» »

Težava s filmi

Težava s filmi

šernk ::

pri nekaterih filmih se mi pojavi bolj na levi strani prozorno rumen "trak", ki skozi nekaj utripa in je potem film ppolnoma negledljiv zaradi tistega. to se mi dogaja le na prenosniku in le pri nekaterih filmih. najprej sem to opazil ko sem želel gledati en film iz dvdja...ok uničen DVD kaj hočemo. vendar ko se mi je isto zgodilo še z dvema filmoma, ki sem jih gledal preko mreže direktno z diska drugega računalnika ali pa sem jih prenesel na prenosnik, sem posumil da ni bila krivda v DVDju in tako sem ta isti DVD sprobal na PCju in dela film normalno.

tako da DVD je vredu in kakovost filma tudi. ostali filmi ki na prenosniku tudi ne delajo na PCju delajo normalno. kodeke imam na obeh popolnoma enake torej to ni krivo. film sem predvajal tako z BS playerjom kot z VLC.

ps: če ve kdo za kakšen program s katerim bi se dalo posneti film naj mi pove pa bom nekam naložil video kako vse skupaj zgleda.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

AlesC ::

mislim, da bo monitor šel k vragu. Jst sem mel podoben problem in čez čas sem imel non-stop rumeno črto čez monitor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AlesC ()

šernk ::

ni čez cel monitor, je le v tistem delu filma, če imam film celozaslonski je čez cel zaslon, če je pa v oknu je pa le v tistem oknu kjer se predvaja film
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21159089 (14237) BaRtMaN
»

Zovk - problem

Oddelek: Zvok in slika
111056 (869) shark_nm
»

Prvi HD-DVD film na BitTorrentu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
9312931 (9406) MrStein
»

[divXvid] štekanje/trzanje pri predvajanju (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5013624 (7513) yoco
»

F I L M O - teka

Oddelek: Loža
241945 (1665) DOLF

Več podobnih tem