» »

Pohvala Slainu in DrSergioDJ-ju

Pohvala Slainu in DrSergioDJ-ju

Caboose ::

Fanta res sta se potrudila, in skrbno pogledala in opisala že kar zajeten kupček filmov... čestitke čestitke, tako jaz sem svoje povedal zdaj pa ste še drugi na vrsti :P
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

DrSergioDJ ::

hvala, hvala... :D

slaine bo vriskal od veselja, ko bo vidu, da je pohvaljen ( sam, ga morem opozorit...k ni dost na netu, hehe )
...

Tomi ::

Cccc, DrSergioDJ, še tega mu ne privoščiš..
Kajti zadnjič smo se namreč menili, da bi lahko imeli ogromno recenzij, samo bi potem bila recenzenta skozi pred televizijo in slaine to očitno počne:D
metrodusa.blogspot.com

tedybear ::

BRAVISSIMO!

DrSergioDJ ::

Tomi: hehe..nesporazum..seveda mu privoščim..morem ga pa "opozorit" na temo, ker je drugace ne bo videl ( ker ni dosti na netu...) haha :D

ok? :D
...

Zgodovina sprememb…

Slaine ::

Ahhhh.... pohvale, kar oči se mi solzijo:) . Lepo je slišat da nekdo ceni tvoje delo (še posebej moje, ker ima DrSergioDJ bolj malo dela, hehe). Kar tako naprej ljudje. Aja, avtograme pa pošiljam na dom:))
Slaine - The King of Kings ...........''Some of us are born to die''

DrSergioDJ ::

podložnik...tiho prosim..!! :D

/me je imel "zimski spanec"...:)
...

Slaine ::

A vidte kok mi moj 'nadrejeni' (hahahaha) ves čas mori! Po moje je DrSergioDJ na lastni koži izkusil kako je, če učenec napreduje bolj kot učitelj:))
Zdej pa spat!:O

DrSergioDJ ::

ah ja...vedno (pre)pametna nižja delovna sila.... :D

Slaine...pozabljaš kdo ti je podaril tvoj DVD player za nov let....brez njega bi mal težje gledal filme, ne..?

Jst sm končal v tej temi...
...

Sergio ::

da ne bo prišel Master Bwana Sergio in oba Recenzenta dvakrat okoli Uhe™, ako se ne bosta začela obnašati letom primerno... :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rahlo primanjkanje novic

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
71703 (1703) Jeebs
»

Opravičilo..

Oddelek: Slo-Tech
10970 (652) PaJo
»

..::Prošnja adminom::..

Oddelek: Slo-Tech
121041 (680) Tomi
»

Nov DVD

Oddelek: Novice / Nova vsebina
151954 (1954) DrSergioDJ

Več podobnih tem