» »

Digitalni foto okvir

Digitalni foto okvir

Zlehty ::

Pozdravljeni.
Kar nekaj časa že gledam kje pri nas bi imeli izbiro digitalnih foto okvirjev. Vendar nikjer ne najdem neke velike izbire, sicer po internet štacunah imajo nekaj, vendar bi rad zadevo videl preden jo kupim. Iščem pa nekaj takega kar ima 800x600, wi-fi, vsaj 128 MB notranjega spomina,...
Ima mogoče kdo idejo, kje bi to našel?
Hvala

Inja ::

Si bom kar sposodila to temo... Zanima me, kako je z okvirji, ki imajo podporo za mp3 ter avi in mpeg datoteke. Je to samo za predvajanje krajših posnetkov, ali lahko dejansko gledaš na njih cel film... ko npr. zmanjka elektrike?
Lp

BlaY0 ::

Mene tudi zanimajo okvirji 7" ali 8", ki predvajajo DivX/XviD format videa. Bi zadevo zmontiral v avto za mularijo. Ve kdo za kakšno dobro varianto od 50 do 70 EUR.

kmetek ::

dobi se morda tako poceni, samo je vprašljiva kvaliteta.

BlaY0 ::

Ni nujno da je zadeva kupljena pri nas. Sem gledal malo naokoli in pri večini sicer piše MPEG 1/2/4, AVI support, redko kje pa prav konkretno DivX/XviD. Tale se mi kar dopade (ima že 2GB internega spomina) samo nisem čisto ziher. Sem že pisal v par štacun samo saj veš kako je s tem... ponavadi ti prodajalci še sami ne vejo kaj prodajajo:P

Duhec ::

Klemenn ::

kateri pa je tak, da ma senzor gibanja, pa avtomatsko prilagaja svetlobo?

Matija82 ::

Kako je z digitalnimi okvirji danes? Je to še aktualno ali se vzame kar eno poceni tablico?

Bellzmet ::

Jaz bi kar tablico vzel.

bela120 ::

Tudi jaz bi vzela tablico


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21158505 (13653) BaRtMaN
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724310 (8924) bizi72
»

Kako posneti film iz digitalne kamere?

Oddelek: Zvok in slika
375332 (4160) m1h4
»

Pretvoriti XVID v DIVX in imeti podnapise.

Oddelek: Zvok in slika
132654 (2419) Jeronimo
»

kateri divx codec packi/codeci

Oddelek: Zvok in slika
223763 (3497) ferjan

Več podobnih tem