» »

HTC ONE

HTC ONE

1
...
3 4
5
»

Pixxxel ::

Živjo,
jst bi pa prosu za nasvete za sledečo situacijo.
Pred tednom dni sem nesel telefon (HTC One M7) na uradni servis Emonagram zaradi težav s kamero (slike so imele roza odtenek) in mrtvega pixla na zaslonu (pixel ves čas sveti belo). Na servisu so mi kamero zamenjali in naredili testiranje zaslona. V izvid so zapisali, da je zaslon OK in ga niso menjali. Po parih dneh ko sem telefon dobil nazaj sem opazil še dva nova mrtva pixla (tudi ta dva sta ves čas bela, le nekoliko manj svetla).
Zanima me ali kdo pozna kakšna so v Sloveniji pravila gleda teh tako imenovanih mrtvih pixlov. Koliko defektov je na zaslonu sprejemljivo in kdaj je potrošnik upravičen do menjave displaya? Ali od servisa torej lahko zahtevam menjavo displeya s tremi mrtvimi pixli?
LP!

mertelj_keki ::

Zdravo
težava s fotoaratom kaj bi blilo lahko to


si uveljavljav garancijo, so ti kaj zaračunali ob menjavi fotoaparata?
l.p.

Zgodovina sprememb…

PINki ::

Roza odtenek je znana napaka pri HTC One M7. Na garanciji ti zamenjajo kamero.

m1h4 ::

da ne odiram nove teme, ko želim povezati HTC Desire 510 na wifi, (wpa, wep) mi napiše shranjeno, zaščiteno s WEP oz. zaščiteno z WPA, potem pa onemogočeno in se mi noče poveati na wifi. Mogoče kakšna ideja kaj je narobe?

black ice ::

Je imel kdo težave z baterijo? Pri meni se zelo čudno obnaša, večino časa kaže napačno stanje, se počasi napolni in hitro izprazni. Verjetno kaj drugega kot uveljavljanje garancije ne pride v poštev, ne?

Edit: M7 z Android v. 5.0.2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: black ice ()

Marc` ::

black ice, meni se dogaja isto, ista verzija Androida. Hitro se prazni, ko pa pride do cca. 10% pa v roku ene minute skoči kar na 5%, naslednjo minuto pa se izklopi, včasih direktno in 10%. Imam ga še v garanciji par mesecev, kaj bi bilo storiti? Boš ga poslal na servis?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marc` ()

CMpunk ::

Jaz sem imel isto. Mislim da je kriv update. Hard reset pomaga. In pa uporaba original polnilca.
PS: Če ga pošlje kdo na servis zaradi tega, naj poroča kaj naredijo/ali ti ga zamenjajo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CMpunk ()

Cooper ::

Lahko potrdim, hard reset reši težavo. Baterija je sedaj kot nova.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy S4 (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
711162013 (52816) Dr-4Skull
»

LG G2 vs Nexus 5 vs HTC ONE

Oddelek: Mobilne tehnologije
367123 (5975) first_line
»

HTC nepričakovano z višjo izgubo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
9727471 (25434) hojnikb
»

HTC potrjuje, da bo One pozen

Oddelek: Novice / Android
225147 (3409) FlyingBee

Več podobnih tem