» »

podnapisi

podnapisi

ferguson ::

pozdravljeni izlowdal sem filme formata xvid in ali kdo ve za kak program ki bi še povečal podnapise - namreč bs player jih skoraj nič ne poveča hvala za odgovor.

ST-777 ::

V GOM playerju je to možno dokaj enostavno narediti.

ferguson ::

ali je možno film iz xvid formata pretvorit v dvdrip zato da bo slika boljša in zvok boljši in podnapisi večji ker pri xvid so premajhni ali ima kdo kak način ki bi lahko povečav podnapise bs player jih premalo poveča hvala za odgovor.

ttommy ::

Bs player-desna tipka med predvajanjem,podnapisi/lastnosti podnapisov/pisava...izberi ustrezno velikost in klikni uporabi.
Gamer

bluefish ::

ali je možno film iz xvid formata pretvorit v dvdrip zato da bo slika boljša in zvok boljši in podnapisi večji ker pri xvid so premajhni ali ima kdo kak način ki bi lahko povečav podnapise bs player jih premalo poveča hvala za odgovor.

Xvid je le kodek s katerim se kodira DVD-rip. Format oz. končnica pa je .avi.
Torej ne bo nič s pretvorbo.
Glede povečave podnapisov pa je odvisno, ali so zapečeni v sam film oz. so priloženi zraven. Če se nahajajo v samem filmu, potem ne verjamem, da jih boš lahko povečal. Če pa so dodani zraven, potem v programu, ki ga uporabljaš, uporabi ustrezne nastavitve za povečanje podnapisov.

KoMar- ::

"ali je možno film iz xvid formata pretvorit v dvdrip zato da bo slika boljša in zvok boljši"

WTF model?

rikta33 ::

famtje in punce,
dejte mi prosim pomagat...en filmcek sem posnel in rad bi ga titlal oz. podnapise bi dal gor...kateri program lahko uporabim, da lahko podnapisi ostanejo "zalimani" gor, kar pomeni, da mi ni treba posebej odpirati sub. file...isti filmcek gre v windows fil maker - s podnapisi seveda...
hvala in lp

ST-777 ::

Ni treba posebej odpirati sub. file, če imata film in subtitle enak naslov. Ko odpreš film, se takoj pojavijo tudi podnapisi.

MaCoFaCo ::

Ritka33, to lahko enostavno narediš z mojim programom. Dobiš ga na tem naslovu: Sublight 0.9.1 (velikost 1.1 MB)

rikta33 ::

poznam tale programcek...super je...mislil sem, da bom osebno po zvocnem zapisu prevedel spremljajoci komentar

MaCoFaCo ::

Aaaaa, potem sem narobe zastopil... S kakšnim Virtual Dub-om bi sigurno šlo (http://www.divxland.org/permanentsubtit...)

rikta33 ::

Aaaaa, potem sem narobe zastopil... S kakšnim Virtual Dub-om bi sigurno šlo (http://www.divxland.org/permanentsubtit...)



sej sem potegnil programcek ampak pri odpiranju file-a pravi, da ne podpira ASF neki... kaj naj?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] podnapise vkodirat v divx (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7924029 (11105) Alessio983
»

Kako pretvoriti Xvid (QPEL,GMC..) v normalen DivX

Oddelek: Zvok in slika
253360 (2478) OwcA
»

Pretvoriti XVID v DIVX in imeti podnapise.

Oddelek: Zvok in slika
132653 (2418) Jeronimo
»

BSplayer - slika zelene črte, Media Player - slika v redu, kaj nimam nastavljeno ?

Oddelek: Zvok in slika
112448 (2293) msmiha

BS Player

Oddelek: Sedem umetnosti
101582 (1338) Tomi

Več podobnih tem