» »

računalnik za 650€

računalnik za 650€

823483 ::

Pozdravljeni!
Zanima me kje bi lahko kupil računalnik do okoli 650€ z 4GB rama, E8400 in HD4850?
Računalnik mora imeti garancijo zaprtega tipa(če se kaj pokvari odnesem računalnik na servis in oni poiščejo napako), trgovino mora biti v Ljubljani, za plačilo pa mora sprejemati naročilnice+moje doplačilo z gotovino.
Večini teh pogojev ustreza enaa.com, vendar pa bi imel na računalniku raje boljšo grafično kartico.
To je računalnik, ki sem ga gledal:
http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...
Hvala za predloge že v naprej.
LP Nejc

bluefish ::

s samo konfiguracijo se mi ne ljubi ukvarjati, bi pa dodal nekaj glede garancije.
Praktično vsaka trgovina ti bo računalnik, ki si ga kupil pri njih, tudi servisirala, ne glede na to, ali ima nalepko čez ohišje ali ne.
Tako ali tako so te nalepke že zdavnaj zastarele in garancija velja na posamezne komponente. Recimo, da ima računalnik kot celota eno leto garancije, ti bodo po recimo dveh letih še vedno zamenjali disk, ki ima ponavadi tri leta,...

Steinkauz ::

Pri nekaterih trgovinah izbereš ali hočeš na računalnik(garancija 2 leti) ali na komponente(vsaka svoje). Sej ti lahko kupiš celoten računalnik pri njih, daš da ti ga sestavijo, in ko je kaj narobe, prineseš celoten računalnik. Kaj misliš da ti bodo rekli, da ker si kupu pa po komponentah morš pa sam pogruntat kaj je narobe. In vnaprej sestavljeni kompi ponavad pridejo skor dražji kot če sam sestaviš.

Neki na hitro v solo.si
Skupaj 658 eur


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velik računalniški problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
402868 (1964) doki6
»

Odstranitev garancijske nalepke? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
727183 (4721) winpirate
»

Garancijska nalepka (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
828821 (6047) Invictus
»

Problem z trgovino Mlacom!

Oddelek: Pomoč in nasveti
242896 (1847) tomaz-

Comtron in garancija (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
838074 (6555) Mr.B

Več podobnih tem