» »

Ali je firma pri kateri nameravam opraviti spletni nakup varna

Ali je firma pri kateri nameravam opraviti spletni nakup varna

Rothke ::

Na netu sem zasledil firmo ApleTec z dokaj nizkimi cenami, naslov je: APLE posredništvo, trgovina in storitve, d.o.o.,
Leskoškova cesta 10, 1000 LJUBLJANA.
Nimajo stacionarnega telefona in prodajajo le po predračunu.
Ali je že kdo kaj kupil pri njih?

dukenukem ::

vsak dan več spletnih štrcun,glede te pa nevem ,prvikrat slišm

vasquez ::


status subjekta: vpisan
datum vpisa subjekta v sodni register: 02.07.2008
matična številka: 3357210000
davčna številka: 37568604
firma: APLE, posredništvo, trgovina in storitve, d.o.o.
skrajšana firma: APLE d.o.o.
sedež: LJUBLJANA
poslovni naslov: LESKOŠKOVA CESTA 10, 1000 LJUBLJANA
pravnoorganizacijska oblika: Družba z omejeno odgovornostjo d.o.o.
osnovni kapital: 7.500,00 EUR
število delnic: ni vpisa
vrsta organa nadzora: nima organa nadzora

iztok19 ::

Rothke: zanima me ali si se odločil za nakup in kakšna je tvoja izkušnja s tem podjetje (Apletec) ?

Fantocci ::

Pri takih malo znanih firmah jaz nikoli ne bi plačeval vnaprej, po predračunu. Naročil bi, pa če roba pride OK; če pa ne, pa tudi nobene škode.
Naknadno reševanje (čeprav je zakon na tvoji strani) vzame preveč časa in živcev.

farko ::

Ne zastopim kako je cenejša od ostalih oziroma pojdi raje na spletno stran mimo vrste in se prepričaj o cenah ter nakupih.
farko

tony1 ::

Poglej si še tole in še enkrat premisli...

Poznate BEAT d.o.o.?

twilights ::

Če bo še kdo v dvomim glede nakupa pri Aple tec, je tole moja osebna izkušnja.
Pri njih sem kupila sonyev lcd tv, sicer z malo straha al bo to to ali ne, pa vendar se je izkazalo, da je čist ok. tv sem naročila, plačala po predračunu, pri naročilu sem zasledila, da imajo tudi možnost nakupa ob prevzemu z gotovino. Dobila sem ga s pošto slovenije v 1 tednu, ker ga niso imeli na zalogi, drugače bi verjetno že kakšne dan prej. poleg dobiš normalen original račun ,veljavno garancijo, ki velja tudi pri nas oz. v evropi. tv tak kot bi kupila na mimovrste ali v bigbangu, razen cenejši za 150€. navodila oz priročniki so skoraj v vseh jezikih razen slovenskem, hrvaškem in angleškem ne:) ampak to maš tud na netu. meni tv-ja je pa itak po defoltu anj. v glavnme tako kot mora bit. pa za sproti so me skos po mailu obveščali kdaj lahko pričakujem dostavo in če imaš kakšno vprašanje ti še isti dan odgovorijo. cene so takšne kot jih imajo navedene na spletni strani in res ne vsebujejo davka, imajo pač neko foro v prodaji oz. so posredniki, verjetno zato. mislim, da imajo podejtje registrirano v tujini. v glavnem če bom še kdaj kej iskala bom najprej pogledala pri njih.
trgovine fizično pa res nimajo, ker so posredniki pri spletnem nakupovanju in zato nimajo kej imet v trgovini.

bluefish ::

hm, cene so dokaj mamljive. Trenutno kupujem en SLR in je razlika v ceni najmanj 10%, pa vse tja do 50%. Ima še kdo izkušnje?

bartmrfr ::

Sam sem pri tej firmi nabavil LCD tv vrednosti 915 € in ni bilo nobenih problemov, edino kar me je skrbelo je bilo to, da sem celotni znesek kupnine nakazal takoj. ( ko sem jaz kupoval ni bilo še opcije po povzetju ) TV je do mene prišel po petih delovnih dneh z računom in evropsko garancijo . Na mejle so mi redno odgovarjali.
Kar se pa tiče cen je pa fora v tem, da imajo nerezidentski račun in ne plačajo davka.

franci ::

Da malo osvežim temo.
Nameravam kupiti LCD TV Sony 46v5500.

Link: http://www.lovecnacene.si/lcd-tv-sony-k...

V trgovini Apletec je cena 1015EUR in je daleč najcenejši.
Ima kdo slabe izkušnje z njimi?
Hello, hello, hello, how low?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna trgovina Oskar Veliki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23473556 (14542) scipascapa
»

Monster Energy (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6316602 (9572) Starcraft||
»

gcomputers.net je že kdo kupoval? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15717110 (6983) Janac
»

Skupinsko nakupovanje

Oddelek: Loža
143163 (1954) Eurizi
»

Dvig mesečne socialne pomoči na 449,66 eur (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
26988653 (72537) gruntfürmich

Več podobnih tem