» »

Kje kupiti....

Kje kupiti....

reXor ::

KJE SE DOBI LED DIODE?
Pa po moznosti natancen naslov pa ce se da tut kaksna cifra al pa link!

Hvala ze v naprej[:] .
  • spremenilo: reXor ()

Area_51 ::

Jaz ti lahko dam E-Mail od AvAki-ja in pozna par ljudi, ki prodajajo LED DIODE in jih pošiljajo po hitri pošti.

Mislim, da modra stane 300sit, rdeča pa 100sit.

Če hočeš ga lahko jutri osebno uprašam za tel.:št.
???:)

Tukaj je njegov E-Mail:

Kamikaze_Liyuid_Fly@email.si
Area 51

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Area_51 ()

reXor ::

Hvala!
Kok pa kej svetjo? S kje pa je model? Glede cen.....
Kok pa plačaš za dostavo?

Area_51 ::

:)) Dostava je 600sit. Vem da svetijo dokaj močno še posebej rdeča. modra mal manj. Sam jih imam v tipkovnici. Eno modro, eno rdečo in eno zeleno.

Mislim pa da ima vse barve tudi bele EXTRABRIGHT in podobno skoraj vse kar potrebuješ.

Ima pa različne modele. Ene so za v mobitele ene so mal večje tretje pa so še večje.

Zate sem šel do njega in ga vprašal za podrobnosti. Te so:

Na zalogi ima male diode, ki so velikosti 1,6mmx0,8mm barve pa so modre, rdeče in bele. Vse so EXTRABRIGHT.

srednje, ki jih trenutno nima pa so velikosti 2,1mmx1,35mm. Enake barve kot manjše.

Tukaj je še telefonska od tega sošolca, ker tisti noče govorit z nikomer razen z njim.

040-840-901 Pokličeš pa ga lahko jutri od 16:00 dalje.
Area 51

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Area_51 ()

DJroky ::

Kva pa boste zdej iznajdl iz enih LEDic. Prodajajo jih v vseh trgovinah z elektroniko, priporočam pa ICelektronika.

http://www.ic-elect.si/

Area_51 ::

DRjoky prav maš ampak če živiš na tako p******* kraju kot jaz (KOPER), ki ni niti ene specializirane trgovine ne za elektroniko ne za računalništvo 100km stran.

Pol pa moraš preko drugih naročevat.:))
Area 51

DJroky ::

Še zmeraj ti priporočam ic elektronika, kjer pošiljajo tudi po pošti, pa še cel cenik maš na netu. So pa eni izmed najcenejših, če ne celo najcenejši da sploh ne omenjam njihove bogate ponudbe!

reXor ::

JA sam stari kakor da se kej iz cenika znajdes....sej jih bom jutr poklicu al bom sov pa kr do njih pa bomo vidl kwa mi majo za povedat:)) :)) !
A je kdo tam ze kej kupoval?

DJroky ::

Če se ne znajdeš iz cenika stopi do njih, jim razloži in boš dobil iskano. Če pa nisi iz okolice ljubljane pa najbolje da jih pokličeš, pa mislim da se boste ravno tako prej ali slej razumeli. Če pa še to ne bo šlo pa prosi kšnga kolega, ki ima osnovno znanje elektronike naj ti pomaga izbrati.

Tomi ::

Če se ne znajdete iz cenika, si dobite katalog, ki ga IC pošilja zastonj domov, če ga naročite, in od tam vam bo malo več jasno. Sicer je pa res, da je cenik bolj tako, so pa v sami trgovini zelo prijazni. Samo najti jih je potrebno v Ljubljani:D
metrodusa.blogspot.com

reXor ::

Sej bom sov najbrz u pondelk k njim pa kerga cuka ali 2 zagonu!
A ste ze kej kupoval tam?

Tomi ::

Ja, jaz sem vedno, ko sem kaj rabil, tam kupil. In moja denarnica mi niti ni bila tako nehvaležna:D
metrodusa.blogspot.com

Jackal ::

HTE na roški cesti v Ljubljani ima vse približno 20% ceneje kot IC.
Vsaj v mojem primeru je blo vse ceneje, pa k'r veliko kupujem elektronske komponente.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

reXor ::

HVALA STARI......U PONDELK GREM ZE U NABAVO!!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

lcd zaslonček (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
25123477 (13737) Mazo
»

LED diode - ponudba!!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91452 (1240) Eyghon
»

Zamenjava Led diode v mišaku (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
644825 (3732) profii
»

JAE in njihovi odzivi na emaile

Oddelek: Kaj kupiti
372461 (1132) pazduha
»

Modra LED?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231572 (1099) EX-B

Več podobnih tem