuscha ::

Itak se bolj splača nadgradit na kakšen CFW. V kratkem se pričakuje, da bodo pri symbianlatino izdali Anna CFW 7.9 ter Anna Belle 8.0, ki naj bi tudi bil zadnji CFW od njih za 5800.

cekr ::

Če grem na custom firmware, a morem deluje sinhronizacija z Nokiinimi programi?
Kateri fw pa je trenutno IN?
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

ivanuscha ::

Ja, deluje. Probaj anna 7.5, ali pa pocakaj na nove verzije. Sicer so tudi drugi priljubljeni, pobrskaj nazaj v temi...

martincek1 ::

Pa to ni normalno. Ponavadi ko mi prvič piskne da je baterija pri koncu se telefona niti dotaknem ne, pa je čez pet minut črno.

Danes po menjavi ekrana sem hotel izprazniti baterijo, jo kalibrirati... približno ko je prvič pisknilo sem začel z obremenitvijo... telefon mi je že pred uro pisknil, pa še vedno dela!! Glasba max 100%, odprtih 5 igric, internet browser, nokia maps, ovi store, wireless, 3G, bluetooth, ekran na full ...

What kind of black magic fuckery is this? :))

Ajnstajn` ::

Imam nalozen fuzion , pa nimam "sinhronizacija" pod možnosti=>povezovanje
vem pa da je to osnovni 52.0.0 imel.
Mi lahko poveste, katera druga verzija še ma to?
//

janizaster ::

na telefonu mi je kar naenkrat prenehal delovati FM radio, ko odprem radio je v bistvu zamrznjen (ne morem nič delati v meni radio), predvajalnik gasbe deluje normalno

ker mi telefon dela super, rad pa poslušam tudi radio lepo prosim za pomoč

LP

Ajnstajn` ::

kaj pa kak reset telefona si ze probal?
//

cekr ::

janizaster je izjavil:

na telefonu mi je kar naenkrat prenehal delovati FM radio, ko odprem radio je v bistvu zamrznjen (ne morem nič delati v meni radio), predvajalnik gasbe deluje normalno

ker mi telefon dela super, rad pa poslušam tudi radio lepo prosim za pomoč

LP


To pomaga samo, da telefon ugasneš in ponovno prižgeš.
To je, če uporabljaš uradni radio.
Ne vem pa, kako je, če uporabiš kakšen drug.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

skrajnik ::

kdaj bo zj ta nov symbian latino varianta?

ivanuscha ::

Zgleda da jih nekaj orenk zafrkava, ker tisti drsnik napredka na njihovi strani stoji na miru že ene 2 meseca...

skrajnik ::

lahko prosim za link? :)

ivanuscha ::

ivanuscha ::

Končno novi symbianlatino CFW Anna Symbian v7.9! Baje njihov zadnji za S60v5.

http://www.symbianlatino.com/2012/08/sy...

!

dr.Akula ::

ivanuscha je izjavil:

Končno novi symbianlatino CFW Anna Symbian v7.9! Baje njihov zadnji za S60v5.

http://www.symbianlatino.com/2012/08/sy...

!

A kdo ve kaj je treba narediti, da imajo stvari bounce efekt, kot naprimer ko v videu odpre številčnico ali medijsko bližnjico?

Sicer pa sam ne opazim nobene razlike napram 7.5 verziji.
p.s.: da ne boste naredili iste neumne napake kot sem jo sam; preden flashate, naredite backup, še posebej kontaktov...
ni podatka

ivanuscha ::

Vklopit moraš efekte teme. Drugače je novi CFW kar izboljšan, veliko bugov je popravljenih.

cekr ::

Se bom igral s tem, ko dobim Lumio 920.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

ivanuscha ::

Mene tudi zanima kakšne bodo nove Lumie :) Ima pa 7.9 en beden bug - nemški ä sploh ni ä, ampak je kljukica. WTF? Pa tudi neke druge črke v portugalski abecedi so kr neki simboli. Sem jim pisal... Sicer pa deluje res super hitro, tudi črke so bolj berljive, sms ti začne pošiljat takoj in ne z zamikom...itd.

skrajnik ::

instaliral anno 7.9 in morm reči, da sem zelo zadovoljen.
res je vse zelo hitro, ram ne teži več, še ogromne pdf knjige odpira skoraj kot komp..

v glavnem - zame najboljši CFW, predvsem zarad hitrosti, izgledu bi pa lahko kako minus točko dal :)
pa sem jih preizkusil vsaj 10-15 različnih..

ivanuscha ::

Je kdo že preizkusil Windows Phone 8 Apollo Belle Edition CFW?

http://forum.dailymobile.net/index.php?...

skodars ::

Da obudim temo :)
Po moji flešani izgubljeni nokii 5800 je včeraj priromala k hiši nova rabljena :)
Po serijskem firmwaru V21 je dobila po dolgi trnasti poti Anna belle 7.9 :)
Namreč dosti linkov ne dela več tako, da sem imel malo problemov ampak telefonček sedaj odlično dela. Zabavo mi je povzročil tudi programček Viber, ki z ovi stora ne dela... Nakar sem preiskal internet, da sem prišel do prave verzije :)
Ampak malo me matra tale windows Phone 8 Apollo edition :)))

LP

dr.Akula ::

skodars je izjavil:

Ampak malo me matra tale windows Phone 8 Apollo edition :)))

Nič kaj ne kaže, da bi se premaknil iz beta stanja...
ni podatka

WaterBoy ::

Mogoče ve kdo kaj bi bil to problem ti tem telefonu:

 slika

slika


Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WaterBoy ()

destiny ::

To da si ga prižgal? Tale 5800 ma tko obupen touchscreen da mi gre kar na bruhanje, če morm kdaj še kaj šarit po njem..

WaterBoy ::

Mah to se mi je začelo dogajat ko sem že kar nekaj časa nazaj neki updejtu. Naprimer ga hočem odklenat pa je bil prej telefon na mizi in je bil ''mrzel'' se nardi to. Pol ga pa dam u žep za par minut pa se normalno odklene :)

martincek1 ::

Ekranček ti je šel. Menjaj. Lahko sicer telefon odpreš in vrstaviš noter en majhen močan magnet pa bo telefon deloval, samo je začasna rešitev.

cekr ::

Verjetno so le slabi stiki na povezavi na ekran.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Bor H ::

To se je meni zgodilo pa je moral na servis romat, znana napaka.

Janac ::

Kakšna je stock koda za zaklepanje tega telefona? Ga negre povrnit na tovarniške nastavitve?

Janac ::

Evo, če bo še kdo iskal je default lock code "12345"

ivanuscha ::

Ta telefon je (bil) pa res popularen. 81 strani dolga tema, me zanima, če bo še kakšen telefon dosegel tako številko. Jaz ga imam že skoraj 4 leta, letos pa ga bom mogoče le zamenjal za kakšnega S4. Za leto 2009 je imel res izjemen nabor funkcij, poleg izjemno privlačne cene - pod 300€ v prosti prodaji.

Galaxy ::

ivanuscha je izjavil:

Ta telefon je (bil) pa res popularen. 81 strani dolga tema, me zanima, če bo še kakšen telefon dosegel tako številko. Jaz ga imam že skoraj 4 leta, letos pa ga bom mogoče le zamenjal za kakšnega S4. Za leto 2009 je imel res izjemen nabor funkcij, poleg izjemno privlačne cene - pod 300€ v prosti prodaji.

Res je, se absolutno strinjam, telefon je bil moderno čudo 4 leta nazaj. In še zdaj deluje! Moj prvi pametni telefon, ki ga ne bom pozabil :)

Bellzmet ::

Ja meni tudi po 4 letih deluje čisto BP. Sicer je sedaj že dober mesec upokojen (še vedno na stand-by, če novi telefon kaj zašteka). Res dobra zadevca.

WaterBoy ::

Moj še deluje samo šteka nekaj ekran ker sem se igral in nalagal gor neke posodobljene operaciske simbiad sisteme :D
««
81 / 81
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia X6 firmware update

Oddelek: Mobilne tehnologije
402530 (1952) krneki0001
»

Kakšen mobitel imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6714281 (11844) Thunder wave
»

Nokia ali HTC

Oddelek: Kaj kupiti
294595 (3356) rzidar1
»

Nakup telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
151996 (1378) pleomax
»

[fork] GPS v telefonu ali Garmin - kaj je bolje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7111560 (10801) bond007

Več podobnih tem