» »

E-revija

E-revija

bosmla ::

Zdravo

Zanima me ce kdo ze uporablja kaksen program za izdelavo e-revije?

Zanima me program (ne online), kateri bi obstojeci pdf pretvoril v flash revijo katero se lahko "lista" kot pravo.
Predvsem zazeljene izkusnje, ker potrebujemo izdelovat te revije v velikem stevilu in gremo v nakup programa.

Hvala za pomoc.

bosmla ::

Sem iskal samostojno resitev in je sploh nisem nasel.

A ve sploh kdo za kaksen program, ki pretvarja pdf v flash revijo za listanje??

kopernik ::

Daj si poglej tole. Sam nimam še izkušenj, je pa menda kar obetaven ta njihov pregledovalnik.

bosmla ::

Zanimivo vendar neprimerno poglej si link zgoraj ali pa ta vendar bi potreboval resitev ki "naredi" taksen katalog iz pfd datoteke in NI on line - torej kot imamo programe za npr, pdf naredit tako bi potreboval resitev za naredit taksno flash e-revijo...

bosmla ::

Se ze "bojim" da bi moral dati vprasanje pod Izdelava spletišč in resevati zadevo v flasu

Hmm bi mogoce lahko kaksen admin premakno to temo v Izdelava spletišč ali pa moram tam ponovno zastavit vprasanje?
Ker izgleda se nihce prav veliko ne ukvarja s tem...

Ziga Dolhar ::

Premaknjeno.
https://dolhar.si/

Nobelov ::

lahko si še tole pogledaš http://www.flashpageflip.com/

bosmla ::

Sem gledal... a je mogoce ze kdo uporabil kaj od tega oz podobnega?

Res sem malo v stiski - tega imamo za izdelat malo morje... in tudi v naprej bo veliko tako, da bi se rad pravilno odlocil za nek koncep.

Se vedno mislim, da bi bilo najlepse imet neko aplikacijo v katero das pdf datoteko na drugi strani pa pride ven flash datoteka.

Ce kdorkoli lahko pomaga bom zelo vesel :)

krofko ::

V Monitorju 10/2007 je bil objavljen pregled programov za "Digitalno listanje". Tukaj so povezave do opisani programov:

Citadela
Richpaper
MCA
Zinio
Pagegangster

Upam, da ti to kaj pomaga.

bosmla ::

Ja to je vse lepo vendar so to vse on line resitve - kaj pa kasna resitev, da izdelujem sam taksne knjige?

Tody ::

http://www.bigbang.si/?kat=aktualni_kat...

Tole je big bangu naredu Parsek http://www.parsek.si/onas.html mogoče bi jih vprašal če ti prodajo zadevo ?

Caniggia ::

A si že najdo kak program, da si lahko sam ustvariš virtualno revijo. Namreč jaz tudi iščem nekaj podobnega kot ti in vedno naletim samo na online rešitve.
Did you try to press F1?

bosmla ::

Zal - vsi, ki imajo kaj takega razvitega izgleda, da hocejo cimvec zasluzit....

trenutno poizkusamo nekaj s skriptami v samem flasu... vendar ne gre tako kot bi si clovek zelel..

ce bom kaj skup spravil ti lahko posljem in tudi ce najdem kak program napisem sem... ce pa ti najdes prav tako napisi.

L.p.

Gost ::

Kaj to pomeni, da so samo "online rešitve"?

Poglej še Dynamic Page Flip.

Če prav razumem, bi potreboval tak page flip engine, da bi mu podal celotni pdf in flash bi ga naložil v page flip? Ali kaj drugega?

P.S.: Aja, ti bi potreboval desktop program za pdf notri, swf ven? Kaj takega bi lahko naredil malce drugače. Strani v PDF pretvoriš v jpg slike in xml v določeni obliki. To vse preneseš online, kjer kak page flip in stvar deluje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gost ()

bosmla ::

To pa izgleda obetavno (no upajmo - nazaj pridem v torek in bom podrobneje pogledal).

In ja potreboval bi taksen pogon visokoresolucijski pdf (zaradi povecav) noter swf ven... lahko seveda tudi visokoresolucijski jpg noter pa swf ven.

Malo razlozi tvojo idejo v P.S.

Gost ::

Kje bo pa ta flash sploh uporabljan? Lokalno ali online?

Nek enostaven način izdelovanja celotne swf datoteke ... Ne bo šlo. Vsaj na prvi pogled mi tako deluje, ker je swf format preveč "zaprtega" tipa.

Uporabiš raje zato že vnaprej skompajlan swf (npr. page flip, ki sem ti ga podal), ki bere s pomočjo xml-ja posamezne strani v jpg/swf/...

Lažje in hitreje boš torej naredil convertanje iz pdf-a v jpg-je kot pa izdelavo celotnega pageflip swf-ja z integrirano vsebino.

MAX34216 ::

bosmla... a si ugotovil kakšno pametno stvar za tvoj problem...
tudi sam namreč iščem nekaj takega...

bosmla ::

zaenkrat ne... delam s tem malo prilagojeno vendar se vedno iscem bolj komfort resitev...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Brezplačna programska oprema (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Programska oprema
1172488180 (11192) GupeM
»

Photoshop

Oddelek: Programska oprema
113350 (3181) Latrom
»

Izdelava strani!

Oddelek: Izdelava spletišč
121528 (1324) sverde21
»

Predelava že naretega flasha

Oddelek: Izdelava spletišč
91219 (1048) lambda
»

Nanjnovejsi Netscape, Opera ipd. - kamena doba?

Oddelek: Izdelava spletišč
51177 (1052) [MYTiX]

Več podobnih tem