» »

Kater projektor z naprednejše povezovanje

Kater projektor z naprednejše povezovanje

bastadu ::

V firmi kupujemo nov projektor za predstavitve. Sedaj me pa zanima, če obstaja kakšen tak projektor, ki ga je moč priklopiti direktno na lokalno omrežje, da bi lahko projeciral namizje od kateregakoli računalnika v tej lokalni mreži, seveda s tem da bi na vsakem računalniku tekel nek servis/strežnik, ki bi omogočal povezavo s projetorjem, posredoval sliko projektorju in skrbel za upravljanje računalnika preko projektorja... Torej projektor bi moral imeti tudi priklop za tipkovnico in miško. S to zadevo bi eliminiral potrebo po računalniku, ki bi imel video kabel direktno na projektor in pa veliko poenostavil in pocenil predstavitve, saj bi lahko osebam na sestanku dejansko pokazal kar sem delal na svojem delovnem računalniku, kjer imam licenčni software za modeliranje (ki ni poceni), v nasprotnem primeru bi rabil kupiti tudi dodatno licenco za računalnik samo za predstavitve, ali pa za vsako predstavitev prestavljati moj delovni računalnik na mesto predstavitev poleg projektorja, kar pa tudi ni opcija... Torej zanima me, če ta zadeva sploh obstaja, če pa ne pa me zanima ali obstaja kakšna "škatlica", ki bi delala isto stvar in bi se pač kupila ločeno od projektorja... Hvala!
  • spremenilo: bastadu ()

bastadu ::

Kako sedaj to, a res ne obstaja takšna zadeva??

freserovski ::

preprosta rešitev... prenosnik priklopiš na mrežo in se remote povežeš na željeni računalnik... To nebi šlo?
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

Voip ::

Poglej malo v Monitor.

Loki ::

nekateri cad programi (sklepam da to) imajo tudi moznost floating licence.
I left my wallet in El Segundo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Projektor: kaj kupiti (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
38369271 (2160) matobeli
»

micro usb v VGA

Oddelek: Mobilne tehnologije
121294 (1189) 22gapi22
»

Žepni projektor

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
285048 (3261) Jst
»

kateri PROJEKTOR ???

Oddelek: Kaj kupiti
82186 (1989) Calligula
»

Izbira projektorja

Oddelek: Kaj kupiti
8802 (722) Gandalfar

Več podobnih tem