» »

micro usb v VGA

micro usb v VGA

22gapi22 ::

Pozdravljeni,
zanima me če je slučajno kakšna možnost da bi imel iz galaxy nexusa iz mikro usb v VGA ali pa dvi pretvornik. Našel sem le iz mikro usb v hdmi, kar pa žal ni še tako razširjen priklop za monitorje.
LP 22gapi22 ;)

Janac ::

iz hdmi v dvi bi slo

22gapi22 ::

aha kaj pa mogoče v VGA. Vem da je vga analogen in pretvorjeni dvi digitalen, vendar me zanima, če je kakšen vemsnik, ki bi z elektroniko pretvoril digitalno v analogno?
hvala za tako hiter odg. :)

Janac ::

verjetno bi slo:

usb>hdmi>dvi>vga

mogu bi pa probat ce bi res delalo

Nikonja ::

ne to žal ne obstaja, obstajajo neki konverterji iz hdmi-vga ampak so dragi ko sto mater. Predvidevam da bi rad priklopil na tv ane ?

KoMar- ::

22gapi22 je izjavil:

Pozdravljeni,
zanima me če je slučajno kakšna možnost da bi imel iz galaxy nexusa iz mikro usb v VGA ali pa dvi pretvornik. Našel sem le iz mikro usb v hdmi, kar pa žal ni še tako razširjen priklop za monitorje.
LP 22gapi22 ;)

Dude, kupiš USB-to-HDMI, potem pa še HDMI-to-DVI in te bo prišlo čisto ugodno in bo lepo delalo - imam tudi sam Galaxy Nexusa. Edino zvoka ne boš imel na ta način.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

22gapi22 ::

ja samo problem je, da bi telefon uporabljal za predstavitve na šolskih projektorjih, ker nimajo za spodobne računalnike (na telefonu dela flash bolj tekoče kot tam, o združljivosti powerpoint verzij pa raje nebi razpravljal.
za domačo uporabo pa hdmi seveda ni problem.
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 22gapi22 ()

KoMar- ::

Za VGA output boš rabil aktivni pretvornik.

22gapi22 ::

aha, samo kaj takega verjetno ne dobiš pod 100 eur. zaradi parih predstavitev ne mislim plačati toliko. Bom moral počakati da se bodo stvari toliko posodobile, da bo povsod dvi priključek.
Hvala za vse odg.
LP

aha samo še to, sedaj sem našel micro usb to av/tv in me zanima če bi to delovalo (direktno na projektor?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 22gapi22 ()

KoMar- ::

Ni taka huda cena... tole je ena taka napravica, ampak ti svetujem, da še sam pobrskaš: http://www.dealextreme.com/p/hdmi-to-vg...

Daj link do tega svojega adapterja, drugače ti ne morem nič povedat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

22gapi22 ::

KoMar- ::

Sej ti lepo piše "for ipod" ;)

22gapi22 ::

ojej. my mistake 8-O. pol pa ne bo druge kot da kupim ta hdmi to vga pretvornik.
LP :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Majhen monitor za Raspberry Pi

Oddelek: Kaj kupiti
61222 (901) 111111111111
»

Pretvornik HDMI to VGA + audio

Oddelek: Pomoč in nasveti
134254 (3875) Kron
»

Povezava VGA na HDTV preko HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5219690 (9203) kozorog
»

HDMI na VGA, in ne obratno!

Oddelek: Zvok in slika
4510900 (6063) 111111111111
»

Kako povezati siol komunikator na ekran

Oddelek: Zvok in slika
183523 (3266) Siddh

Več podobnih tem