» »

Poznate BEAT d.o.o.?

Poznate BEAT d.o.o.?

wonderboy ::

Zdravo,
zanima me, če ste že kupovali v omenjeni trgovini oz. če imate kakšne slabe izkušnje? Sam sem lani kupil prenosnik, ki mu je pred enim mesecem "crknila" mrežna kartica, garancija pa se izteče čez dober teden. Nesel sem ga nazaj, kjer imajo poslovalnico (Leskoškova 10) - prostor v razsulu. Očitno nekaj prenavljajo. Kličem kontaktno številko, ki je na vratih in njihovi spletni strani ( www.beat.si ) - nedosegljiva že več dni. Pišem mail - ni odgovora.
Hmmmm... kaj mi še preostane?

Zero One ::

Tržni inšpektorat RS.
printf(%s, "No statements? Why no... whoops");
//well if we can't make a statement, we should just leave a comment instead.

tony1 ::

Ali sta na tem naslovi dve štacuni ali pa se nekdo gre kameleona...

http://slo-tech.com/forum/t322432/konec...

Hardstyle ::

Neseš na servis, če ga firma laptopa ima (HP ga ima).

boszko ::

Zdravo,
zanima me, če ste že kupovali v omenjeni trgovini oz. če imate kakšne slabe izkušnje? Sam sem lani kupil prenosnik, ki mu je pred enim mesecem "crknila" mrežna kartica, garancija pa se izteče čez dober teden. Nesel sem ga nazaj, kjer imajo poslovalnico (Leskoškova 10) - prostor v razsulu. Očitno nekaj prenavljajo. Kličem kontaktno številko, ki je na vratih in njihovi spletni strani ( www.beat.si ) - nedosegljiva že več dni. Pišem mail - ni odgovora.
Hmmmm... kaj mi še preostane?

jest sem mel probleme s prenosnikom ki sem ga pri nijh kupu. od aprila do konca decembra mi je prenosnik crknu 3X, dvakrat so mi ga popravli, tretjič se mi pa prou tako niso oglasil na gsm, pa sem mal raziskoval in prišel do željene gsm številke katera je 031-848-186. cifra je od direktorja pa probi poklicat, se bo mogoče oglasu.
drugač je pa servis za hp pavilion v MB v firmi SO-d.o.o., poišč na netu majo stran "www.so-doo.si"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

v Jagru kupil refurbished prenosnik, je normalno da sveti plastika za lcdjem ?

Oddelek: Loža
466318 (4636) #000000
»

Pomoč, tovarniška napaka na z3 compact?

Oddelek: Mobilne tehnologije
173514 (2552) worteleven
»

Varstvo potrošnikov - Garancija računalnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6110348 (7031) zk_eu
»

Kaj narediti ob nategu iz tujine?

Oddelek: Kaj kupiti
81900 (1338) Smorny
»

DVD pekač

Oddelek: Strojna oprema
61335 (1222) Edelweiss

Več podobnih tem