» »

Mladoletna voznica vozila brez izpita

Mladoletna voznica vozila brez izpita

1 2
3
»

Tear_DR0P ::

10. če pri 40 uri še vedno pacaš si nesposoben in takemu človeku nebi smeli nikoli dati vozniškega izpita

zelo konstrutivna izjava ni kaj
izpit sem naredil v 42. uri - pa ne zato, ker bi bil tak fan štoparskega vodnika, še manj zato, ker bi bil nesposoben - aja pa ni mi žal da ga nisem naredil v manj kot 20 urah - ker sem takoj ko sem izpit dvignil začel delat več kot 100km na dan in sem vedel da brez takega treninga, bi bilo še huje - ko sem prvič prišel iz Celja v LJ, sem bil fizično povsem izmučen

policisti znajo pa dostikrat kakšno tako bučko izvedit - kaznovati namesto opozoriti
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

T0RN4D0 ::

Včasih jim rata tud obratno :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Tutankhamun ::

Krafeka:
Nič se ni tako obnašala, dala sva svoje podatke in bla bol al mn tiho. Mene je pa še posebi skrbel, ker sm mislu da bo kazen 5x višja :| .
Je pa samo odgovorila tistmu modelu fabrskd ko ji je reku da je ščene. Če on lahko napada njo, lahko valda tut ona njega.
Pa tut ni noben reku da ni kriva. Vprašanje je blo čist enostavno, kaj lahko sodnik naredi? Tko da mau preber o čem se tema sploh gre.

In še enkrat, kriva sva, plačal sem pa tut.
AMD Phenom QUAD 9950 Black Edition, 8GB

Zgodovina sprememb…

  • vrnilo v prejšnje stanje: WarpedGone ()

Legend(SLO) ::

Pa kaj eni tle bluzite, da bi mogl pokazat kako se gume napumpa pa vodo za brisalce nalije. Sej men je instruktor to v 10min celo pokazu.

Sam je pa popolnoma brezveze vse to razen mogoče pregled olja k ga je dobr kdaj narest.

Poleg tega pri vsakem avtu dobiš zraven knižico z navodili a ne? Noter ni navodil kako napumpat gume ampk to je sposoben vsak ugotovit sam (Piše pa na kolk se morjo napumpa, česar ti v avtošoli ne morjo povedat) Piše tut kolk se morjo napumpat ob kakšni obremenitvi. V teh istih navodilih je tudi, skica, ki kaže kje se preveri olje in postopek preveritve in kam se nalije vitrex (Jst še nism vidu dveh avtomobilov skor kjer bi se nalival na istem mestu). Poleg tega, če človek ne opazi, da mu je zmanjkal bencina majo tut avtomobili različne indikatorje.

Mislm RTFM ne pa da naj te inštruktor nauči vse živo kt da si boš kdaj zapomnu.
krneki

darkolord ::

Po tej logiki si lahko tut pravila cestnega prometa prebereš prej in greš sam po izpit...

MadMax ::

... oziroma samo podpišeš izjavo, s katero zagotavljaš da poznaš CPP in praktično vožnjo ter da boš vedno in povsod upravljal vozilo skladno s temi predpisi in zakoni.

Ja seveda...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

šernk ::

Po tej logiki si lahko tut pravila cestnega prometa prebereš prej in greš sam po izpit...


pravila so povsod ista, medtem ko pa pri avtomobilih je nekje hladilna tekočina popolnoma zraven tekočine za šipe, drugje pa je malo stran. in vsak avtomobil ima določen optimalni tlak v gumah, ki pa je lahko spet različen. sicer pa je to slaba primerjava, kot da bi primerjali noč in dan
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

darkolord ::

> medtem ko pa pri avtomobilih je nekje hladilna tekočina popolnoma zraven tekočine za šipe, drugje pa je malo stran. in vsak avtomobil ima določen optimalni tlak v gumah, ki pa je lahko spet različen.

Je pa dobro vsaj vedet, da hladilna tekočina JE in da je tlak v gumah potrebno vzdrževat

šernk ::

Je pa dobro vsaj vedet, da hladilna tekočina JE in da je tlak v gumah potrebno vzdrževat


pred uporabo podrobno preberite navodila :D

to da bi inštruktorji razlagali kaj je kaj se mi ne zdi logično, sicer pa ga lahko vprašaš in ti bo pomoje z veseljem povedal, ker vidi da se zanimaš za avto. sam sem se že med predavanjem kje je sklopka, gas, zavora itd... močno dolgočasil, kaj da bi mi še vse ostalo nakladal. kako je pri drugih ne vem, vendar tiste ki to ne zanima dvomim da bodo naslednji dan še kaj vedeli
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

BigWhale ::

> to da bi inštruktorji razlagali kaj je kaj se mi ne zdi logično, sicer pa ga lahko vprašaš in
> ti bo pomoje z veseljem povedal, ker vidi da se zanimaš za avto.

To je priblizno tko kot, da ti na FRIju ne bi povedali kako deluje procesor, ker si bolj software oriented. Teh nekaj osnovnih stvari ti morajo razloziti, ce jih ne ves.

Binji ::

No ja tele stvari mislim, da bi ti morale biti jasne res ze ce samo gledas parkrat kako kdo tanka, pumpa gume, itd...

Ceprav so izjeme.. jaz sem moral enkrat enega 18letnika instruirat (plus njegovo mamo) kako se pumpa gume. In deckotu nikakor ni uspelo:D Pa se tlak v gumi je mel ene 0,6 bara kolikor se spomnim....:D :D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

T0RN4D0 ::

Big whale, v štirih letih je prav da zveš osnove, na 20 urnih šnelkursih programiranja pa mislim da nima smisla par ur posvetit hardweru.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Gr0unD Zer0 ::

pomoje ni nič narobe s tem, če se pred voznjami malo privadis na sklopko, plin ter zavoro(vsaj po sklopki ne smrdi nonstop v avtu, bremzat znaš kolko tolko normalno, ne iščeš menjalnika vec kot pol sekune(ter ob tem popolnoma pozabiš na pešca, kolono pred semaforjem itd...)

če si res antitalent, si lahko na parkplacu par ur ter za brezveze plačuješ ure.
(postevanko boste otroke menda tudi sami ucili, ne pa instruktor?)

hvala bogu da kakega praznega parkplaca z instruktorjem od blizu nisma niti vidla, kaj šele da bi par ur nonstop osmice delal nekje...
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobri inštruktorji - avtošole (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6033113 (12513) mtp2
»

Izpit za avto.Vaja izven avtošole.

Oddelek: Na cesti
427089 (5744) globoko grlo
»

Napake pri izpitni vožnji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15248240 (28186) gddr85
»

Izkušnje v avtošoli !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12024808 (14030) matjash

Več podobnih tem