» »

najboljši proizvajalec ATi grafičnih kartic ?

najboljši proizvajalec ATi grafičnih kartic ?

AncienTonE ::

Kateri je po vašem mnenju najboljši proizvajalec ATi grafičnih kartic ?
Sam se odločam za ATi Radeon 4870 1GB proizvajalca GeCube.
Sem prav izbral ?

tilinho20 ::

Za ATI bi jaz sam izbral Sapphire in Asus. GeCube pa ne slovi.

kitewing ::

Sapphire in Asus

DJ MartiNi ::

Jaz bi v druščino dobrih proizvajalcev dodal še HIS. Težava je, da se jih v SLO ne da več zaslediti.
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

Mitja358 ::

gecube nikakor ne. Najbolj ti svetujem HIS-ovo, sapphire, gigabyte in asus

Moram vam povedati če kdo kupuje sapphire ati radeon hd4670 512MB GDDR3 v sloveniji se lehko dobi za 77€

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

AncienTonE ::

Potem bom pa najverjetneje kupil Sapphire 4870 1GB, ker na žalost se HIS grafičnih kartic ne dobi več v Sloveniji :8)

Wofk ::

powercolor

kar98k ::

gainward, so le pred kratkim zaceli proizvajati ati-jeve, vendar so zakon

luky ::

gainward, so le pred kratkim zaceli proizvajati ati-jeve, vendar so zakon

Kako veš, da so zakon če pa praviš, da so šele pred kratkim zaćeli z njihovo proizvodnjo. To pa res čudno, da so takoj zakon.....

lp.
luky!

oberskitona ::

kaj pa powercolor kako se pa te obnesejo

Zgodovina sprememb…

AncienTonE ::

gainward, so le pred kratkim zaceli proizvajati ati-jeve, vendar so zakon


vem, da so kvaliteten prizvajalec za Nvidia grafične kartice, ampak za ATi grafične kartice pa se bodo morali še bolj potruditi. Kakor sem slišal naj bi večina njihovih ATi grafičnih kartic prišla z okvaro (Še posebej GS modeli).

kar98k ::

gainward, so le pred kratkim zaceli proizvajati ati-jeve, vendar so zakon


vem, da so kvaliteten prizvajalec za Nvidia grafične kartice, ampak za ATi grafične kartice pa se bodo morali še bolj potruditi. Kakor sem slišal naj bi večina njihovih ATi grafičnih kartic prišla z okvaro (Še posebej GS modeli).


nikjer nisem to zasledil, daj link....

delfinus ::

Sapphire je soliden, vendar bo potrebno verjetno fleshirat, ker so v zadnji reviziji nekaj zafrknal z biosom. Ce je na skatli z zeleno etiketo oznaka SKU 21133-00-20R, bo verjetno potrebno fleshirat. Smo meli celo sharado s Sapphirjem, ampak smo na koncu le dobili popravek. Po popravku vse deluje tako kot mora.

lp, D.

AncienTonE ::

kar98gk- problem naj bi bil samo glede GS verzij.
Moj prijatelj si je nedavno kupil Gainward 4870 GS, na začetku še ni bilo težav. Potem pa so se v roku 5 dni pojavile težave- namreč kartica se je pregrevala. Prišlo je do kritične točke in grafična je "crknila". Potem se je odločil kupiti Sapphire grafično kartico in do zdaj še ni imel problemov. Velik problem je bila tudi glasnost grafične kartice zaradi njenih 2 ventilatorjev... zdaj ne vem, ali je imel samo smolo ali ne.
Ampak kakor sem jaz zasledil na forumih se še kar veliko ljudi ubada z isto težavo, ampak ni tako resno kot pri prijatelju...pogooglaj malo pa boš videl.

darius ::

hahahhaha 4870 GS :)) Smeh. To ne obstaja, radeon nima GS oznak, to ma samo lame nVidia.
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

AncienTonE ::

hahahhaha 4870 GS :)) Smeh. To ne obstaja, radeon nima GS oznak, to ma samo lame nVidia.


GS- Golden Sample, verzija overclocked grafičnih kartic pri proizvajalcu Gainward.
Namesto da bi dali OC, so pač dali GS.;)

Zgodovina sprememb…

darius ::

Če že je, je GAINWARD Golden Sample HD4870, in nikakor ne HD4870 GS. zelo pomembno je , kje stoji oznaka ;)
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darius ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ATI Grafične kartice (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Strojna oprema
87558965 (23203) Galaxy
»

Ati HD 4870 1 gb vs Nvidia GTX 260 core 216 896 mb

Oddelek: Kaj kupiti
392449 (1641) ABX
»

Ati Radeon 4850 ali 8800 GT (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
775568 (4021) OChack
»

1 grafična,več proizvajalcev

Oddelek: Strojna oprema
471959 (1033) Pyr0Beast
»

Katero atijevo grafično do 15.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
12905 (691) cosmos

Več podobnih tem