» »

Nokia N73

Nokia N73

forummaster ::

Pred kratkim sm kupu Nokio N73. Z njo sm full zadovolen (škoda k ni WiFi-ja, k bi bil popoln mobitel). Bi jo pa rd mal nadgradiu. Me zanima, če mam možnost GPSa, MSNja in še kakšnih drugih uporabnih programov.

Pa zanima me še kako nadgradit telefon na Music Edition??? Pa kaj pridobiš z Music Edition???

LP

Edit: Pojedu eno besedo:)

Chessman ::

sam ga uporabljam že več kot leto dni

omenil si GPS, z zunanjo GPS anteno deluje super, preizkušeno z TomTom in Garmin programom (oba evropa + slovenija)

the_game ::

am morda kdo ve kako narediti, mapo v galeriji, za slike in muzike čene so vse slike skup pomešene pa muzike tuj... pa še nekaj katare mape se nahajaji na pomilniku telefona in katere na mini SD mogoče ma kdo kak spisek
ASUS M2N-SLI DELUXE|AMD Athlon X2 6000|HD3870 512MB|PATRIOT 2x1GB 800Mhz CL.4|

the_game ::

mene zanima če kdo pozna kake dobre aplikacije oz. programe kot so antivirus, predvajalnik in urejevalnik videa, slik in muzik... pa še vedno ne znam ustvariti mape (povežem telefon na računalnik miniSD kartico, kopiram mapo z muzikam v mapo na kartici[zvočni posnetki>digitalni zvoki] vendar ko grem na telefono pod skldbe se vse muzike katere mam lepo v mapi skup zmešajo. mam 3 mape vsaka je poimenovana po zvrsti skladebe...
ASUS M2N-SLI DELUXE|AMD Athlon X2 6000|HD3870 512MB|PATRIOT 2x1GB 800Mhz CL.4|

harvey ::

@the_game | greš galerija > skladbe in potem možnosti - izvajalec, žanr, velikost. Sicer pa ti ni potrebno kopirati muzike v mapo digitalni zvoki. Samo moraš dati posodobi nov seznam skladb in to je to. Za slike imaš možnost kreiranja albumov. Pritisneš na tipko poleg sprožilca za fotoaparat - odprejo se ti slike in pod možnosti imaš opcijo "albumi".

Pridružil bi se temi o N73 z vprašanjem, če bi delovala kartica velikosti 4 Gb.

koyotee ::

Za msn download Turbomsn
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Mirabella ::

Odlična zadeva res, predvsem kar se tiče za fotografiranje, kar rada počnem in se da fajn fotke narediti s to nokio.
who cares?

Aleks126 ::

Mene pa zanima kako bi na ta telefon naložil word ali powerpoint, da bi lahko plonkal s telefonom.:D kaj bi moral narediti? prosim za postopek

c00L3r ::

Aleks126 plonk listek napiši v wordu, nato pa daj shrani kot in izberi Spletna stran (*.html). To datoteko prenesi na telefon in tam odpri.

Prelgledovanje html datotek je na telefonu narejeno dobro in hitro deluje. Tako sem jaz delal to včasih :)

Lahko pa s sošolci skupaj napišete plonk listek in ga daste na enega izmed zastonj spletnih gostovanj. In potem preko GPRS-a vsi dostopate tja gor. Tudi to smo že delali.

Aleks126 ::

kako bi pa preko power pointa to naredil, ker imam neke grafe

kako bi pa to naredil v power pointu. ker imam neke grafe in bi potreboval v power pointu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aleks126 ()

the_game ::

u google poglej za quickoffice jst mam ta paket že integriran v samem softwarju oz. je skor na vsaki nokiji n73 in ostalih...poglej pod pisarno...drgač pa morš not v mapo dokumenti bodisi na pomnilniški al pomniliku telefona kopirat datoteko word2003(.doc) oz. powerpoint(.pps) ali excel(.xls)....
ASUS M2N-SLI DELUXE|AMD Athlon X2 6000|HD3870 512MB|PATRIOT 2x1GB 800Mhz CL.4|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: the_game ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia 5800 XpressMusic (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4043365029 (4791) hoodaudrey
»

Microsoft ne bo več ponujal neomejenega oblačnega prostora naročnikom na Office 365 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
8327984 (22453) Lonsarg
»

Programska oprema za samsung

Oddelek: Mobilne tehnologije
73021 (2965) Mr Hilter
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227123173 (31999) Kunte
»

Nokia N73 in Mobitelove razprodaje

Oddelek: Mobilne tehnologije
141685 (1358) Alfonzo

Več podobnih tem