» »

Google talk + Vista = IE script error ...

Google talk + Vista = IE script error ...

Netrunner ::

Od kar imam visto mi google talk javlja oz. IE mi javi script error .. pa če nadaljujem ali ne .. ima kdo podobne probleme in mogoče rešitev ?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

gokky ::

Podobnih problemov nimam, predlagam pa ti (močno), da namesto IE uproabljaš FireFox (pa še varnejši boš)

Netrunner ::

IEja ne uporabljam že ... khm .. cca 6-7 let .. oz. nikoli ga nisem ... in moje vprašanje se ni nanašalo na IE ... ampak na google talk .. in sicer vsak msg. ki dobim mi odpre okno IE script error ... kako povezavo ina google talk z IE nimam pojma .. zakaj se mi javlja ob uporabi googla ..
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

gokky ::

A imaš kak gogle toolbar inštaliran kje? Kateri brskalnik pa uporabljaš?

Na FF mi gtalk dela normalno, pa imam čuda na mašini.

Netrunner ::

ni problem v brskalniku ..

instalirano imam opero, safari, chrome in firefox .. največ uporabljam firefoxa .. ma ni to bistvo ...

kaj ima povezavo google talk z interent explorerjem mi ni jasno
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

gokky ::

IE kličejo mnogi programi, ko je potreben prikaz HTML. Zagotovo vem, da Skype, saj je bil pred časom prijavljen celo dokaj nevaren hrošč na to temo, pa Secunia, pa še kaj bi se našlo.

Ko sem dobro prebral, sem ugotovil, da pogovora preko googlea ne uporabljaš prek brskalnika, ampak prek namenskega programa (sam na googleu chatam žez brskalnik, zato mi ni padlo na pamet). Posledično lahko sklepam, da Google Talk program uporablja rendering HTML, ki ga nudi IE, kot vgrajeni brskalnik v Window$.

Da potrdiva/zavrneva tezo pa morda vprašanje, kateri IE imaš na sistemu in katere dodatke imaš v njem? Morda bi bilo smiselno reinštalirati GoogleTalk ali nad/pod-graditi IE.

Netrunner ::

kakšen IE -> vista ima IE7 .. in nimam nobenih dodatkov instaliranih ker ga ne uporabljam ..
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

gokky ::

Karkoli bom na to temo sedaj napisal, je rezultat ugibanja.

Sam bi poskusil
1. reinštalacijo GoogleTalk
2. onemogočanje vseh dodatkov v IE ( http://www.microsoft.com/windowsxp/usin... )

Na visti sem imel čudne napake ob zagonu IE in, šele, ko sem onemogočil določene dodatke, je začel zaganjati brez težav (ga uporabljam zgolj za testiranje spletnih strani).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gokky ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obiskovalci največ časa prebijejo pri Microsoftu

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
163310 (2596) win64
»

Messenger za Skype, MSN, Google Talk?

Oddelek: Omrežja in internet
122069 (1877) bluefish
»

Google Talk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10815660 (9483) slitkx
»

Bo eBay prodal Skype Googleu?

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
94876 (1897) opeter
»

Cenzura v MSN Messengerju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
13117348 (13028) 64202

Več podobnih tem