» »

Opravičilo..

Opravičilo..

DrSergioDJ ::

Rad bi se javno opravičil tako mojim nadrejenim, kot našim zvestim slo-techerjem ter ostalim obiskovalcem zaradi pomanjkanja mojih recenzij v zadnjem času. Trenutno končujem 4. letnik, v šoli je gužva, matura...

No ja, da ne bom dolgotvezil, naslednjo recenzijo pričakujte med vikendom, potem pa približno 1 na teden. Več žal ne zmorem (tako lepo pa spet ni na gimnaziji, da bi se tam še eno leto potikal).

Hvala za razumevanje

DrSergioDJ, recenzent
...

Tomi ::

Saj smo že večinoma dali maturo skozi, in vemo, kako to je..
Šola je še vedno prva, in tako je prav:D
metrodusa.blogspot.com

Sergio ::

/me se žalostno zazre v ekran ter se gre učit nemščino...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

R0K ::

No, no ...

Kaj pa mene ko še vse to čaka?? :O

Revež jst ... še v SŠ nism oreng vstopu, pa že tle strašte kk bo v 4. letniku :)

Drgač ... DrSergioDJ ... apology accept :P

Asgard ::

ja Rok tko je na zaključnih ali maturi: V enem kotu stoji masa prfoks z bičem v roki in te udari vsakič ko ne znaš, Tvoj prfoks ima črno bukvo pred tako in nad njim visi pentagram. V črni bukvi so zapisane vse tvoje traparije od osnovne šole naprej tako de se pazi.Ko končaš izpit te vlečejo na mučenje, da dokažejo da nisi mogoče s kakšno čarovnijo prišel skozi in nato te spustijo nagega in lačnega v ta krut svet računalništva. Lep dan ti želim :D :D

Ziga Dolhar ::

/me je, če bo šlo vse po sreči, z jutrijšnjim dnem končal z nemščino. Za veke, upajomo.

Mercier ::

Če znate naročiti pivo, rabite le še eno frazo:

Ih bin Turkišman.


Pa ni nobenih problemov z domorodci. :D

PaJo ::

Hehe, namscina je easy:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Ziga Dolhar ::

Pajo: sicer me ni prav veliko skup, a Clio ma centralno zaklepanje (odznotraj, se ve :]), dokaj močne šipe ter dokaj trde odbijače.

Tomi ::

R0K, pa saj ni tako hudo..
Hudo bo postalo potem, ko boš na faksu, pa boš za en izpit porabil toliko kot za vso maturo. Vsaj meni se je zdelo.
metrodusa.blogspot.com

PaJo ::

Lord: haha:D

Drugace se pa popolnoma strinjam s Tomijevo izjavo, ker na faxu bos res obcutno vec casa porabil za en izipk, kod pa za celo maturo skupaj, vsaj pri meni je bilo tako, no obstjajo tudi izjeme med izpiti, samo so hudo redke;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sergio-zakaj si zaklenil temo o kopiranju zaščitenih cd-jev? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1107793 (5844) perci
»

kateri avtocic (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1469589 (7446) krneki0001
»

Kaj nadgraditi, kaj kupiti, kaj storiti? :)

Oddelek: Kaj kupiti
371539 (997) mm280972
»

Pohvala Slainu in DrSergioDJ-ju

Oddelek: Loža
91241 (991) Sergio
»

Nov DVD

Oddelek: Novice / Nova vsebina
151943 (1943) DrSergioDJ

Več podobnih tem