» »

Katere wireless slušalke

Katere wireless slušalke

Buldožer ::

Stare slušalke so šle preč in ker zadevo kar dosti uporabljam sem se namenu kupit brezžične slušalke. Trenutno pogledujem za SENNHEISER RS120 in RS130. Zanimajo me izkušnje uporabnikov teh dveh modelov in pa tudi priporočila uporabnikov drugih modelov, tudi modelov z IR prenosom. Predvsem v kolikšni meri motnje iz okolja vplivajo na brezžični prenos. Nisem zelo zahteven glede kakovosti zvoka, ker bodo tudi slušalke vsaj za zdaj prikopljene na integrerano zvočno kartico, skrbjo me predvsem motnje v brezžičnem prenosu. Hvala za info.

-ziga- ::

Imam Sennheiser RS130. S kvaliteto sem zadovoljen, ampak nisem nek audiofil.
Uporabljam jih dober mesec in sem motnje nekajkrat opazil, ko je bil telefon blizu in je dobival sms. Ampak mora biti res blizu. In pa enkrat sem jih dal na glavo in slišal nek čuden zvok iz nekega filma, ki ga nisem predvajal jaz. Mogoče kak sosed. Ampak takrat sem samo zamenjal kanal in poslušal svojo glasbo brez motenj. Za 100 eur sem zelo zadovoljen z njimi.

Buldožer ::

Hvala za hiter odgovor. Upam na še kakšen odziv. Lahko vprašam kje si jih dobil tako poceni, predvidevam da nekje iz tujine?

-ziga- ::

Ja, naročil sem jih na amazon.de, samo teh slušalk žal ne pošljejo v Slovenijo. Sicer na geizhalsu je kar nekaj trgovin, ki prodajajo za podobno ceno, če boš kaj v Avstrijo hodil.

TheoryX ::

kaj pa philips shd 9100 ma kdo?
ve kdo kje te dobit zlo poceni? :D
Intel C2D E6420 | P5K Deluxe/WiFi | BFG 8800GTS OC
Crucial 2 × 1 GB Value rami | Hitachi 320 GB

webstar ::

Sennheiser RS130 70 € s poštnino (brez carine).

http://cgi.ebay.co.uk/Sennheiser-RS130-...

TheoryX ::

če že iz tujine gledaš, pol glej RS140 :)
če je sploh kaka razlika razen v ceni
Intel C2D E6420 | P5K Deluxe/WiFi | BFG 8800GTS OC
Crucial 2 × 1 GB Value rami | Hitachi 320 GB

PARTyZAN ::

Obstaja kaj podobnega z mikrofonom?

TheoryX ::

od brezžičnih z mikrofonom sem našel samo meduzine...
Intel C2D E6420 | P5K Deluxe/WiFi | BFG 8800GTS OC
Crucial 2 × 1 GB Value rami | Hitachi 320 GB

Buldožer ::

Tudi mene zanima, če bi znal kdo več povedat kakšna je sploh razlika med modeloma RS130 in RS140? Za RS120 vem da nima surround-a, kar me sicer ne moti, so pa najbrž še kake druge razlike.

@ -ziga-
Zanima me če bi lahko pogledal ali zadeva deluje na 110V in 220V ali samo na 220. Ali pa je to odvisno samo od AC adapterja?
Več glav več ve. No, ni nujno!

-ziga- ::

Ima adapter, na oddajniku/polnilcu je DC IN 8,5V - 9,5 V. Tako da, če se ne motim, je odvisno samo od adapterja.

TheoryX ::

no, jaz sem danes (pred par urami) kupil philips shd9100 in še čakam da se napolnijo baterije :/
9ur še :S

pa upam da se za njih še ne bo rabil ojačevalec :D
Intel C2D E6420 | P5K Deluxe/WiFi | BFG 8800GTS OC
Crucial 2 × 1 GB Value rami | Hitachi 320 GB


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

slušalke

Oddelek: Zvok in slika
5833 (682) BorutK-73
»

Brezžične slušalke 100EUR

Oddelek: Zvok in slika
133037 (2793) Miha J
»

[Slušalke] Brezžične - Wireless

Oddelek: Zvok in slika
208764 (4706) Miha J
»

[Hi-Fi] - Debata: Dobre slušalke ali dobri zvocniki? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10812496 (10079) Trancedeejay
»

[Slušalke] do 10K SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
739555 (6079) Fatboyslim

Več podobnih tem