» »

The Big Bang Theory

The Big Bang Theory

1
2
»

Tero ::

Zakaj pa ne?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

-ninja-91- ::

čakte mal, a pol je zadn (23) del že bil?

kihc ::

Ja, včeraj.
x

-ninja-91- ::

damn

St@jler ::

hehe :)
What are you building?
A crossbow! :D

mare_ ::

Zakaj pa ne?

Ma da ne bo ratala na koncu iz tega ena pocukrana limonada spet ;)

Tero ::

Jah no. Čeprav je to geek sticom kljub temu malo "paše" ta kemija med Penny in Leonardom. In moram priznat da komaj čakam na september na novo sezono da vidim kaj bo Penny naredila :)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

-ninja-91- ::

Zadnji del je zelo zabaven, čeprav pusti tisti grenak priokus, da je do naslednje sezone še dooooolgo.

mare_ ::

Tero, ja, to itak, ampak saj pravim, upam da ne bo zdaj kar naenkrat the beauty ugotovila, da je njen zvesti geek oboževalec edini pravi zanjo in bosta živela srečno do konca svojih dni. Ker to bi bil dolgčas :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mare_ ()

Tero ::

Ah ja. Se strinjam.


Zdaj bomo pa morali čakat ker nekaj mesecev na novo epizodo :(
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

BigWhale ::

Tero, ja, to itak, ampak saj pravim, upam da ne bo zdaj kar naenkrat the beauty ugotovila, da je njen zvesti geek oboževalec edini pravi zanjo in bosta živela srečno do konca svojih dni. Ker to bi bil dolgčas :)


Sej tud ce to ugotovi bi blo fajn. Takoj odpre opcije za bazillion novih epizod hehe. :)

Bazinga! :>>

Tero ::

UU
Končno imamo tukaj 3. sezono!
Haha. Tale prvi del tretje sezone je pa bil hud! :)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Tero ::

Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

kihc ::

Haha, včerajšnji del je pa bil eden boljših.

S: Why are you crying?
P: Because I am stupid.
S: That's no reason to cry ... one cryes because one is sad. For an example I cry, because others are stupid and that makes me sad.
x

subby ::

ravno ga gledam, penny nardita 100% raztur ko je sheldon style howardovi punci razložila zakaj sheldon ne more drugje sedet

edit: vidim, da imajo nov alienware prop v ozadju

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: subby ()

bluefish ::

Zanimivo bo pa naslednji teden. Namig na IMDB.

subby ::

eh tale leonardova mat mi nikej preveč kul vloga v tej seriji, sicer pa sam da ma sheldon veselje

Brane2 ::

Pojem tedna: utero americans :))
On the journey of life, I chose the psycho path.

Tero ::

Hm torej zgleda da imata Leonard in Penny pravo razmerje.. Zanimivo da je tudi tako lahko serija smešna :)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

kihc ::

They did it again (:
x

Lion29 ::

Matr, zdaj ob zatisju sem si pogledal prvo sezono... smeha polna skleda... sheldon rocks!

sam tale penny... matr mi niso bjonde tolk usces... sam tale ma pa vse :)... je za ponucat
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

subby ::

OMFG ... 3x12 na koncu dela, definitivno eden največjih ownagov ever

Tero ::

13. del je bil kar ok :)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

subby ::

par hudih trenutkov, overall pa čist povprečen del

Looney ::

Koncno pogledala vse tri sezone :) Awesome serija. Sicer dokaj lame prigode ipd. ampak humor je edinstven. Se kar kul pocutis ko razumes vse fore :) Komi cakam 4. sezono.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Tero ::

Četrta sezona se je zelo dobro začela :)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

SmeskoSnezak ::

V teh dneh sem si vzel čas in pogledal četrto in peto sezono. Prvi del od pete je bil konkretno smešen. Ampak ne štekam tega jokea.
o"Name your price." "Kiss me where I've never been kissed before." "...You mean like Salt Lake City?" "Nevermind." - Sheldon and Amy
Lahk kdo to razloži
@ Pusti soncu v srce... @

McHusch ::

Sej veš un vic o Mujotu in ploščicah, no :)

SmeskoSnezak ::

ploščicah? To pa prvič slišim... a obstaja video na youtubi? Nekajkrat sn videl kaki dober video od teh dveh tam:)
@ Pusti soncu v srce... @

PrimozR ::

Kiss me where i've never been kissed before leti na geografsko lokacijo, ne na lokacijo na telesu :P Vsaj glede na Sheldona. Amy je bolj 'človeška' :P

SmeskoSnezak ::

Nisn blond, to kapiram. Bolj sem zacuden nad njegovim vprasanjem. Mogoce se nisem dobro izrazil. To njegovo vprasanje me bega.
@ Pusti soncu v srce... @

PrimozR ::

Čak, resno si začuden nad tem vprašanjem? Pri Sheldonu? o_O To zdej govoriš kot da bi prvič v življenju gledal BBT :D

Tero ::

Če slučajno ne veste bo 19. januarja 100. epizoda The Big Bang Theory :)
Hitro vseh 99 delov pogledat.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

dr.Akula ::

Zanimivo, da taki giki špilajo igre na touchpad... very accurate.
ni podatka

subby ::

Važn da je SWTOR.

kr1ženska ::

Če boste kje po Angliji lutal jim raje ne omenjat, da tole gledate. Jaz se bila tam na kvač surfingu in ko sem jim povedala kva rada gledam so se me skor izogibat začel. Sm se čist osmešla. Majo en svoj smisel za humor in tole res ni zanje.

Sicer pa The best serija. :)) Penny, Penny, Penny ;((

dr.Akula ::

Sem probal gledat njihov The IT crowd, pa mi ni gledljivo (igralci antipatični). Not my cup of tea.
ni podatka

terryww ::

@dr.akula
ko dovoljkrat pogledaš postane všečno :)
It is the night. My body's weak.
I'm on the run. No time to sleep.

JC Denton ::

IT Crowd je za The Big Bang Theory to kar je Chuck Norris za Stevena Seagala. :p Sicer so predvajali tudi pilota ameriške različice IT Crowd a se v ZDA ni prijela. Sicer sta obe seriji super, a če bi imel revolver na čelu, bi se odločil za IT Crowd.

Tero ::

Hawking bo guest star v eni izmed prihodnjih epizod :)
http://www.tv.com/news/stephen-hawking-...

Nova sezona je tukaj če kdo slučajno neve :)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

Tero ::

Se komu zdi da so zadnje epizode nekako slabše od začetnih? Imam občutek da serija postaja "Friends 2.0"
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

freesty ::

Tud js sm opazu to ja. Vcasih sem vseh 20min zijal v ekran sedaj pa ze vmes kaksne druge stvari vmes delam...
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

GrimReaper ::

Tole lahko kar zaključijo ja.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

dr.Akula ::

Veliki, nesramno bogati pokovci: koliko je vredna TV-zvezda?

Gleda kdo še to serijo? Jaz sem letošnjo sezono še, s tem da sem na veliko preskakoval naprej, ker je serija postala en velik kliše. Tudi prejšnji dve sezoni sta že bili dokaj slabi in se je videlo da jim zmankuje idej, ampak se je še dalo gledati. Zadnja (sedma) je pa že obupna in ponavljajoča. Tudi pri igralcih se mi zdi da jim je igranje že nekako odveč, težko opišem točno kaj imam v mislih. Kot da bi si igralci rekli: "Bolj je serija zanič, večjo gledanost imamo, zakaj bi se trudili za take gledalce". Recimo pri Kaley Cuoco (Penny) je line delivery postal čisto suhoparen, njen overacting je boleč za gledat. Sicer tudi pri drugih, samo ona mi nekako skoči na vrh. Jim Parsons (Sheldon) je v prvih sezonah na čase imel odlične monologe (samo za primer), tudi igralsko je bil oustanding, sedaj je samo še en dolgočasen (skoraj že normalen) karakter.
Vem da je bzv da se tule obremenjujem s humoristično serijo, ki gre vedno bolj navzdol, ampak mi je je vseeno malo žal. Ko sem prebral članek sem si šel na random pogledat 2 epizodi iz druge in tretje sezone, da vidim če je serija vedno bila taka in sem samo jaz gledal z "drugačnimi očmi". Nisem, nekoč je celo bila res dobra.
ni podatka

JamesBond ::

Meni je tudi zlo žal serije. Sicer sem še vse dele pogledal ampak že en cajt ni več to to. Pa itak so že stari igralci.

vorantz ::

mare_ je izjavil:

Zakaj pa ne?

Ma da ne bo ratala na koncu iz tega ena pocukrana limonada spet ;)


star komentar
ampak ja tam smo :P
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

X Files (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10515301 (2361) sparklyslo
»

Lost - nadaljevanka! (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Sedem umetnosti
91280876 (19111) weasel
»

Caprica (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8112170 (9350) Brane2
»

Katere TV serije trenutno spremljate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
737955 (5935) Gapi

Več podobnih tem