» »

Messenger za Skype, MSN, Google Talk?

Messenger za Skype, MSN, Google Talk?

matobeli ::

Je kakšen All-in-one messenger, ker imam leptopa in če mi laufajo naenkrat trije mesenđerji je to preveč potratno za moje pojme. Ampak bi moral res imeti vse tri SKYPE, MSN, GoogleTALK.

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Sasquat ::

matobeli ::

Fanta ne me zejbavat :-D noben od teh dveh ne zna delat s skypam. Trillian je pa poden, nestabilen, ne zna prenašati datotek, da ne omenjam da skoraj nisem uspal dodati kontakta. Pa še od mojih messengerjev podpira samo MSN,niti google talka ne, kaj šele skype.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Sasquat ::

preden govoriš neumnosti raje malo poguglaj in kaj kmalu boš videl da Trillian podpira tako GoogleTalk kot Skype. Res pa je da Pidgin ne podpira Skypa je pa vsaj za moje pojme malo bolj pregleden.

Imaš pa še Mirando, ki pa podpira vse tri: http://www.miranda-im.org/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sasquat ()

jan01 ::

Pidgin vse(skype s pluginom, ampak še vedno rabiš imet instaliran skype(zakaj? skype uporablja svoj zaprt protokol!)

matobeli ::

ohjoj, potem pa oprostita. bi mi kdo povedal kako pripraviti trillian da mi podpira skype in google talk? sem ga že imel pa nisem uspel. Je treba kakšen plugin?

matobeli ::

sem opazil da trillian astra podpira skype in google talk, sicer je v beta fazi, ampak bom potestiral :)

Bakunin ::

a to ? skype plugin za pidgin http://eion.robbmob.com/

osebno se najraje uporabljam pidgin.

matobeli ::

to ja, pidgin deluje kar spodobno, in žre samo cca 25MB. lepo :) hvala

Sasquat ::

samo škoda ko malo štekne včasih

blackbfm ::

Pri meni je pidgin kar hitro dol letu. Zelo slaba stabilnost + zmešu blokirane kontakte od msn. Glede na to da ni lih "nova" zadeva sem mislu da so te osnovne stvari porihtane.

bluefish ::

sam sem ga uporabljal kar nekaj časa, vendar pa sem se naveličal nekaterih omejitev in sem žal šel nazaj na WLM. Še posebej mi ni bilo všeč to, da avtorji očitno MSN protokolu ne posvečajo kaj preveč pozornosti in se ukvarjajo z nekaterimi malenkostmi in zadevami, ki jih uporabnik niti ne opazi. Poleg tega pa je šla stabilnost programa v zadnjih nekaj verzijah strmo navzdol.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je Skype naprodaj?

Oddelek: Novice / Ostale najave
74045 (3467) Looooooka
»

Google Talk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10815666 (9489) slitkx
»

All in one Internet messenger - ali obstaja kaj takega?

Oddelek: Programska oprema
71193 (1134) egnosx
»

All in one messengerji z invisible podporo

Oddelek: Programska oprema
81910 (1633) tomaz321
»

Cenzura v MSN Messengerju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
13117357 (13037) 64202

Več podobnih tem