» »

UT???

UT???

mico ::

a mamo kej UTjasev na nasem slo-tjehu ?? :))

ce ste UTjas ste vabljeni na kanal #ut.slo kjer se sedanji UTjasi tudi zbiramo....i'm also known as ViSiON in igram na siolovih serverjih --> za tiste ki se ne veste http://igre.siol.net :P

ajd, se fragamo! >:D
  • zaklenil: Matek ()

Matty ::

Dejte fantje.. ne spet zacet, kdo je boljsi...

Kot smo to ze nestekrat ugotovili sta oba enako dobra, locita ju le malenkosti, ki so za nekoga bolj za drugega manj pomembne...

mico ::

ce se pa vedno more en kvakar najdit, ko takoj hoce zacet prepir...mislim kvakarji majo zgleda tak ego da se zlo radi kregajo al ka...no comment:'(

AvAkI ::

Ti gospod si ze poizkusil Q3?
Jaz mislim da en in da ti je kot prva igra na svetu padla pod roko UT!!!>:D

JLP ::

Yup jest sm eden pa tud parkrat sm pršu špilat gor na SiOL server.
Sam jest najraj špilam kašn assault mode al pa infiltration.
In problem je da sploh ni tkuj folka k bi to špilal pa pol bl sam to igram prot boti.

AvAkI:
Jest sm en mesc prej špilov Q3 kukr sm sploh dobu UT pa mi je UT dost bol k pa Q3. Sploh zato k Q3 saj po defaultu nima assault moda k mi je najbl zanimiv. Tist nažigane na vse kr leze pa skače (deathmatch) je pa bl dohčas zame.
Live long and prosper!

mico ::

ja, sem ze sprobal Q3, pa ni slab, sam mi je UT useen dost boljs :D
JLP, ti pa vidim da se kr spoznas...ja valjda je folk ko igra Assault..recimo na NGI pejt, pa bo vedno kdo gor za igro assualta...:)

legenda ::

Spilam UT in bom prisel na kanal, moram pa povedat da je dost folka gori na netu (ber kablih:)) ki bi radi nazigali UT pa ne najdejo slovencev.
Q3 pa mi smrdi, ze odkar sem Unreal 1 videl, ne pogledam vec nagravznih tekstur iz kvake.

PJ

NiggerBob ::

hmm, Siol je dostikrat down:|
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Tolip ::

Najboljši je pa Coutnerstrike,igra ga več ljudi kot Q3 in UT skupaj.

sinko999 ::

Tu imate še en slovenski server IP:164.8.20.84 če bo slučajno kdaj siol down

LP
Ni? ni ve?no !

NiggerBob ::

..pa tudi ta je večinoma prazen. Sinko 999, enkrat sem se prijavil, ko si bil gor, pa si mi pobegnil...:|
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

alien-w ::

i join!

sinko999 ::

bob ne vem kdaj si bil gori , verjetno sem moral iti pa sem šel dol pošlji meil če bi rad imel kaki fight
Ni? ni ve?no !

NiggerBob ::

sinko, ravno sem prišel gor, pozdravim, ti si pa ravno takrat odhajal. Sekundo ali dve, pa bi se verjetno ujela.

Aja, ni mi všeč da je friendly fire damage vklopljeno in da imaš nastavljeno izginjanje orožja, ko ga kdo pobere.

Daj mi povej, kakšena je konfig. serverja in linija (kabel?), ker mi je vse hudo počasi, ping pa zelo slab (nekaj podobnega kot enkrat, ko sem igral na nekem serverju v Zimbabweju in kjer se je moj nick lepo skladal z imeni lokalnih igralcev):D

Aja, običajno se spravim igrat okoli polnoči, ko spravim otroke spat. Hčerka sicer včasih gleda, ampak rajše igra q3, ker se ji bolj dopade.
Glede na to, da je stara 5 let, imam to za živi dokaz, da je q3 namenjen otrokom:D:D
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

sinko999 ::

Server je na 40 Mb liniji .
Ni? ni ve?no !

ijatebi ::

...fantje se vidimo... ha ha ha !!!>:D>:D>:D
" Gods loves black sheeps ! "

AvAkI ::

Pridem tudi jaz, seveda ko me bo primlo zaigrat UT...čez kaksnih par desetletij...stoletij...tisočletij...milijardletij...ko...bo...quake...propadel...8-)
...(saj kasnejekotUT!)...slednji...le...ne bo...torej...nikoli


Prijeten Fight! želim!:D

alien-w ::

UT rulez! Sam sem zadnc neki spilal na tem serverju, pa sm biu kr ta prvi po fragih! CCC! Nc mi ni blo jasn, ker se ne stejem lih med ne vem kasnega UTjasa ali Quakeasa. Tko da sm biu mal presenečen. Sm mislu, da bom vsako sekundo umru bridke tete smrti, pa ni blo tko. Beginners luck??? I guess SO!8-)

KnOw FeAr ::


a je to to?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

Matek ::

Ne, to ni to. Preberi pravila in ne obujaj zombie tem. Zaklepam.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Quake 3 Arena

Oddelek: Igre
293075 (2279) Sc0ut
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18215057 (8718) Tilen
»

Unreal Tournament 2003 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16812603 (7663) R33D3M33R
»

Slo-Tech Lan 2003 - Katere igre? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
565359 (4124) ferjan
»

CS (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574364 (3582) McKinda

Več podobnih tem