» »

Battlefield 2 help me

Battlefield 2 help me

omahen ::

Lejte jz mam klele en problemck pa ce mi kdo pomaga bi biu tut zlo veseu!
Imam igrco battlefield 2 original pa mi noce nalozit novga packa v1. 02 patch napise mi da patching faild pa mi dela sam verzija 1. 0

A mogoce kdo ve kaj nej nardim a je mogoce to zarad tega ker jeigrica original paje tako zasciten dane dovolijo naloziti novegga patcha?


Ce kdo ve kaj naj naredim najmi prosim sporoci na :zazy3@hotmail. Com
Andraz

Chronoboy ::

Ce bi ti sklopil caps lock, bi te verjetno celo pustili odklenjeno temo.
Pa tudi veliko tem o battlefieldu je ze odprtih, lahko vprasas tam.

Pyr0Beast ::

In koliko imaš placa frej. RTFM !
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

SmukY ::

Jaz pa imam čisto drug problem. Takšen je:

Usakič ko hočem zaigrat na en server (DSDK recimo) me vrže iz igre pa naravnost resetira komp, pred startom pride en moder ekran, neki piše na njem, traja le nekaj sekund tako da ne morem prebrati in se zažene (kot da bi pržgal komp) na windows.

Kako naj rešim problem?

Šel sem igrat tudi na SP, spet me je vrglo, naredit sem mogel nov account ker s trenutnim se nism mogu gor sploh povezat in je cca 15 min pisalo connecting to account server in sm moral usakič uporabit CTRL+ALT+DEL.

Wtf, ne spoznam se na ta forum.



PROBLEM REŠEN

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SmukY ()

DOOM_er ::

formatirej. To se je tut men dogajalo pa sm formatiru. Ko se formatiru in izbiram farticijo mi je pisalo C: (NTFS) D: (unknown Partition). Samo formatiraj pa bo
Robots will steal your job. But that's OK

SmukY ::

Pa ti si slep. Sem ti rekel da sem že rešil problem brez kakršnegakoli formatiranja. Jao formatirat sam zarad ene igre, ti si glup :(

DOOM_er ::

aja ql. nism glih brau tega vidm sm pa tak screen k sm ga sjt meu pa sm formatiru ;) ne se sekirat ;)
Robots will steal your job. But that's OK

senk ::

Lep pozdrav vsem skupaj!
Tudi jaz imam enak problem!
Kupil sem igro Battlefield 2 in originalna verzija dela, ko pa hocem igro posodobit mi napise patch failed. Probal sem patch 1.01, 1.02 in 1.03.
Igro sem zbrisal, jo izbrisal iz registra, formatiral disk, sel po nasvet na uradno stran,....
Izčrpal sem vse svoje znanje ter živce in vas prosim za pomoč!
Tisti, ki mi reši problem, naj mi pošlje svoj e-mail in mu še isti trenutek prinesem gajbo piva ali česar koli drugega!

Šenk Anže

XCom ::

Anže...gajbo piva na plano...

1. verjetno uporabljaš windows xp, v katerih s kreiral uporabniško ime anže....kar je pa huda napaka...ker battelfield 2 ne prenaša č,ž,š najbolje.

Rešitev je ...kreiranje novega uporabnika...brez č,ž,š...ala anze... 8-) 8-) 8-)

2. možnost je pa tudi druge napake....lahko popravek namestiš ročno.....

Reštitev je....zaženeš inštalacijo popravka in tik pred tem ko začne inštalacija....greš z explorerje/raziskovalcem v temp mapo...ki je....
C:\Documents and Settings\"Uporabnik"\Local Settings\Temp tam boš našel mapo z namestitvenimi datotekami patcha, ki jih skopiraš v mapo bf2 in tam ročno zaženeš setup.....


ena izmed zgornjih rešitev bi ti morali pomagati :D

po inštalciji patcha je priporočljiva ročna namestitev popravkov punkbusterja...greš na stran potegneš dol programček, skopiraš v mapo bf2/pb in zaženeš..., zaradi občutka mogoče kar dvakrat...>:D >:D

lp

Matjaž

senk ::

Gajba piva je tvoja!

Naslov sporoci na anze.senk@siol.net, stvar dejansko res dela!

Hvala!

m16si ::

Lejte nov problem !!!

tko se da za patchat d iz tempa presnams patch file , sam ka pa pr SPECIAL FORCES dodatku ki ima 1.12 patch ??!!

Patchas lahko BF 2 iz 1.12 patcham, sam ne mors instalirat bf special forces ker ga mors na nov 1.12 instalirat !!!

Sam ta patch je drugacen prej si lohk pocaku pa su med patchom v temp pa tm zdrku patch d je delu !!!
Tle pa ne mors k gre vse automatsko naprej !!!! Ce pa patcha ne instaliras tud SF dodatka ne mors ???

Any ideas? ???

Jst sm cist na tleh pa tok sm se dodatka veselu ;(( ;(( ;((

HVALA VAM VSEM ki boste kej pogruntal !!!!

toro-panc ::

Ja jst mam isti problem pa nimam pojma kaj nardit
CE kdo kaj pogrunta naj mi posle na mail ziga.raj@hotmail.com
PRIMEnister

Jan987 ::

mene tud neki zanima v zvezi s battlefield 2. prej sem imel battlefield 1942 pa se je tm dalo igrat na sobe (ene15-20sob al kolk je že blo. Al se da pr battlefield 2 tud igrat na sobe in kje se to nastavi.

pa prosmda me vzamete resno ker ne igram glih velik igric in sm bl nOOb glede tega

Jan987 ::

y resnobeden nima pojma?

Pyr0Beast ::

To misliš, kot da bi igral sam proti botom, ali da bi naredil server za multiplayer in bi ostali špilal s tabo.
Za singleplayer je tut par modov da se da špilat z like 120 botov na hujš od experta. :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Jan987 ::

ja hočm dabi igrov tko ko naredim eno misijo grem v drugo ipd.

Ker mod mi pa priporočaš za to in kje ga dobim?

Pyr0Beast ::

Use google. Sicer pa v singleplayer moraš ene 4x zmagat, da gre v naslednjo sobco. xx/Battlefield 2\mods\bf2 maš en kup configov, v katerih se da marsikaj spremijat
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Pyr0Beast ::

...
oprosti mi za mojo neprijaznost. >če nucaš confige, mi napiši mail, pa ti bom poslal-Conf za "Skip" introtov, odklenjena vsa orožja, pa za več playerjev in UI :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

BBKing ::

hoj, jest mam pa nasledni problem, pa k'r na dan z besedo če je komu kej jasn ker men ni nič........
.....po treh tednih mirovanja/čakanja na novo mashino, sm se všeraj na novo naložil igro dodal patch, se povezal na multiplajer z prižganimi filtri ( samo serverji pri katerih dobivaš pike in medalje....in s tem napreduješ po lestvici) katere sm uporabljal tudi pri igri na starem PCju in ka j se zgodi....PRIKAŽE MI SAM 3 SERVERJE, če pa izklopim filtre pa nič več k samo 50 serverjev pa še ti so po večini zaklenjeni. zAKAJ temu tako, ali je možno da kake nastavitve v pcju nagajajo ali je lahko tudi ROUTER kriv in mi ne spusti vsega skoz, no če vam je kej jasno povejte in se vam v naprj lepo zahvaljujen !!!

BBking

DrBekunis ::

jaz sem enkrat dal refresh, ker sem spremenil en filter in od takrat naprej mi sploh ne pokaže nobenega serverja. klikanje "update server list" ne pomaga, tako da mi preostane samo vpisovanje ip-jev, oz. igranje na serverjih, ki jih imam pod favorites.

BBKing ::

pa je kdo na tem forumu, ki nama lahko pomaga iz nastale težave, a ja moram pa še to napisati na kar me je opozoril moderator;
imam:
ASUS A8N-SLI deluxe
AMD AMD Athlon 64 3700+
1g RAM
GIGABYTE GeForce 6600gt 128
Windows xp sp2
Battlefield 2+patch
ROUTER LEVELONE
povezava preko ADSL/SIOL
Razer Diamondbac miško
zBoard tipkovnico

toncek_95 ::

probej priklopit brez routerja ali pa odpret porte na routerju pa boš videl če bo kaj razlike

Sparky69 ::

BBKing: Meni se je isto zgodilo! Inštaliral dodatek SF, zraven je bil še en patch 1.1, in serverjev je le še bore malo. Potem mi igra mi javi, da si moram inštalirat patch 1.12, tudi to naredim in ni nič bolje, pa še vedno mi javlja naj si igro updatam!! Grem probat SF - tu le trije serverji, ne glede na to, kako so filtri nastavljeni! V glavnem, pomagal ti nisem nič, lahko ti pa povem, da s tvojim routerjem ni nič narobe!
Pa, če prideš do kake rešitve, mi prosim sporoči!
World is my playground

Pyr0Beast ::

Pa kaj ne gre 1.12 patch na svež špil. ... si probal tastari account zbrisat (tudi z diska, seveda si prej zapiši vse podatke), potem ga pa spet uvoziš v Bf
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

BBKing ::

...s PC-jem sem imel tezave, tko da sm ga dal na servis, - naj bi ga zrihtal,......no danes se lotim: naistaliram BF2, takoj za tem probam naistalirat SPECIAL FORCES, pri instalaciji patcha mi javi 'Patching Faild'. BF2 removam, ga ponovno nalozim, probam patchat z fajlom 'bf2_patch_103' kateraga sem imel shranjenga na CDjki-od prej, rezultat je bil isti, 'Patching Faild'. Uporabljam, orginal CDje in ta-isti CDji so mi omogocili instalacijo na starem PC b.p. in prav tako na tem PCju predno je sel na serivis.
Kaj pravite, kva ga to sracka?

tnx, bbking

Pyr0Beast ::

v registru bi bilo dobro da popucaš vse, kar ma zvezo z BF2
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Sparky69 ::

BBking: Najprej naredi kot je rekel Pyr0Beast.
Patch potrebuje vsaj 3GB prostora na C: disku oz. tam kjer so Program Files (sicer se za 1.03 ne spomnim, ampak 1.1 in 1.12 ga potrebujeta). Druga stvar je, da ti ta patch encrypta CD key, pa mi je potem javljalo, da imam invalid CD key. Potem sem v registru HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Electronic Arts/EA Games/Battlefield 2/ergc spremenil ključ (prva 4 mesta pusti) in še enkrat pognal 1.12 patch in restartal. Zdaj mi delata BF2 in BF SF brez problemov.8-)
World is my playground


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igra kdo Battlefield 2 ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
976742 (3812) ziga1990
»

Battlefield 2142 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
857931 (4561) svetetko
»

Battlefield 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
544850 (4022) nejcpirc
»

Patch can`t install BF2

Oddelek: Igre
81031 (937) aljaz-selmer
»

Kaj najraje igrate (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
716847 (5026) Orchestra

Več podobnih tem