» »

Battlefield 2

Battlefield 2

«
1
2

iLichu ::

a kdo še igra BF2 ???

Baltazar-x ::

Seveda, armor owna, bf2142 so pa pešadinci taglavni. Kdaj gremo?

iLichu ::

ja upam da kmal,sam morm se dobit BF2:Dsam sm v dilemi,ne vem ali nj kupim sam BF2 ali še dodatek ;((do zdj pa igram demo multiplayer :D


ps: najboljsi klasi sta mi sniper in medic 8-)

Robert_S ::

iLichu ::

fantje rabim pomoc,dons mi je kr 3x restartal komp,mi pa napise da mam tole napako "BCCode : 10000050 BCP1 : E1F1C304 BCP2 : 00000000 BCP3 : BF89BAC9
BCP4 : 00000001 OSVer : 5_1_2600 SP : 2_0 Product : 256_1 " če kdo ve kaj to pomeni,nj pomaga prosim,mogoce je to zarad viste inspirat 2(spremenis videz XPja v Visto,imam pa sele dva dni to na kompu)

Pyr0Beast ::

O ja, smo ga šopal nedolgo nazaj. :)

Drgač se mi zdi, da te neki ram matra...
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

iLichu ::

in kaj je resitev na ta problem :D drugac mam 2 gb rama...

chucki ::

iLichu ::

zdj mam nov problem,k grem na server,in cist na zacetku k mas da zbere ker kit bos mel,se men kazalec ne premika,niti esc noce,vse lepo dela,sam miska ne prime in tipkopvnica,v meniju pa vse lepo dela :/

dronyx ::

Eno neumno vprašanje. Sam nimam veliko časa, da bi lahko pobijal n00be po mreži 20 ur na dan. Recimo COD2 lahko igram prek mreže, pa ne izpadem kot totalen amater. Me pa zanima, če obstajajo za BF2 kakšni serverji, kjer so gor bolj nedeljski vojaki, ker mene pošteno povedano moti, da padeš nekam, kjer vsi že par let nažigajo neko igro in te zadenejo praktično skozi grmovje (da ne govorim o bedakih, ki itak goljufajo)? BF2 kakor vem tudi nima resnega enoigralskega dela, da vsaj naštudiraš osnovno mehaniko in tehniko ubijanja.

preem ::

no ja, po 3 letih verjetno samo še 'pravi geeki' špilajo, tako da prav noobovskega serverja ne boš našel, ali pač. sprobaj jih par pa boš videl kateri ti odgovarja.

drgač pa so napovedal patch 1.5 zdej, tko da bo treba spet sprobat ja, good 'ol days :p

chucki ::

Tuki jaz igram že 2 leti..... super server!

http://www.kifferstuebchen.de/index.php...

preem ::

kere mape kej špilaš? infa only? al vse?

iLichu ::

IMAM PROBLEM !!!



k pridem sm se mi miska noce premikat oz. kazalec,vse drugo vidim k se premikajo vojaki,tanki,streljajo itd.,sam pol k dam esc pa se vstavi vse,zablokira,pol edin pomaga Ctrl+Alt+Del,a mogoce kdo ve kaj bi lahko bil problem ???

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

iLichu ::

resil sm problem s ponovno instalacijo demota ^^ hwala za pomoč...

Heavy ::

IMAM PROBLEM !!!



k pridem sm se mi miska noce premikat oz. kazalec,vse drugo vidim k se premikajo vojaki,tanki,streljajo itd.,sam pol k dam esc pa se vstavi vse,zablokira,pol edin pomaga Ctrl+Alt+Del,a mogoce kdo ve kaj bi lahko bil problem ???




Podobno je mene sral 2142, poglej v nastavitve controlse pa daj vse na privzete, saj igra včasih brez razloga priše nastavitve

Pyr0Beast ::

Včasih sprememba antialiasinga pomaga.

SP je pa dobr, dokler ne dobiš neki izkušenj z letenjem pa to. DA se pa nastavt 64 na 64 hardcore bote (v 16p mapci) :D
.. odfuk !
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

DOOM_er ::

chucki jap tale server dost owna, sicer je pa imkreuzfeuer boljsi :D
Robots will steal your job. But that's OK

iLichu ::

zdele sm igral 4 ure,igral sm s sniperom in mi se ne gre,se morm se navadit :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iLichu ()

treker ::

bf2 seka
ingame nick: SI_Pasteta

preem ::

sniper sux :p gremo u akcijo, karkand infa only. :-p

iLichu ::

jst igram demo,ker nimam se kesa za original :D

Heavy ::

Pa kaj pišete da sniper sux? Kaj bi hoteli da se snipa kot v CoD? Naboji imajo padec in to je bilo upoštevano pri tej igri. Za dati headshot se moreš malo potruditi, se pa obrestuje saj lahko snemaš glave na 800m in te sploh ne opazijo.

iLichu ::

a če hoces met sniper L96 mors kupit se dodatek a ne ?

preem ::

nisem reku, da ni dobr narejen. seveda upošteva padec, saj se spodobi, jaz samo pravim da način igranja sniperja sux. tam nekje ležiš in šicaš, dolgcajt. medic, ak47 pa akcija, to je pravi infa fight.

iLichu ::

zame je najbolj k najdeš eno dobro skrivališče in enga spucas v glavo iz 300 m,vojaki zravn njega pa panično iscejo zavetje,k ne vejo kje je sniper :8)8-)

chucki ::

ilichu... moraš pridit do določenga ranka, da lahko orožje odkleneš

preem... sniper ni dolgcajt, ampak je zelo koristen za določanje položaja tankov,apc... najbolje je, da se postaviš blizu sovražnikove baze in streljaš na vojake,ki čakajo na reaktivc ali helikopter. Vendar menjuj lokacije saj te commander opazi...

iLichu ::

chucki...to vem da se odklepas nva orozja,sam baje rabis dodatek da lahko odklenes L96 sniper rifle

chucki ::

Ne rabiš!

iLichu ::

a si zihr,k sm na parih forumih zasledil da so govoril,da mors met speical forces da lahko to snajpo odklenes(mislim na L96 ne 95 )

Pyr0Beast ::

Men se zdi, da rabiš samo 1.4 patch.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

RedStar ::

Jap za LA96 rabiš special forces. Nima nič veze z patchom ....

iLichu ::

pol bo treba kupit Battlefield 2 Complete Collection >:D

EDIT: zdele so me 3x kickal zaradi grdega jezika(OMFG,gay,fucking.noob),mislim wtf :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iLichu ()

Pyr0Beast ::

Glede jezika si si sam kriv. ...
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

preem ::

a mate kej zmenjen, se dobite skup? taktika? igra v isti ekipi? razporejeni kit-i?

al sam gremo u akcijo, polovica sniperjev, ostali pa kempat pred chopperja? plain 'ol point farming ;)

dej povejte kje špilate, uletim še jst.

btw: kolk mate kej tega prešpilanga? jst sm bil ene 2 leti čist zasvojen, sem špilal v enem klanu, še dobri smo bli, celo zmagal en turnir v 12v12 na clanbase-u :-P

iLichu ::

kaksne soigralce mam dobre :D vsi so kempal na strehi lol pol jih je en skinu s helijem :)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

RedStar ::

Eh pridobi si klan in igraj skupaj z njimi. Drugače nima smisla govorit o teamplayu. Tako delam jaz in vedno, ko se zmenimo v klanu za en squad je razmerje v igir popolnoma na naši strani 90% časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RedStar ()

iLichu ::

še eno vprašanje glede LA96,k jo odkleneš,a jo maš lahko pr vseh treh straneh ali samo pri americanih ??

matija14 ::

Vsepovsod...sam tisto puščico klikneš, ko zbiraš orožje, da ti prešalta na drugo.

iLichu ::

hwala za odgovor ;)

Heavy ::

kaksne soigralce mam dobre :D vsi so kempal na strehi lol pol jih je en skinu s helijem :)



An standard day on the battlefield.

Eh spomini ko sem v 2142 na mapi Minks na strehi zalotil 4 sniperje na kupu in neopazno pristal na njih z gunshipom. En pametnjakovič me je potem hotel kikat zaradi "kamikaze" :P

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

iLichu ::

evo pred dvemi dnevi sm bil v squadu z enim zlo dobrim sniperjom,najdla sva eno dobro pozicijo in ubila ene 20-25 nasprotnikov :D prow noro je blo :))

iLichu ::

ker grem jutr po BF2,me zanima če bi kdo bil tok prijazn in bi igral Special Forces z mojim accountom,ker edin tako lahko dobim mojo ljubico LA96

dejanck ::

mene pa nekaj zanima, glede multyplayer-ja. čisto za vsak server ki ga zaženem mi napiše da imam starejšo verzijo kakor server, mam pa patch 1.14 verzijo, pa ne vem kaj naj naredim da bo stvar delovala???

Berserker ::

Jaz igram malo sp, pa me zanima kje si nastavim da bo več sovražnikov v mapi imel odklenjena orožija in da bi sovražnik hitreje umrl kot po enem strazerju. Pa je res v navadnem bf2 sam osem map?

iLichu ::

v navadnem BF2 jih je 13,v Special Forces jih je 8(to je dodatek)

DOOM_er ::

jah stegn si dol en mod k ti unlocka use pa doda 64 mape. Sovraznika pa preh kot po enem serzerju rafala ne bos ubu :D
Robots will steal your job. But that's OK

Berserker ::

Ja kje bi pa dobil ta mod, za mape nisem lih nastel sam jih je res malo, kaj slucajno kdo ve kje si nastimam da je vec vojakov v mapi.

DOOM_er ::

pogooglej za modbase
Robots will steal your job. But that's OK

Pyr0Beast ::

@dejanck
Reinštall in ponovni inštall patcha direktno na 1.41 ponavadi pomaga.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield: Bad Company 2 (strani: 1 2 3 441 42 43 44 )

Oddelek: Igre
2191263699 (47236) Machete
»

Enemy Territory: Quake Wars (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1179925 (4648) Kenpachi
»

Igra kdo Battlefield 2 ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
976701 (3771) ziga1990
»

Battlefield 2142 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
857890 (4520) svetetko
»

Battlefield 2 help me

Oddelek: Igre
262398 (970) Sparky69

Več podobnih tem