» »

X Files

X Files

1
2
3

Jst ::

Ni to "tisti" The X-Files, ki se ga spominjamo iz devetdesetih.

Kot sem napisal, da ko sem zvedel, da bo samo 6 delov, sem upal, da bo zgodba potekala skozi celotno "sezono". Pa je žal samo "obisk" stare slave.

In ko se s tem sprijazniš, je bil to prav zabaven del. Mulder ima identity crisis, ta "monster" ga bo verjetno brcnil na "pravo" pot.

Ampak igranje Mulderja in Scullyjeve v prvem delu, je bilo pa res obupno.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

goranzaric ::

Mogoce je bolj cilj da se stara klapa zbere pa posnamejo par delov serije in se pri tem mal zabavajo.

c3p0 ::

3. del je pure genius, "pošast", ki se spreminja v človeka, originalno. Sicer so pa tudi včasih imeli kdaj pa kdaj kako neresno epizodo.

Sarkozy ::


S10E04
Ils sont fous ces Slovenes!

mgermo ::

Neobičajen del, ja. Ampak vseeno zanimiv. Scully in need..of a phone fix :D

Heisenberg ::

Zanimivo, da meni je pa ravno 3. del deloval otročji, filler serija, a je imel svoje komične trenutke.

Heisenberg ::

Če se vam je v prvem deluje zdelo kaj znano (Alex Jones). Je sedaj odgovor od Alex Jonesa

Modri dirkač ::

It's not Mulder, it's still Hank Moody from sunny California ...
Everybody lies!

Tac20 ::

3. del je bil pa milo rečeno butast, kot da bi gledal Grimm ali kakšno podobno serijo...

Od novih xfiles sem pricakoval nekaj v smislu mooda prve sezone true detective, se mi zdi da bi res lahko dobro naredili, no bomo videli nasledenje dele, ampak tole je bilo kar nekaj, smešnice ne pašejo v tako serijo.

Izi ::

Tac20 je izjavil:

kot da bi gledal Grimm ali kakšno podobno serijo...
Opa, pazi malo, Grimm je ena boljših serij in jo ne primerjaj s tem skrpucalom od tretjega dela. Ta del je bil kot kakšna B produkcijska grozljivka iz 70. let :D

Tac20 ::

Grimm je bil Ok na začetku, potem pa so začel težko bluziti in sem nehal gledati :)

Sami ::

Tretja epizoda je bila res šrot...sem jo včeraj pogledal, škoda časa :-) upam, da res ne zabluzijo v prihodnje.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

Invictus ::

Tretja epizoda je bolj spominjala na Kaliforniciranje brez jošk in drog ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

karafeka ::

To pomeni, da ne odstopajo od prejšnjega modela... Prvi, 12. in 24. del so bili zanimivi z večjo zgodbo v ozadju. Ostali deli, ki so bili med njimi, so bili pa filerji.

Čeprav sem pričakoval, da bodo zaradi samo 6 delov, tokrat vlekli rdečo nit skozi vse dele, še posebej, ker je bil prvi zelo zanimiv.

Heavy ::

Invictus je izjavil:

Tretja epizoda je bolj spominjala na Kaliforniciranje brez jošk in drog ...


> joške - check
> droge - check

:))
#TeamFelix

Tr0n ::

Saj originalen X-Files je tudi imel epizode s parodijo in komedijo. :)

ttommy ::

In kaj je bilo narobe s tretjim delom? Kuščar je Mulderju na zabaven način pojasnil žalostno, a resnično plat našega življenja. Čisto OK del.
Gamer

L1nK ::

bedasta alegorična parodija s slabim igranjem. bruh
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Sarkozy ::

Ils sont fous ces Slovenes!

pepsi89 ::


Zadnji del.

Sarkozy ::

haha, kakšen konec
a se hecajo?

a kdo ve, če je že potrjena 11 sezona ? ;(
Ils sont fous ces Slovenes!

opeter ::

c3p0 je izjavil:

3. del je pure genius, "pošast", ki se spreminja v človeka, originalno. Sicer so pa tudi včasih imeli kdaj pa kdaj kako neresno epizodo.


A ta geko pošast z rdečimi očmi z gatah je bil tretji del?
Haha, ta del je bil fenomenalen. Pa Mulder je metal svinčnik v leteči krožnik.

Jaz spremljam zadevo na ORF1, na PRO7 pa imajo nekajdnevni zamik.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Izi ::

Sarkozy je izjavil:

a kdo ve, če je že potrjena 11 sezona ? ;(

Ni še uradno, ampak neuradno pravijo, da zagotovo bo 11. sezona.
http://renewcanceltv.com/the-x-files-se...

Chris Carter, režiser serije, pravi da glede na to, da so ratingi menda zelo dobri in glede na zaključek s popolnim cliffhangerjem je praktično nemogoče, da 11. sezone ne bi bilo.
Glavno besedo imajo seveda šefi na FOX televiziji in tudi ti se menda strinjajo z nadaljevanjem, niso pa še uradno potrdili.

Sarkozy ::

ja
ampak potem verjetno Scully in Mulder odpadeta
teren za Millerja in Einstein je že narejen 8-)
Ils sont fous ces Slovenes!

dolenc ::

Tale je posrečena

Kurzweil ::

Predzadnji del ima na IMDB oceno 6.3, zadnji pa 7.5, kar je katastrofa od ocene za serije. Je res tako slabo? Namreč strah me je sploh gledat, da se mi ne zamerijo tisti stari X-files.

PrihajaNodi ::

Kurzweil je izjavil:

Predzadnji del ima na IMDB oceno 6.3, zadnji pa 7.5, kar je katastrofa od ocene za serije. Je res tako slabo? Namreč strah me je sploh gledat, da se mi ne zamerijo tisti stari X-files.


Da, zelo slabo. Kaliforniciranje z malo vesoljcev...bruh, bruh.

sulaco ::

tudi jaz se pridružujem mnenju, da je 10. serija samo ena velika reklama za Ford..

melvin ::

patetična deseta sezona...

OldSkul ::

Predzadnji del je bil mala katastrofa, popolnoma neresen del. Zadnji del pa bi moral biti v dveh delih.

gusto ::

Meni že prvi del ni bil všeč in nimam nobene motivacije nadaljevati. Najbolj mi je bila všeč uvodna špica, ki je ostala enaka, kot pri starih X-files.:D

PrihajaNodi ::

gusto je izjavil:

Meni že prvi del ni bil všeč in nimam nobene motivacije nadaljevati. Najbolj mi je bila všeč uvodna špica, ki je ostala enaka, kot pri starih X-files.:D



To pa je tudi vse. Ne vem kako so lahko tako z. vse skupaj.

radmannsdorf ::

mi smo zadnjič ob pitju vinčka, ujeli en del, ki se nam je zdel odbito smešen in smo sklenili da je bolj zabavno kot stari x files :)

Tac20 ::

Tale sezona je poraz, nekaj na pol skup spacano, low budget cgi, skratka groza. Upam da ne snemajo naslednje sezone.

Keth Selhan ::

Tudi meni je bila celotna sezona bedna, finale ti pa kar pusti grenak priokus v ustih. Sploh mi, ki smo odraščali z Dosjeji X, ko so jih vrteli na Pop Tv ali kje in vemo, kako so izgledale stare sezone. Tole je zmazek.

Zgodovina sprememb…

opeter ::

Del s Smetarjem je bil kar dober.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Snackbarru ::

>Del s Smetarjem je bil kar dober.

Res je, edini del, ki se je vsaj malo približal originalom, četudi samo tistim MOTW epizodam, ki niso bile nič posebnega.

Machete ::

Pogledal 3,5 delov. Ajoj. Kaj jim je bilo tega treba? kot bi gledal slabo parodijo na X-files ali igranega scooby dooja, brez scooby dooja. Težko da tole trplenje od igranja, dialogov in scenarija pogledam do konca.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jst ::

V bistvu bi morali - če so že šli dve posneti o isti temi - prvi in zadnji del raztegniti na 3-4 ure, da bi lahko rekli, da je šel x-files v novo smer. Ampak ne, isti princip monster of the week, kot v 1-9 sezonah.

Bistveno bi bilo boljše, če so se že odločili za ta model, da bi kar rekreirali na random 2,3,4,5 del iz nabora delov 1-6 sezone.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

scipascapa ::

kaj novega tukaj?

DOOM_er ::

ja, če ste fani dosjejov X vam bo mogoče všeč Penny Dreadful :D, sicer naj bi pa prišla 11 sezona
Robots will steal your job. But that's OK

Penderecki ::

Čist za intermezzo;
Penny dreadful prvi dve sezoni sta bili odlični.
Tretjo oz. samo serijo so zaradi slabih ekonomskih kazalcev na hitro pokopali, in to tako brezveze, da glava peče.

DOOM_er ::

sem opazil da je tretja kr neki, škoda. Prvi dve sta vrhunski.
Robots will steal your job. But that's OK

oo7 ::

'The X-Files' confirmed to return for new series



By Andrew Trendell Apr 21, 2017

The truth is still here

Fox have confirmed that 'The X-Files' will be returning for a new series later this year.

Last year, it was revealed that David Duchovny and Gillian Anderson were in 'significant talks' for another season, after the success of the cult sci-fi show's six season renewal last year - ending a 14 year hiatus.

Now, it has been revealed that production on 10 new episodes for season 11 will begin later this summer, to be televised between 2017-2018.


http://www.nme.com/news/music/x-files-c...

globoko grlo ::

A niso lansk let tut bili teli x fajli? Sam je blo bl na nivoju simsonovih in futurame.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Sarkozy ::

a kdo gleda 11 sezono?

3 epizoda je po prvih dveh dramatičnih postregla
s klasično zgodbo z nekaj humorja med Foxom in Scully
a nič v primerjavi s 4 epizodo
ki bo milo rečeno
bizarna
zgleda da se ustvarjalci dobro zabavajo

Ils sont fous ces Slovenes!

Tac20 ::

A se samo jaz napačno spomnim (nisem še preverjati starih sezon) ampak produkcija, sam mood, zasnova serije je dokaj drugačna od tiste stare.

Tukaj se mi zdi pa prov amatersko od izbire igralcev, dialogov, kar naprej posiljevanje s humorjem, težka beda če se mene vpraša. Kot da je Duchovny prišel malo pokasirat na račun stare slave in se delat bedaka...

vostok_1 ::

"What the hell is that!?"


citiram
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Sarkozy ::

haha
dobra 7. epizoda
skoraj brez dialoga

 rise of the machines

rise of the machines

Ils sont fous ces Slovenes!

sulaco ::

Tudi meni všečna epizoda + jaz sem takoj pomislil na skynet :)
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 465 66 67 68 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3394546608 (3008) oo7
»

Black Mirror (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11319110 (1565) Lion29
»

The Orville (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
799087 (2882) cias
»

Fringe

Oddelek: Sedem umetnosti
465161 (3200) Jst

Več podobnih tem