» »

Nova konkurenca Atomik Harmonik

Nova konkurenca Atomik Harmonik

1
2
»

Keyser Soze ::

Ne, še zdaleč ne prisegam na klasiko. Je vsepreveč klasike, ki mi zveni naravnost grozno. Poslušam vse kar mi sede. Še najbolj pa prisegam na moderne podzvrsti jazza.

Ampak, vidiš tu je problem. Če veš, da so Beatli dobri, potem moraš vedeti kaj naredi dobro glasbo oz. kaj je dobra glasba.

P.s.: Sicer si pa že povedal. Samo s to razliko, da moj ata lahko dokaže, da je močnejši od tvojega.;)

Microsoft ::

Ne pa ne!
Aha!
Aa!
Aha!
Naa!
Ja pa ja!
Ne pa ne!
Jaaaaaa pa ja!
...
:D

Enivej, tole ne gre za to, ali je ta muska nam vsec ali ne. Gre se samo za to, da se en let malo pomatras in zasluzis nekaj denarja. To ni neko umetnisko ustvarjanje al kaj tazga. To je samo biznis.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

AndrejS ::

Slo-tech postaja Lady >:D

Myth ::

Nekdo je omenjal da na SLO TV jih ne bodo gledali. Očitno ste zamudili oddajo "domačih" pesmi, kjer so nastopali... tak, zdaj pa se v jezik vgriznite. :P
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Goldee ::

brezveze se je kregat kaksna muzika je dobra ker vsak pac poslusa svojo zvrst in mu noben ne more tega preprect, ocitat. pika. kar sm js hotu tle rect je da muzika sama posebi naj bi bla promovirana z dobrim glasom, besedilom, dobro izvedbo, tehniko... itd. ce pa tega ni potem se muzika promovira z "2n" joski in ponavadi res sam enim moskim Wannabe nigga
mislem to je za kritizirat pa naj zarad mene ustvarjajo tako muizko kot hocejo. sam kaj pa naj ko pa je danes moderno da svoj komad promoviras z nekim videospotom v katerem nastopa 30 skoraj golih punc, pa 5 dobrih avtov (ja ciljam predvsem na raperje sam niso edini) in je zato komad wau in ga usi gledajo in si ga zapomnijo. to men suzx in se strinjam z CWIZO-jem!
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Bob Rock ::

jah, televizija je danes najbolj popularen medij. Ko se dela videospot, se ga dela tak, da pritegne cim vec ljudi. Takrat, ko gledas, tut poslusas musko(ne glede na to, ce to je "muska" al ni, da se ne bomo spet okol tega prerekal) zraven. Torej, kak pritegnit ljudi, da ne bojo prestavl na drug kanal, ko bojo vidl videospot? Seks je zanimiv vsem(oz. zelo veliki vecini). Ce das ti u spot par napol oblecenih zensk, to asociira na seks. Prav tako more bit kak postavn moski, za zenski del gledalcev. Zato tut posledicno, ko na radiu slisis komad, pomislis na vse tiste napol oblecene v spotu in ti da neke vrste obcutek ugodja, tut ce muska ni najbol kvalitetna.IMHO.
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Myth ::

Bilokak smo obračali besede (grdo/lepo) , bilokakšen pristop smo izbrali na to temo... odgovori so bili vedno isti. Ljudje pač so nestrpni, nimajo razumevanja in na koncu pride do "blatenja".

To mislim slo-tech forum.... tak da , malce bi se lahko zamislili zakaj vedno ko nekdo odpre takšno temo, takšna debata vun nastane. :\
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Goldee ::

ma glej men se zdi res zalostno da mores svoj komad, ker drugace ne gre, promovirat z joski in podobno. ce si na takem nivoju to pomeni da ne delas ravno kakovostne muzike (IMO) - ce hocem goloto bom vrgu gor kak film brez podnapisu oz. kaj podobnega. no ma saj ITAK to je sam moje mnenje in ga nikomur ne vsiljujem, ampak -> :\
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

McWolf ::

Pa kaj se to dogaja s to naso RTV. Zej teh slo turbo "artistov" ne bojo vrtel, da pa ena Ceca pride k je pa res taprava umetnica je pa ql al kaj. :\
Go tell it on the mountains!

alum ::

verjamem, da vsi z dosti vecjim uzitkom poslusate dado kladnik>:D

ja normalno, je pac kvalitetna pevka, ane?!

sharp ::

Bah 2 para jošk in en buzi pa je skupina,lol ;(
Drive fast as your guardian angel can fly.

boštjan ::

ko sem vido slike in slišo štikl sem se samo nasmehno.kaj čmo,če se jim bo izšlo so dobra kopija A.H.,drugač pa muha enodnevnica.
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Microsoft ::

Lizi, lizi, lizi slado led... :D

Ampak tale pesem se mi zdi manj melodicna kot ona od atomik.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

cirecire ::

Okusi so različni glede muske sam od Atomika sem že parkrat vidu video spot na nemški Vivi in očitno jim cekini tud od tam tečejo.

Jaz sem pred nekaj časa nazaj vidu Atomike prvič v živo v Kranju na obletnici Radia Kranj in moram reči, da Špela je k en knedl ratala una tamlajša Špelca pa je dobra bejba.

Za tele tanov trio Turbo Angels pa prvič slišm tuki. No res pa je, da imata deklici na sliki kar lepe hribčke in nista slabi. Sam ne vem kva un kekec zraven dela k pokvar na slikah celo vizualno podobo.

Tisti pametnjakoviči k se pa nekaj obregate ob izgled teh dveh punc na sliki vas pa pozivam, da kar nalepte gor fotke od vaših punc pa bomo ocenil kere so lepše.

Goldee ::

lol kako bos pa vedu da so slike pristne? :D
sej nista ne vem kak slabi ma tud ne vem kak dobri...:P
No res pa je, da imata deklici na sliki kar lepe hribčke in nista slabi. magic bra pa tole :D
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goldee ()

Keyser Soze ::

Simpl, na tablico napiše nick svojega fanta in se slika s to tablico. Pa še kaj lahko nariše poleg, ali pa napiše.

Samo, da se ne bomo potem preveč smejali.:D

Goldee ::

okej pol bom js u lj snel eno res hudo bejbo in ji rekel naj se slika z mano:D
/sorry za offtopic

Keyser Soze ::

Ja samo te bo še vedno koštalo. Ker te nobena dobra povohat ne bo hotla.>:D

Goldee ::

najveretneje bo res tako. no mogoce se te pa ksna usmili8-)

no back k turbo angels - a jih bo mogoce kaj videt po televiziji v kratkem? to bi rad vidu...:D
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Reanimated ::

Sloreactor in action 8-) Punce, so kar fejst >:D
im freakZ

BluPhenix ::

Sej komad ful spominja na brizgo. Melodija je precej podobna (harmonika), le da malo drugače odplava, meni zveni zelo podobno. Mogoče pa gre le za zajebancijo :D
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dvoumne slovenske pesmi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7710909 (5878) A. Smith
»

TOP 100 najslabših pesmi (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6317636 (9557) Nikec3
»

Kdo je to?

Oddelek: Loža
463430 (2227) tomaz-
»

Number 1 v Sloveniji! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
585536 (4280) jype
»

Eurosong 2005 / Omar je dobil svoj "stop" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
936917 (4955) BigWhale

Več podobnih tem