» »

popstars...kaj mislite....

popstars...kaj mislite....

Klemenn ::

okej sej vidte...kaj si mislite...vidite kake lepe p***e.....ejde odgovarjajte.......

OldSkul ::

Helena ki hodi v našo gimnazijo je prišla do 30 najboljših!

LojzePek ::

Moja mama pa je že v predizboru izpadla

JanezH ::

Če hočeš zmagat, moreš biti predvsem lep(a), šele nato pride na vrsto petje in ples.:\

DJroky ::

Predvsem pa moraš biti všeč Nadki!!!

MadMax ::

In ni dobro, da ne locis med Nadko in Natko:D
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

DJroky ::

Ne gledam kj preveč tako da niti ne ločim kj preveč. Drgač mi pa že od nekdaj ta babura ni všeč!

Klemenn ::

heh...men je neka katarina kr všeč...k sem jo enkrat tut v živo vidu...je bla na tekmi med krko in olimpijo tle v novem mestu...

atamama ::

vsi voditelji tega popst. mi sploh niso všeč,najbolj pa zato ker se sploh ne vejo obnašat ,za na tv pa sploh ne.
nisem pa še na svetu videl večjega pedera od ZORANA in me zanima kaj je s tem človekom.bolan je na možganih zelo močno, če jih sploh kaj ima.

JanezH ::

MasTTer:
agree :D :D :D :D :D

atamama:
Ne vem kdo je Zoran, ker sam Natko poznam, sam pomojem, da misliš na unga pleškota, ki misli da je ful car, ko odpikava une objokane reveže in revice in je pri tem čist hladnokrven in brez dlake na jeziku - kao frajer 8-O 8-O 8-O

BlackHole ::

Pek, a pol je bila tvoja mama tista "kavbojka" oz. cowgirl?:D

LojzePek ::

Nič ne bom rekel, da se neboste norce delal.

Dami ::

Oni bojo tak največ od tega dobil s temi oddajami v katerih kaže priprave in izpade kakih bedakov. Pol k bo enkrat 'band' ratal jih itak ne bo nben poslušal. To je vse čist umetno. Sux. Itak sovražim tako muzko. Boybandi pa girlbendi pa itd. Fuj in fej. Itak mi gre najbolj na jetre to da jim pol muzko napišejo in oni lepo to zjodlajo. Tega je na žalost vse več, zato bom kr pr starih komadih ostal (tam +10let več).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Area_51 ::

:) Sej boste bvidli, da bojo propadli čez kako leto dni, kot vsaka slovenska skupina. Pa še ne znajo peti.
Area 51

Monster ::

tole je samo izkorisanje GLUPEGA naroda za interese televizije... Oni pa kao neki vlki profiji neki jebejo folk v glavo :()... skupina pa itak ne bo nikam prisla... še tisti ko ponavad poslusajo tako muzko(no nevem keri :)... verjteno majo mal več ko abrahama pa pitaj boga od kod :/), ker bojo takoj vedli zaka se gre... PIzDAriJO
Ka zaboga...

LojzePek ::

Slovenska favšija

Boeing ::

Jebediah: Katarina dela na mobitelovem centru v Celju... mislim, da mam nekje clo njeno telefonsko... 8-)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Klemenn ::

8-) .. ampak jaz 13 ona pa polnoletna....ne gre skupi..drgač pička pa je...:)) 8-) :P

Boeing ::

ma ja, punca je faca totalna, pa še luštna je... :))
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Tomi ::

Boeing, da ne misliš ti na Tinkaro (Zorec), ki tudi dela v Celju na Mobitelovem centru, drugače je pa v Mariboru na ekonimiji.. Ker je tako velika verjetnost, da je to ona, da bolj ne bi mogla biti..
metrodusa.blogspot.com

Boeing ::

Tomi: ne, ni Tinkara ampak Katarina... nism se zmotu 8-)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

LordWorm ::

Dobr sej je bilo kar hecno malo pogledat kako folk poje, ker so se prvi spomnili snemat kaj takega.Ampak folk si to vzame prevec resno!8-O Kak jok in stok,ker ni bil/bila sprejet/a.Js si to predstavljam bolj kot zabavo.
:O

OldSkul ::

Jaz bi bil vesel če bi sploh prišel med 30 najboljših eni se pa cmerajo ker ne grejo naprej.

Pa tist Zoran ima srečo da ga nislo poslal nekam.Ne razumem za kaj ima zmerej tolk šans pa čeprav on ne spada v skupino saj kr naprej taglavn v družbi.

DrSergioDJ ::

Zoran odpade - pocakte na nasledn del :D

(ne me zdej 100% za besedo vzet, sam recmo da mam kr siguren vir)

in kaj porecem na to?

OU JEA >:D
...

DrSergioDJ ::

kaj sm vam reku? :D
...

Boeing ::

car si :D
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

JurijTurnsek ::

najbolj zanimivo pr popstars je takrat ko se začne kir full jokat, pol se pa kdo od žirje zrav-- mislim ej zabava za vso družino.. se drgač pa ni nobenga pametnega tam, tk da brezveze, kr jih ne bo nihče poslušal..;)
http://www.slatnaskejta.com

LordTado ::

Tak bi se moglo vodit to

BALAST ::

Specialni posnetek, upam da se zavedaš, da je taka reakcija voditeljice povzročila še večji dvom v verodostojnost glasovanja.

Po dugi strani pa tale mačka ima pojma o avtoriteti in prisili, čeprav bi jo jaz kaznoval za tako vedenje nad navijači.

c3p0 ::

Baje je šlo za parodijo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zvočniki Logitech Z-2200 - dober nakup ?

Oddelek: Zvok in slika
101980 (1555) Stepni Volk
»

Nova konkurenca Atomik Harmonik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7010135 (7996) BluPhenix
»

Number 1 v Sloveniji! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
585544 (4288) jype
»

bepop? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17213394 (7468) jRk0
»

Metallica, Apocalyptica, Siddharta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
696300 (5475) Pisk

Več podobnih tem