» »

Web company register problem

Web company register problem

tt1024 ::

Upam da mi bo tukaj kdo znal pomagati s sledečim problemom. Torej znanec ima s.p. in ker je malo starejši in rad klika po bedastih straneh na internetu je zasledil sledečo stran: http://www.webcompanyregister.com no, ker je tam videl da imajo nekakšen imenik vseh podjetij po državah je seveda nekako prišel do tega, da so mu poslali pogodbo kamor je vpisal svoje podatke zraven pa je bilo napisano da bo za to objavo plačeval cca. 700eur na mesec. Ker je bolj švoh v angleščini je zadevo ves navdušen podpisal v veri da je zadeva zastonj. No sedaj je že kako leto od tega, njegov URL je res objavljen na tej strani, enkrat na leto pa tudi dobi CD-ROM kjer so vsa podjetja navedena tudi na CDju. Sedaj so mu spet poslali obvestilo da so v novi ediciji spet objavili njegovo podjetje in da jim je sedaj dolžan že cca. 2k eur. Pisal jim je že mail v katerem je napisal da je šlo za nesporazum in da ne želi objave, vendar so mu odgovorili da enostranska prekinitev pogodbe ni mogoča Firma je če se ne motim nekje iz Španije. Torej zanima me če ima kdo izkušnje z njimi, ali lahko izterjajo ta denar po pravni poti, ali naj zadevo samo ignorira. Bil je baje tudi pri enem odvetniku, ki mu naj bi svetoval da naj se potuhne. No te informacije imam, kakršenkoli nasvet je zaželen.

blackbfm ::

Za tak denar dvomim da bi ga šli oni tožit al pa kej. Mislim da se jim ne splača. Sicer pa nevem ker smo zdej vsi v EU pa to, kako grejo te stvari. Kakšna pa je bila ta pogodba? Imajo podpis in štampiljko firme?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Močna pritožba na trgovino Rolan - pazite se ga. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
27359193 (32536) slitkx
»

Kako ustaviti goljufanje Tušmobila? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13637381 (26827) St235
»

Ko ti davčna stopi na račun ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9524474 (6990) Mehmed
»

Izkušnje z demise.si? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15923640 (10256) Hayabusa
»

Stipenditor me zeli po enem letu in pol zaposliti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8510202 (7231) Keyser Soze

Več podobnih tem