» »

ipod nano se ne odziva

ipod nano se ne odziva

El Nino ::

lp
Pisem s telefona, ker je doma crknil net, zato bom kratek in jedrnat.
Moj ipod nano je zastekal. Dobesedno. Ko sem ga vstekal na usb na komp, kot ze 100x, se je prizgal display, ki sveti belo, itunes se ni vklopil in ipod se od takrat ne odziva vec, tipke ne reagirajo, resetirat ga z lock gumbom ne upam, oz. Ne dela, poskusil sem ga ugasniti, vendar noben gumb ne deluje. Ne zazna mi ga ne niti dock, sploh nic ne reagira. Seveda je stvar v garanciji, saj ima komaj 3 mesece, tako da ga bom kar nesel v trgovino v najslabsem primeru, bil bi pa zelo vesel, ce bi mi vi znali kaj pomagat, saj grem cez 3 dni na dopust in bi ga takrat potreboval.

Hvala in lp.

Edit: se vedno zaslon sveti belo, pomoje bo najboljs pocajat da se baterija sprazni, pa potem ga probat spet prklopit, kaj pravte?
  • spremenilo: El Nino ()

Mavrik ::

Pritisni in drži hold + home za hard-reset. Če se ne pobere, boš moral počakati da se baterija sprazni.
The truth is rarely pure and never simple.

M-XXXX ::

resetirat ga z lock gumbom ne upam,

Restart- pa magar če je treba baterijo ven potegnit oziroma počakat da se sprazne

Edit- so me že prehitel

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

El Nino ::

mavrik, mislis menu gumb? Sem probal, pa ne gre. Sploh ne reagira.

Mxxx, pa se da baterijo ven dobit, brez da bi sla garancija v pm?

Mavrik ::

Ne, počakaj da se sprazni. V najslabšem primeru boš ga lahko dal v DFU Recovery mode pa ga restoral.
The truth is rarely pure and never simple.

El Nino ::

mavrik, kaj pa je ta dfu recovery mode?

El Nino ::

never mind, mi je ata google vse zaupal. Bom ga pustil, da se sprazne, pa bomo vidli potem, kako naprej.

jamiroq ::

pa si ipod zaklenil/odklenil preden si sel tiscat select+menu? pravilen postopek za reset je lock/unlock, nato drzis select in menu ~10 sekund.

El Nino ::

LP

No, zjutraj ko sem se zbudil, je bil ipod spraznjen in ko sem ga priklopil na polnilec, je začel delati normalno, vse dela kot prej, še vsi podatki so ostali gor. Hvala za vso pomoč, torej problem rešen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC ONE (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
20745549 (26452) Cooper
»

n95 - vzdržljivost baterije (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
858511 (5402) PrimozR
»

PC se ne zažene sploh

Oddelek: Pomoč in nasveti
141796 (1629) shany
»

MPIO težave

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
7935 (798) zcetrt
»

Kaj sem pokvaril?

Oddelek: Navijanje
122068 (1767) podbevna

Več podobnih tem