» »

UT server 164.8.20.84 brez laga

UT server 164.8.20.84 brez laga

sinko999 ::

Je edini izmed dveh delujočih uradnih serverjev u sloveniji od drugega sem pozabil ip gori se vrti TDM
prisrčno vabljeni na krvavo veselico .


>:D>:D>:D>:D>:D
Ni? ni ve?no !

Matty ::

Drugi je Terminator XIV server, ki ga "vzgaja" Subzero...

IP je ... 193.2.111.227 port 7787

Ko sem bil zadnjic gor, je mel kar visok ping (mam kabel, ping je bil od 120-150), zdej ne vem... Tudi ne vem kaj se gor vrti... Je pa se vedmo v meji igrabilnega serverja...

SiOL je dal pa svoje masine na remont, kjer bodo po vsej verjetnosti tudi koncale... :'( Razlog enega izmed operaterjev:" Moral so jih ugasnt za nedoločen čas :((("

NiggerBob ::

Je pa ta server na IP 164.8.20.84 žal nastavljen, de je 100% friendly fire damage (za moj okus bedarija, da ni večje) + da orožje ne ostane in tako se igra namesto TDM spremeni v CTW (Capture The Weapon).
SUXX!
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Matty ::

Ne mi zamert... ampak te nastavitve so cist kul stvari v TDM matchu! Predvsem to, da ne streljas skozi svoje teammate... in da moras malo paziti! Izginjajo orozja? ce je timski server gre pac za taktiko varovanja orozja... :))

Seveda... lahko ti tud kaksen teammate da odvec orozje... tud to je mozno...

NiggerBob ::

seveda je vse možno, :D, ampak še nisem doživel, da bi kdo odvrgel orožje...LOL....ki pa ti itak ne koristi kaj dosti, ker je pri 100% friendly fire damage skoraj nemogoče uporabljat flaka, mitraljez, shock rifle, raketometalec in podobno, zelo uporabna zadeva pa je npr. Enforcer. Namesto DeathMatcha dobiš potem neumno tekanje in pobiranje orožja in kampiranje v bližini orožja.

Teamsko varovanje orožja, ljuba Marija božja pomagaj, kje si pa ta izraz pobral??? In kje sploh najdeš v igri čas, da to izvedeš??? To bi verjetno šlo pri uigranem teamu, ki ima na glavi slušalke in se medsebojno sporazumeva preko GSM-ov ali drugega kanala pri ISDN, ne pa v igri, kjer so igralci z različnih držav in z različnimi spretnostmi.

In če se tebi dopade "teamsko čuvanje orožja" (jaz sem skoval izraz Capture The Weapon), meni se žal ne in vsem takšnim serverjem se izogibam. Kot gledam naokrog, serverji s takšnimi nastavitvami večinoma samevajo brez igralcev.
No, seveda ima vsak svoj okus in tako se nekaterim hudo dopade, da se nastavijo v nasprotno ekipo, in potem delajo samomore.
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

sinko999 ::

To je drugače klanski server in so take nastavitve in nekje se mora pač trenirati .:D
Ni? ni ve?no !

Matty ::

sinko... pa je ta server dosti down, ker ga ne najdem?

NiggerBob ::

OK, Sinko, sorry za težačenje, če je to klanski server.
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

sinko999 ::

Ne server ponavadi laufa 24 h na dan 365 dni naleto to še bo :8) razen včasih se delajo kaki updateji pol ni serverja kake pol ure on-line .
Ni? ni ve?no !

ijatebi ::

..fantje se popolnoma strinjam z NiggerBobom, - bo pa potrebno pošteno premislit zakaj so naši serverji predvsem prazni ???? !!!:\
" Gods loves black sheeps ! "

Matty ::

sinko... navs verjel... nisem ga nasel... znotraj UTja mi ga pri open connection ni dalo... mi lahko zaupas se port?

p.s.: serverji NISO prazni zarad FF on... in WS off...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
934131948 (17194) Bantani
»

Tribes: Ascend - free to play FPS

Oddelek: Igre
435305 (4003) Truga

Večigralstvo za začetnike :]

Oddelek: Igre
1451938 (25274) Tilen
»

F.E.A.R. COMBAT (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
10111272 (7678) gansta

UT???

Oddelek: Igre
191769 (1435) Matek

Več podobnih tem