» »

[Slušalke] do 10K SIT

[Slušalke] do 10K SIT

1
2
»

AndrewSmith ::

1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

Samoyed ::

Pozdravljeni,

sem ravno pred nakupom slušalk predvsem za MP3 player in se odločam za nakup modela Koss SportaPro o katerem sem sicer prebral kar nekaj pozitivnih testov. Zanimajo me tudi vaše izkušnje in mnenje o teh slušalkah hkrati pa me zanima ali je kje možno kupiti te slušalke pri nas in po kakšni ceni. V Avstriji sem pri Cosmosu zasledil ponudbo za 29.90€ pa me zanima tudi ali je ta cena primerna. Hkrati pa me zanimajo tudi cenovno podobne alternative. Vnaprej hvala in LP!

yorka ::

Mene pa zanima ena druga stvar glede slusalk.
A je to normalno, da ko vštekaš slusalke v televizijo, da se zvok slisi samo v slusalkah, iz zvocnikov televizije pa ne?

Matej_K ::

Jah ponavad je tko ja da na tvju pol ne slišš zvoka...
Sej logično zakaj bi pa drgač vštekou slušalke not... :))
... .. .

yorka ::

Ja rabim take. A kdo ve, kje se jih da dobiti...ce se jih sploh da?

Rabim jih za nekoga, ki slabo slisi. Ostali bi lahko poslusali televizijo na normalni glasnosti, medtem ko bi si on prilagajal glasnost s slusalkami.

CaqKa ::

tole je taki tikitiki problem..
načeloma si naj tisti ki slabo sliši nabavi slušni aparat...
tv venomer gledat s slušalkami.. hmm moja osebna preferenca je da ne :)

če pa že.. pa močno dvomim da bi lahko posebej štelal glasnost na slušalkah in tv..
predlagam da se tv poveze na stolp (preko skart) in da se potem slušalke na stolp priklopi, pa se bo potem lahko glasnost štelala neodvisno od glasnosti tvja..

ales13 ::

mene pa zanima ka si kej mislite o teh slušalkah: Philips HP 840 . Stanejo 11k sit majo pa karakteristike: od 8-29000Hz 105dB 36 Ohm... dejte mal pokomentirat
lp
aleš

Fatboyslim ::

Poglej si raje kake sennheiserje v tem rangu, le takšne stvari in so med vodilnimi na tem področju.
Nevem če bi zaupal ušesa firmi ki izdeluje sušilnike za lase ipd. 8-)

ales13 ::

no skratka zanima me vaše mnenje med temi dvojimi slušalkami ki bodo navedene spodaj. Izbiram med tema dvema modeloma. Philips za 11.000sit Senheiser pa imam možnost dobiti ceneje samo so brezžične, prosim za komentarje, ter obrazložitve ZAKAJ tako:

1.Opis Philips SBC HP 840: http://www.techtree.com/techtree/jsp/ar...
2. Opis Sennheiser RS120: http://reviews.cnet.com/Sennheiser_RS12...

hvala za odgovore ter komentarje!
lp
aleš

IVo ::

Odločam se za nakup enih slušalk, ki imajo zraven še mikrofon; cena naj bi bila okrog 10.000 +- 2000. Kaj mi priporočate?
Zdej sm razmišljal da bi sam nabavu kak boljši mikrofon (ker mam že zlo dobre zvočnike Z5300...). Sam pol bi verjetno mel problem z odmevom ane?
LP IVo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IVo ()

mit3k ::

Zakaj bi bil problem z odmevom?

IVo ::

Jah ker ko bi neki reku bi se slišal na zvočnikih? A ni tko?
LP

mit3k ::

jao sorry narobe sem prebral tvoj post, razumel sem da že imaš slušalke.

Ja, res je odmev bi se slišal, vsekakor bi bilo nevzdržno za poslušalce na drugi strani :D

KTr1sk ::

A obstajajo brezžične slušalke z mikrofonom, iščem po netu pa sem najdel brezžične ampak so vse brez mikrofona
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

1Umetnik ::

zanima me ravno obratno, kar je spraševal "yorka" Kaj narediti, da se zvok na računalniku prekine, ko vtaknem slušalke v vhod za slušalke. Z drugimi besedami želim, da se računalniški zvočniki izključijo, ko prikjučim slušalke.
Hvala za odgovor

b0B3k ::

Pridružujem se Ivo-tu in zraven sprašujem, kakšno je mnenje o teh slušalkah speedlink medusa 5.1.
Hvala

EDIT:
Ker zgornji link renutno ne dela dodajam še enega : klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: b0B3k ()

delfinus ::

To: 1umetnik na Creative Soundblaster Live Platinum je to reseno z opcijo v gonilnikih, kjer izberes kaj zelis, da se ti zgodi, ko v EAR vtaknes slusalke (mute speakers ali pa da zvocniki se naprej igrajo).

1Umetnik ::

Hvala "delfincek" vendar že imam zvočno kartico integrirano na Intel plati, mislim, da je DG965OT in ne bi želel kupovati nove, saj mi ta zadostuje.
Ali ne obstaja kakšen software (moj-priložen k mamaplati, mi očitno tega ne podpira) ki bi rešil moj problem? Ali pa kakšno stikalo, da bi preklapljal med zvočniki in slušalkami, ki bi ga namestil kam bliže na ohišje, da mi ne bi bilo treba vsakič vstajati in izklapljati ter vklapljati kablov?

pikk ::

Pozdravljen!
Jaz tudi iščem brezžične slušalke z mikrofonom!
Zanima me če si že kaj našel!?!?!

nokia6310 ::

Ja brezžične slušalke z mikrofonom, dobijo se, samo so na bluethoot, pa stanejo 30 k, kar je odločno preveč.
Zdaj pa še par besed o sennheiser:
Za hifi uporabljam hd 590, pa vam povem, da so to najbolše slušalke, kar sem jih slišal do zdaj, čisto druga zgodba pa je pri računalniških slušalkah, ki so izdelane veliko manj kvalitetno in delajo manj časa.
Nekaj časa nazaj sem kupil sennheiser pc 130 za 20 k misleč, da sem kupil ne vem kakšno zadevo in da mi bo dolgo ddelala.
Zgodilo se je, da mi je sčasoma začel hreščat potenciometer na samih slušalkah in na koncu mi je začel prekinjati tudi mikrofon. Vem da od računalniških slušalk kupim vse drugo, samo sennheiser ne, razen če bojo naredili res kako revolucijo na tem področju, ker zgleda, da delajo samo toliko časa dokler je garancija pol pa crknejo, pa tudi tisti kabel se začne tako čudno sčasoma zvijat, da je groza.
Jaz mislim da zasnova sploh ni slaba in tudi zvok je odličen dokler delajo samo ko pa crknejo je pa sploh veselje odštet spet 20 k za nove. Problem se mi tudi zdi, čeprav je sennheiser, so izredno slabi in nevzdržljivi materiali in plačaš bol firmo kot kvaliteto.
Še en problem bi rad izpostavu in to je udobnost slušalk.
Velik problem je, ker slušalke niso udobne tako kot bi morale biti, pri večini so me že po pol ure bolela ušesa, pri sennheiserju so nasrečo tako mehke in udobne pence, da tega ni in sem res imel samo srečo.
Tretja stvar so kabli in zasnova slušalk, kateri so tako tenki, da je groza, pa še lotat jih ne moreš kaj šele odpirat.

R33D3M33R ::

Mene pa zanima katere slušalke so v rangu US Blaster 360 slušalk -> torej poceni in dovolj kvalitetne za nezahtevna ušesa. Saj bi kupil nove, isti model, vendar imajo pomanjkljivost -> školjke malo preveč tesnijo in v njih zna postati zato peklensko vroče. Če ima kdo kakšen predlog naj prosim sporoči še trgovino, kjer jih dobim.
Hvala!
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

crush ::

Sennheiser HD 201
Dal sem okrog 25€ u BOFu ce se ne motim in so super.

R33D3M33R ::

Dodano na mojo listo, še kak predlog?
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Fatboyslim ::

Hd 201 so res zakon.

Imel sem jih doma nekaj dni (dobil sem jih za darilo) in so se lahko primerjajo z slušalkami za katere sem porabil mnogo več. Definitivno najboljši "value for money", je pa res da nimajo mica
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slusalke do 20 eur kupit

Oddelek: Kaj kupiti
122180 (1920) lasse007
»

[Slušalke] In " EAR " do 10k

Oddelek: Zvok in slika
285633 (3861) Keyser Soze
»

Dobre slušalke za mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
72215 (2122) Fury
»

Udobne slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
201837 (1259) Romancek1
»

Katere slušalke bi vi izbrali

Oddelek: Zvok in slika
152900 (2660) tec

Več podobnih tem