» »

[Hi-Fi] - Debata: Dobre slušalke ali dobri zvocniki?

[Hi-Fi] - Debata: Dobre slušalke ali dobri zvocniki?

1 2
3
»

neboben ::

ni druge kt big bange in da probam...

čist mimogrede še kje kupujete, če kupujete pri nas in kje, če naročate v tujini ?

Brane2 ::

Doslej sem kupoval v BB, vendar to je bilo še pred vstopm v EU in še preden sem dobil EU naslove, tako da mi sedaj kaj takega ne pade niti na pamet.

Kar se naslovov tiče poglej z enim od EU iskalnikov za te in mnoge druge stvari :

KLIK !
On the journey of life, I chose the psycho path.

Tic ::

Jp, se strinjam z Branetom. Vendar vseeno predlagam AMP za 595 in višje. Sem poizkusil na en kup izhodih in razlike so velike. Res pa je, da mi sem pa tja paše nažigat glasnost, skoraj do skrajnosti. Nosim jih lahko cel dan brez da bi pomislil, da imam slusalke na glavi. :))

HD595 ALL HAIL!!
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

neboben ::

Tic: kak AMP pa ti imas in kje si nakupoval ?

Tic ::

Jst mam enga starga Denona 2x60w... ki sem ga kupil pred leti. Imel je malo vdolbinico na vrhu, pa je bil še 20% off. Tako me je ojačevalec takratnih 60k sit. Igra pa maajka.
Kupil sem ga v Kranju, Corrado... zdaj menda tega ni več? Je neka druga audio trgovina, pravtako se je menjalo zastopstvo od Denona. Interspar vič - Vse od A do Ž. Bedn ime za audio štacuno k svina, sam kaj češ....
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

AnubisOfDoom ::

katere trgovine so v kranju in okolici, za hi-fi odkar ni vec corrada? zanima me se, katere trgovine kaj obstajajo v LJ in kaj zastopajo

Trancedeejay ::

HI, Corrado je se, samo audio cluba ni vec.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

AnubisOfDoom ::

kje pa je corrado?

Trancedeejay ::

Corrado je sedaj veleprodaja, da se pa vse pri njih dobit mislim da na savski v KR, tam kjer so skladisca.
Music is the key
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
425456 (2572) Primorec
»

Slušalke Sennheiser (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5011235 (9194) delfinus
»

Nakup slušalk do 200€

Oddelek: Kaj kupiti
131873 (1418) delfinus
»

Kvalitetne slušalke (za filme, igre)....

Oddelek: Kaj kupiti
92765 (2652) Samek1337Q
»

katere slušalke???

Oddelek: Kaj kupiti
222505 (2170) bluesman

Več podobnih tem