» »

Need For Speed: Most Wanted 2012

Need For Speed: Most Wanted 2012

«
1
2

BALAST ::

NFS:MW 2012 je najavljen že kar nekaj časa, vendar na S-T še ni bilo novice (razen prvotne NFS:MW)
Datum izzida: 30.oktober 2012

S prednaročilom Limited dobite odklenjena dva avtomobila:
Maserati GranTurismo MC Stradale in the latest Porsche 911 Carrera S.

Prikolica:


Prikaz igralnosti:


Klasika:
 Porsche 911 Carrera S

Porsche 911 Carrera S


 BMW M3 Coupé

BMW M3 Coupé


 Lamborghini Aventador LP 700-4

Lamborghini Aventador LP 700-4


 Ford Mustang Boss 302

Ford Mustang Boss 302


 Subaru Cosworth Impreza STI CS400

Subaru Cosworth Impreza STI CS400



American Dream Machines:
 Hummer H1 Alpha

Hummer H1 Alpha


 Chevrolet Camaro ZL1: Let the Battle Commence

Chevrolet Camaro ZL1: Let the Battle Commence


 Ford GT: Ford’s European Exotic

Ford GT: Ford’s European Exotic


 Corvette ZR1: Patriot Missile

Corvette ZR1: Patriot Missile


 Hummer H1 Alpha: Military Grade Ride

Hummer H1 Alpha: Military Grade Ride


 Ford F-150 SVT Raptor: Torture Tested

Ford F-150 SVT Raptor: Torture Tested

"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

opeter ::

Izgleda kot nov Burnout ... ali je to dobro, ali slabo, bo pokazal čas.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BALAST ::

At this point, it's safe to assume EA's given Criterion full control over whatever Burnout game it wants to make, so long as it's called Need for Speed. Most Wanted, which reimagines the 2005 title of the same name, is the spiritual successor to Burnout Paradise, and it's anything but shy about it.


Si kar zadel bistvo. :)
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

subby ::

@opeter: Dobro.

že vem, kaj si bom kupil za rojstni dan, sam k na konc spet ne bom mel nikogar, s katerim bi lahko igral multiplayer

RejZoR ::

Jezst imam kar velike upe, samo da ne bo zadeva imela tolk gnile podpore kot Hot Pursuit 2010 kjer so podporo kar odrezal in je not ostalo cel kup online bugov, ki so tečni za znoret. In to po pol leta po releasu. Nedopustno.

Drugače pa kul mesto, športni avti, policija, i'm happy with that. Če se bo dalo online noret kot policaj bo tud fajn, gruča policajev vs gruča dirkačev. Že 4 vs 4 v Hot Pursuit 2010 je bilo zelo fun. 8 vs 8 pa bi bilo šele hudo. Pa kakšen survival mode, da bi se čist prosto podil čim dalj časa. Pol se ekipi obrneta in zmaga tista, z najdaljšim skupnim časom.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

miraldi ::

Igra je totalen poraz. Začneš z Porschejom, brez kakršnekoli zgodbe voziš se okoli po dirkah, odkrivaš že od štarta super avtomobile za 200.000Eur+ že od samega začetka in to je to živi dolgčas.
Avtomobili se pa itak vozijo ko eno drvo ke po cesti ne pa kot superšportni avtomobili.
Policaji so itak kr eni in sploh ta novi Need For Speed Most Wanted 2 ni SPLOH VREDEN imena MOST WANTED!
Vglavnem igra je čisti dolgčas in sem jo po pol ure zbrisal. HVALA BOGU SEM NAJPREJ PREIZKUS PIRATSKO VERZIJO IN JO PO POL URE IZBRISAL, KER ČE BI KUPIL ORIGINAL BI SE OD (ČEPRAV PRIČAKOVANEGA) RAZOČARANJA KAR POJEDU!

Tako da vsi ki ste starejši od 13let vam to igro odsvetujem.

Grem za stare (dobre) EAjeve čase igrat NFS Underground 1&2 in Most Wanted 1 :)

Pa ni treba zbrisat objave zaradi piratstva. Ga ne podpiram, vendar pri NFS serijah je potebno najprej preventivno sprobati NFSje, predenj se kaj kupi, ker so res totalno zabluzili z NFS serijami. Čudno da se jim sploh splača. Res nevem komu ni škoda 45Eur vreči za eno navadno s****e od igre.
Moja ocena 40 pa še to zaradi grafike. Me zanima kakšno oceno jim bo dala revija Joker.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

cen1 ::

Ravno preigravam NFSMW 1 tako da ti priporočam da si očistiš dušo od tiste pol ure igranja. Enica je res čisti win.


Ta nove sicer nisem igral ampak samo sodeč po videih:
-avte dobivaš kar po mestu.. ?????? wtf
-razen kozmetičnih sprememb mislim da ni nobenih možnosti nadgradnje avtomobila
-ko se pojavljajo tiste zastavice na katerem mestu si bi najbrž razbil zaslon ker mi gre na živce že samo ko gledam
-ko avto pride iz skoka na tla zgleda kot da bi uporabljali filmski pristop in nenormalno zatrese kamero.. kot da bi snemal poceni akcijski film

Res sramota za Most Wanted ime.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cen1 ()

Sandi1987 ::

Ali lahko spremenim težavnost?

RejZoR ::

Pismo, sem na Igabibi že dal povpraševanje za prednaročilo ampak kot kaže bo treba zadevo sprobat najprej iz travnika. Če je res tolk zanič kot pravite potem vprašanje če bom sploh kupil zadevo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

Mislim da bom vseen kupil zadevo. Vozni model je fenomenalen. Blend NFS Hot Pursuit 2010 in The Run. Avti se res odlično obnašajo tko da tle nima pritožb. Grafika je huda čeprav na momente framerate grdo pade celo na naviti HD7950. Zvok mi je tud všeč čeprav bom zdej šel izklopit glasbo, da bom samo slišal motor avta.
Me pa moti, da imaš zdej samo 2 pogleda kar je lame. V prvih NFS-jih si imel wide in narrow view, ene 6 vrst pogledov za vsakega. Še mal pa bo ostal samo tretjeosebni pogled pismo. Kje zaboga je hood cam, ki včasih pride prav, ker je višji kot bumper cam ampak nočeš avta gledat v rit. Ugh.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

Eh, urejanje ni mogoče. Ravnokar sem našel avto Tesla. Mater je čuden feeling ko letiš 180 na uro, avto pa razen rahlega brnenja ne oddaja nobenega zvoka :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

luks1 ::

Živjo, ali kdo ve kaj narediti na začetku, da lahko voziš poršeja ?

Dr_M ::

A so samo kante v tem spilu, avta pa nobenega? :|

Aha, sem sel pogledat, je tut ene par avtov. No, definitivno bom spremljal dogajanje :)

Pro_moted ::

No igra je žalost, tudi za mene. Sicer pa že od Shiftov naprej ne upam kupiti NFS serije ker človek ne ve ali bo 2 sekundi input lag-a ali 5 ali pa nič.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

luks1 ::

Noben neve ??? :D

cen1 ::

luks1, mislim da ga dobiš nekje v mestu

RejZoR ::

Porscheja dobiš takoj na začetku v okviru igre, ki ti pokaže kako se igra. Sam sem našel še Maseratija Gran Turismo MS Stradale, Corvette ZR1, Aston martin V12 Vantage, Bentley Continental SuperSport Cabrio, Dodge Viper SRT10 GTS in Teslo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

stock ::

Heh men ne pa prou ušeč, nostalgija pač, pun gas, je sicer mal preveč otroška ampak zanimiva.

Drugač pa edin škoda da je zlo slabo optimizirana, zatika pa če je top kompjuter.

RejZoR ::

Sam res, šteka pa kretensko nenormalno. Izklopil Ambient Occlusion, motion blur in še ene par nepotrebnih stvari pa jebeno sranje še kar trokera. In to na HD7950 3GB. Dafuck no. Recimo The Run mi leti kot sneta feltna brez vsake težave. Battlefield 3 takisto. Sam tole sranje ne.

Tud sama zasnova igre mi je bedna če tko pogledam. Brez vsakega pametnega ozadja te vržejo v ne svet, tam imaš 10 kao najboljših in jih premagaj. Zeeeeeh. Izvirni Most Wanted je imel vmes vsaj sekvence kjer si izvedel mal ozadja karakterjev, same zgodbe, napadanje mesta na Blacklisti je imel nek pomen in si komaj čakal, da se povzpneš. Tle pa je bolj po sistemu eh i just can't be bothered, se bom mal fjakal naokoli in mal iskal avte, pol se bom pa itaq naveličal in šel igrat kaj drugega. In dejansko tko tud je.

Bom raje še mal igral The Run čeprav je že "tastari". Celo 3 leta star NFS Hot Pursuit 2010 ima še precej folka, ki ga špilajo online in zadeva enostavno potegne. Takisto The Run, kjer mi je bilo dirkanje čez ameriko res huda ideja, sploh ker je bilo okolje tko neverjetno raznoliko.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Sandi1987 ::

Igram na Xbox 360 in tudi ne dela tekoče. Ali kdo ve, kako spremenim težavnost? Pri nekaterih dirkah je nemogoče biti prvi. Ali moram biti vedno prvi, da odklenem nove dirke?

Zgodovina sprememb…

ERGY ::

Porsche 2000 je bil zadetek v polno, potem pa je šlo vse navzdol...

Siddh ::

underground 1&2 sta bila epic, potem pa je prišel carbon in od tam se mi zdi da je začelo počasi lesti navzdol
Prostreet sem še kar precej igral, čeprav je bila težavnost malo čudna (nekatere dirke čisto izi, nekaterih pa nisi mogel zmagat pa če si se na glavo postavo)
undercover pa je itak bil fail
od teh tazadnjih sem resno igral samo še shift 1 in 2 ampak sem se hitro naveličal zaradi input laga pri dvojki in čudnega voznega modela pri visokih hitrostih v prvem delu


ttommy ::

Spet igram underground1. Super zadeva.
Gamer

Pro_moted ::

Grafika sicer odlična, ampak spet problemi z framerate drop-om ko je gužva, tako kot je bilo v Shift. No ja. Igra zgodbe nima, tudi zanimiva ni ker začnes z najboljšimi avti itd.. Za zbiti malo dolgčas je, kaj drugega pa ne.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

RejZoR ::

Pa sej bi razumel za frejm drope če bi imel neko mid end kartico in jo gnal na neki nori resoluciji. Imam pa praktično high end grafo, ki jo uporabljam na dost nizki ločljivosti, preostale komponente so še vedno kos vsem opravilom ampak tle pa brez razloga framerate pade nekam v poden, da prav vidiš da je padel čist nekam dol. To enostavno ne more bit normalno, sploh ker vsi ostali zahtevni špili laufajo z like 100+ frameratom.

Tud na živce mi gre da je glajenje robov kar nekako avtomatično vklopljeno in ga niti izklopit ali zmanjšat ne moreš. Sam sem ga hotel nadomestit z MLAA kot sem to storil v Battlefield 3, pa tega enostavno ne morem storit, kar je naravnost bedasto.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

stock ::

Za frame drop je definitivno kriv slabo spisan špil, samo potem ko pa prideš do hardwera pa ne pada zarad grafe ampak zarad CPUja, (če je v igri kak AMD bo to to, ker meni se na Quadu ful pozna na i7 pa praktično ne več) pa The run je delal gladko, tale je mnogo slapši.

RejZoR ::

Imam Core i7 920 navit na 3,8 GHz. Razlika je proti npr 3770K ampak spet ne taka, da bi bila razlika omembe vredna. Kar me bolj skrbi je če bo EA sploh to kdaj popravil. Če pogledam nazaj, NFS HP 2010 je dobil mislim da celo 2 patcha in potem so špil pustili gniti čeprav je online play še 3 leta kasneje precej aktiven. Napak pa je kar nekaj in jih boli k za njih. NFS The Run, mislim da od releasa ni dobil NOBENEGA popravka. Recimo resetiranje tipk za gas in bremzo niso nikoli odpravili, pa je bila tam že od releasa samega. Bom zdele kupil NFS Most Wanted 2012, če nikoli ne bojo popravili framerate dropov bom imel nek polomljen kriplast špil, ki je pravzaprav neigralen. Hvala ampak ne hvala. Če bi zajebal kje drugje bi mogoče še spregledal, če pa naredijo tak kritični feler pa se lahko kar poslovijo od mojih evrov in me vpišejo v statistiko piratov. Predvsem zato, ker so me delno nategnili že 2 seriji nazaj...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Sandi1987 ::

Ali je grafika veliko boljša na PC, kot na Xbox 360? Prosim za odgovor.

Zgodovina sprememb…

vorantz ::

Ne damo ti ga

Sandi1987 ::

Gledal sem video in na PC ni niti malo boljša grafika, kot na Xbox 360 v tej igri.

JC Denton ::

Nisem bral vseh komentarjev, a sta res samo dva pogleda in ni možno izbrati kamere s kokpita avtomobila.

hojnikb ::

Sandi1987 je izjavil:

Gledal sem video in na PC ni niti malo boljša grafika, kot na Xbox 360 v tej igri.

Potem rabiš nujno pregled pri okolistu, če misliš da je enaka grafika..
#brezpodpisa

RejZoR ::

JC Denton je izjavil:

Nisem bral vseh komentarjev, a sta res samo dva pogleda in ni možno izbrati kamere s kokpita avtomobila.


Ja, dejansko sta samo dva pogleda. Bumper, ki je zelo nizek in je sicer zelo fajn za dober občutek hitrosti ampak kamera v rit pa je včasih preklemano nizka. Zelo pogrešam hoodcam, kjer si videl del pokrova motorja in je bil postavljen višje kot bumpercam ter malo nazaj, tko da imaš nakoncu občutek skoraj da sediš v avtu in gledaš čez sprednjo šipo. Običajno kul če voziš z volanom. Nič od tega. Vse kar so uspel dat nto sta 2 pogleda. Kretensko.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

alexa-lol ::

ERGY je izjavil:

Porsche 2000 je bil zadetek v polno, potem pa je šlo vse navzdol...


HP 2 je bil še uredu... pol so pa začeli s temi Fast & Furius forami pa NOS pa so vse zjebal.

RejZoR ::

Sorry sam s tem se ne strinjam. Navkljub felerjem sta bila Carbon in še posebej Most Wanted izjemno zabavna. Hot Pursuit 2010, spet kljub bednemu single playerju je imel fenomenalen vozni model in driftanje avtov skozi ovinke zahteva res ogromno znanja in dobrega feela. NFS The Run pa po drugi strani nudi dobro single player izkušnjo z vožnjo čez celo ameriko preko res raznolikih terenov, samo kaj ko so multi zajebali z joinanjem sredi dirk, chatom, ki ga moraš skinit z nekim hackom in še cel kup neumnosti.
Res mi ni jasno kako ne morejo v 2 letih razvoja (ker se izmenjujeta Criterion in Blackbox) med enim in drugim delom naredit proper špil. Ker vedno neki zajebejo do konca.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Sssaga ::

Vozni model je ''čuden''. Kot da bi imel input lag oz. zelo počasi zavija.
Igra dela tudi na G25 volan :))

TehDucky ::

Kakšen je pa feeling igrat na volan tega NFS ? Danes smo se zbrali na družinskem kosilu pa je mene, brata ter svaka tako notri potegnilo, da se je kar kadilo iz računalnika. Pol sva z bratom prišla do ideje, če bi si zrihtal kak volan. Po vsej verjetnosti ne bo nič, me pa vseeno zanima ^^

RejZoR ::

Sssaga je izjavil:

Vozni model je ''čuden''. Kot da bi imel input lag oz. zelo počasi zavija.
Igra dela tudi na G25 volan :))


Pol pa še nisi igral Hot Pursuit 2010. Sicer ko dobiš feel je zakon ampak če pa prideš nanj iz špilov kjer je zavijanje odzivno ap bo glupo. Stisneš za zavit pa imap feeling ko da se nič ne zgodi. Tega pri MW 2012 ni. Avti so zelo odzivni in ko jih spraviš v drift so dokaj predvidljivi in jih z mal vaje lahko natančno driftaš naokoli. Recimo Tokyo Drift style driftanje okoli klančine v garažnih hišah :D Od spodaj pa do vrha ali pa obratno. Tud zelo odvisno je od avta, ki ga voziš. Eni so zelo grippy, drugi manj...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

TehDucky ::

Najbolj sem navdušen nad tisto malo formulco, kar malo prehitra, sicer je kontrola slaba pa zelo hitro se uniči. Medtem ko prvi avto, ki sem ga spravil do konca upgrejde je pa Aston Martin V12 Vantage. Pač še iz prejšnih NFS-jev se mi je Aston Martin najbolj dopadel kot avto z visoko hitrostjo ter dobro kontrolo nad vozilom. Tudi tukaj je enako. Če bi bil pa drag, bi pa tak vedno vzel Corvetto samo ker ga tukaj še nisem našel (ga verjetno tudi ni) pač nimam namena tega avta furat.

Nad katerimi avti ste pa vi kaj navdušeni ? Bratu se je Mercedes SLS ful dopal, pol ga je pa vozil pa ga je minilo vse.

dottor ::

Dokler ne porihtajo frame dropa bo ostala igra samo ISO file v mapi med ostalimi torrenti. Res da nimam bohve kakega kompa ampak iz konstantnih 60 FPSjev (vsync-na nisme našel izklopiti), padem na 15 čim je malo več prometa alpa mokra cesta... Bo treba ta prvi most wanter igrat... vsaj dokler ne izdajo updejta (če ga sploh bojo).
Tako je ko si neka serija nardi ime pol pa delajo samo še zmaske...

RejZoR ::

Corvette ZR1 dobiš v enem industrijskem obratu, kjer sta v bližini dva ogromna rezervoarja. Tko mal umaknjeno iz ceste. Pismo ni nikjer na netu še zemljevid, da bi ti označil. Prednost ZR1 je da leti kot sneta feltna. Sicer ne drifta tko lepo kot V12 Vantage in je mal bolj krhka ampak pospešuje pa prav noro.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

TehDucky ::

Jaz sem dal na Vantage Short Gears Pro pa tudi presneto hitr prestavlja in pospešuje. Sicer pa ja zadnjič sem ravno policajom bežal, pridem v tist industrijski obrat, hočem E pritisnit pa nikjer Corvette, joj ker vem da bi jim lahko pobegnil, tako sem se pa tam nekaj zavrtel.

dottor ::

Galardo je tudi noro nora mašina... 300 brez problema, samo vozljivost je pol na nivoju avtobusa :P

Setsuno ::

najbolši je buggati^^ Lepo ceu z pro gearom in 432 več ni šeu :D

Sssaga ::

Z volanom je ekstra težko furati.
Špil ima zame plus v dobri gerafi in pa odličnem zvoku. Ni pa vreden polne cene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

kriko1 ::

Igral sem HP2010 in Run nazadnje - obe dobre. NFSHP2010 mi je bila še najbolj dobra, vendar je imela zavijanje malo v riti (počasno). Run pa ima svoj čar z single player zgobro (tudi multiplayer je dober).

Ta novi MW pa mi je premalo arkaden. Repair točke? WTF? to je čisti burnout in tega ne maram.
Drugače FPS tudi tu pada, vendar imam starejši računalnik (450GTS, X4 450) - čeprav CPU ne zgleda kot da je ozko grlo - porada jeder ne gre niti blizu 100%. Neki so zasrali z grafičnimi efekti.

RejZoR ::

Sej to je bilo že nekaj časa znano, MW 2012 je Burnout z NFS imenom in nič drugega. Probaj slamnit nasprotnika in ti bo napisalo,d a si ga takedownal...

Btw, je kdo probal delat zelo dolg donut z avtom? Zadnjič sem s Porsche Carrera S in mi je po nekaj časa grindanja gum obe zadnji razgnalo, da sem se vozil po feltnah :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

ru7 ::

Probal včer, malo morijo občasni frame dropi, drugače pa se pelje solidno, lag-a pri zavijanju ni (G25, obrati volana na 360 da lažje sinko fura). Všeč mi je raziskovanje da okriješ avte, dirkal sem vbistvu samo tist prvi sprint da se odprejo opcije. Pogrešam pa FF, a kdo ve kako se nastavi da ima volan kaj teže?

aiko ::

Zatikanja ko je gužva nisem opazil, pa igram na full hd, vse na max z 560 ti grafiko.
Je pa vozni model obupen. Kot da voziš vrečo krompirja. Daš komando za zavit, pa avto kr leti ven iz ceste kot da nisi dal nič.
Moti me tudi da ni nobene kostumizacije vozil praktično in da ni tistih puščic, ki so v križiščih bile v prejšnjih delih, da veš vsaj kam zavit. Tu sem falil odcep že 100x in je annoying. Poleg tega, kje je vzvratno ogledalo?? WTF?

TehDucky ::

Jaz sem se kar navadil na zavijanje, res pomaga imet Track gume pa z ročno v ovinke potem pa podriftat do konca.
Žal pač igra ni tako dovršena kot prvi Most Wanted, ampak sem vesel, da je po prejšnjem MW prišel naslednik, ki ga rade volje preigravam. Vse prejšne sem le probal, sicer sem mogoče igral Hot Pursuit malo dlje kot pa začetno dirko, ampak mi ni bilo takega feelinga kot pa v MW2012.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need for speed - Hot Pursuit (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11817160 (5079) B34ST
»

Need for Speed Payback (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
699299 (5896) oo7
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841550 (28048) bambam20
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386048 (5220) bambam20
»

Need For Speed The Run

Oddelek: Igre
447742 (5102) Sssaga

Več podobnih tem