» »

Test osnovnih plošč

Test osnovnih plošč

Sergio ::

Ja, izgleda, da bomo med prvomajskimi delali vzporedni test osnovnih plošč za AMDjeve procesorje. Povejte, primerjavo katerih bi radi gledali. Pa še utemeljitev. Mormo ustrežt željam bralcev, ane? :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

G[e]c ::

Za P4 ne bi blo slabo a ne?
Kaksne z ddr 333 pa na drugi strani se kaksno z rimm.

DJroky ::

Obvezno mora biti kšna od Abita (najnovejša z raidom - pa ne une čudne zadeve, k jh je nazadne pogruntu-vse intergrirano pol pa sam usb pa firewire pa konc), ker so mi že od nekdaj pri srcu (kvaliteta, navijalske sposobnosti...).

Sergio ::

gec: omejimo se na Athlone, drugače bo test preprosto prevelik.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Asgard ::

Probi testirat QDI (PCX-Ljubljana) ,majo ka Kinetiz-za navaden ram in KUDOZ za ddr :D

Dami ::

Obvezno vse na kt333 in primerjava z elitkami.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Thanatos ::

vse glih ne ker bo Sergio testiral cel mesec. Ja nujno je da je v testu Abitka AT7, Epox 8H3A in Elite K7S6A, ki so verjetno prve v svojih cenovnih razredih.

BoO ::

Jaz bi še eno izmed malo starejših zraven, npr. Abit KT7A, tako malo za primerjavo, da vidim če se jo že splača zamenjati.

TheJack ::

Resnično bi si želel v primerjavi videti ECS K7S5A, ki jo imam tudi sam. Zdi se mi, da je dotična plata med obiskovalci Slo-Techa zelo pogosta (morda je med AMD-jevimi računalniki celo na prvem mestu), tako da bo primerjava gotovo zanimala še koga.
Bonis nocet, qui malis parcit.

R0K ::

Hja. Asus, Abit, Epox in Elite preprost morejo bit.

Blo bi pa fino, da maksimalno stestirate najboljše plate od zgornjih firm, tiste ostale modele (mogoč mal starejše) pa daste zram sam opis plate (brez zestiranja), pa še mogoč kak link do testa kje v tujini.

Sergio ::

Sergio ne bo testiral. Sergio bo dal plate naprej na test. Dobro. Zvečer sestavim seznam, pa povejte če je kaj za dopolnit.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Simulacrum ::

Pa tudi kakšno plato z Ali chipsetom ne bi bilo slabo dodati na seznam. Kaksno od Asusa. Mislim, da Ali-jev chipset imata A7A 266, A7A 266+, nista pa ravno novi plati. No pa saj so tudi kaksne novejše, ki temeljijo na kaksnem zmogljivejsem Ali-jevem chipsetu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

rezutat v 3DMarku 2001 SE za GE4200 Ti z 128 Mb

Oddelek: Strojna oprema
291269 (860) frenk
»

Ali se nakup dobre osnovne plošče sploh splača?

Oddelek: Kaj kupiti
362139 (919) slawc
»

Katero matično ploščo

Oddelek: Kaj kupiti
131462 (1141) giuseppe
»

Abit KG7 ali KR7 ?

Oddelek: Kaj kupiti
321312 (945) kuglvinkl
»

katero mamo plato

Oddelek: Strojna oprema
411957 (1360) ChiefThunder

Več podobnih tem