» »

Brisanje postov, zaklepanje tem

Brisanje postov, zaklepanje tem

stock ::

Lepo pozdravljeni,

Kot prvo bi rad povedal, da ne mislim žalit moderatorjev.

Že res zelo dolgo časa si želim odpret takšno temo, ker tukaj vidim velik problem, ki ga opažam že dalj časa in se mi ne zdi nesmiseln. Nekro odpre neko temo, ok, razumem da če se pogovarjamo o nelegalnih stvareh ali kakor koli drugačnih od pravil na forumu, razumem da se ta tema ali post zbriše itd. Samo problem se mi pa zdi brisanje postov, ki se ne držijo teme in moderatorji zelo kontrolirate, da tema ja gre v smer naslova teme. To se mi zdi totalno nesmiselno, zakaj odpirati novo temo ko je tukaj pogovor napeljal v to smer.

S temo bi rad pozval moderatorje, da malo razmislite o tem in če je res en velik razlog zakaj pa kako me prosim obvestite.

Prosil bi tudi da se tukaj javite usi tisti, ki podpirate moje mnenje.

Tilen ::

Klik

Pa ne pozabit izpita vrnit...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

stock ::

In kaj zdej si ti tole prilimal in varno se lahko tema zaklene/briše?

Tilen ::

Seveda.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

OmegaBlue ::

Si prebral pravila mogoče zadnjih 7 let? 3. člen naj bi bil zanimiv. In da, moderatorjeva naloga je usmerjanje pogovora in čiščenje off topic stvari (in ostale periferije proti pravilom)

Seveda za kak specifičen primer lepo odskakljaj v pritožbe.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

kekz ::

Včasih bi bilo morda lažje in bolj smiselno, da bi moderator popravil naslov, da bi bil v skladu s temo. :D
Ne vem zakaj, ampak tega še nisem doživel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kekz ()

Tilen ::

Zato, ker če se 30% drži teme in 70% ne ni smiselno spreminjat naslova zaradi takih, ki ne spoštujejo pravil. Se jim pristriže peruti ali pa v skrajnem primeru, če je offtopic lahko kaj konsturktivnega, celo fork v novo temo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

stock ::

Ne seveda imena teme je nesmiselno spreminjati zato ker pol teme nebi našli ;)

In v 3. členu piše:
"je potrebno slediti vsebini postavljene teme"
In ne naslovu, jaz to razumem kot, go with the flow.

In nevem kakšno nespoštovanje pravil je to, priznam, navedel sm par žaljivk v 2h določenih temah. Mislim da to ni nespoštovanje pravil ampak manipulacija.
Lahko bi brisali le žaljivke, ampak spet tudi te imajo namen in jih nisem pisal kar tako v 3dni, če sem koga prizadel se opravičujem in se bom naslednjič probal zadržati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stock ()

PrimozR ::

Tema je postavljena s prvim postom. Torej se sledi prvemu postu. Če bi blo 'go with the flow', bi se lahko v strojni opremi za đabe prišlo na prepir linux vs. XP. Nekako popolnoma napačen oddelek, kajne?

WarpedGone ::

@stock:
Ob prijavi si bil pozvan da si prebereš pravila in če se z njimi ne strinjaš, da se pač ne udeležuješ razprav.

"Go with the flow" pomeni, da je povsem brezveze imeti več tem, sploh oddelkov. Imeli bi komot eno samo temo v kateri bi en čez drugega nabijali 100 na uro. O tem, da bi lahko naključen obiskovalec foruma našel kakšno zase zanimivo debato ne bi bilo ne duha ne sluha. Zato je absolutno nujno da so debate tematske. To ni nikakršna cenzura ampak izključno le organizacija. Če te žuli nekaj, kar ne paše v trenutne debato, si odpri novo temo, kjer bo tvoj žulj osredna tema.

Sicer pa imamo za takšnele debate svoj oddelek - Slotech.
Zbogom in hvala za vse ribe

ffka ::

moderatorji itak nimajo druzga dela k na forumu viset pa poste brisat

bluefish ::

ko smo že pri tem, zadnji čas je že, da se naredi red v temah AMD Phenom in DualCore AMD/Intel. Debata se je namreč spustila na nivo osebnega obračunavanja, konstruktivne debate pa tudi že ni več. Podobno je tudi v tej temi, kjer pa je vse skupaj daleč od začetnega vprašanja.

@ffka: se ne čudimo tvojemu nazivu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

PrimozR ::

Zanimivo, v štirih letih sem imel brisanih kaj pa vem, 5? postov, pa še to če sem malček preveč gobec odprl al pa da je bilo (zaradi brisanih postov) offtopic. Ziher se samo na vas PnGje spravljajo ;)

stock ::

OK, hvala, samo videt sm hotu če se je še komu dozdevalo isto kot meni.
Bom se do nadaljnega probu zadrževat od slo-techa.

jype ::

Super! Se lahko isto zmenimo tudi za ceste?

zee ::

+1
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pritožbe 2 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Slo-Tech
86550651 (22318) OwcA

Pritožbe (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Slo-Tech
96844210 (23723) kuglvinkl

Več podobnih tem