» »

Nokia N73 in Mobitelove razprodaje

Nokia N73 in Mobitelove razprodaje

T-Majo ::

Mobitel ima nekatere aparate do 50% znižane. Zanimam se za nokio n73. Všeč mi je velik ekran in baterija in fotkič.


Zanima me, če ima kdo kakšne izkušnje s telefonom? Je dovolj hiter (Symbian OS)? Zmrzujejo? Je mogoče že zastarela? Ostane mi še potem Nokia 6120 ali pa katera izmed E serija (50, 51, 60?)

JanezH ::

a pa je ta znižan?

T-Majo ::

Je. 125€ stane. Na mobitel.si sicer nič ne piše, vendar sem klicu na eno prodajalno mesto in so mi jo rezervirali.

microera ::

res je!
No mislim, da je N73 vsekakor boljša od 6120, čeprav je že nekaj časa zunaj!
Tega denarja je pa res vredna!

Tudi pri nas mislim, da je še 1 kos!

www.microera.si
LP

www.microera.si

T-Majo ::

Se da tu gor divxe gledat?
quick office pa adobe reader pride prav?

x850xt ::

to je zelo dober telefon in da se gledati dvixe z tem programom.
in je definitivno vreden tega denarja.

LP
clio

T-Majo ::

Je dosti slabši od N95?

Včasih sem se spoznal na te nokie, pa symbian sisteme, sam nadzadnje sem kupoval Nokio N-gage 4 leta nazaj. Od takrat se je marsikej spremenik =P

Vmes sem mel kr ene X telefone.

Alfonzo ::

Jah slabši je gotovo. Sam za tak dnar je n73 zelo vredu telefon. Čeprov ni blo dolga časa nazaj nevem če majo še zdej jo majo na simobilu še cenej. Vem k sem jest kupovov n95 sem jo dubu za 250€, n73 je bla pa pomojem 100€.

T-Majo ::

Ja sam js hočem bit pri mobitelu. Pa te N95 so čudne, kr vsi jih majo zarad Tuš mobile. Pa vsaka je drugačna, na vsaki je mal drugačn OS, celo nalepka na batriji. Čudne so mi. Pr sošolkini sm tud opazu čudno osvetlitev ekrana, ekran je malo megleno deloval, pa slabe batrije majo-oz. ekran je verjetno požrešen. Sošolcu N73 drži 3-4 dni. Vsekakor je n95 bolši, sam je bolši tud tulk je dražji?

microera ::

pri tušu prihajajo ven kitajski N95!
Upgrade narediš preko interneta pa ti zgine SLO jezik!
Pol se pa malo kitajsko učiš! :)
LP

www.microera.si

;-) ::

Mam n73 vse dela ok. Namestil sem software od music edition pa dela normalno. Če hočeš glasen telefon je to sigurno najglasnejši :) Drugače pa me moti da zadnji pokrov škripa (pri vseh, brez izjeme) in da je (pre)velika.

Alfonzo ::

T-Majo pr TušMobilu nebi itak nikoli kupil. Jest z svojo n95 nimam nobenih problemov. microera
ko si rekle če narediš updejte da ti zgine slo jezik, to ni res. Sem svojo nokio updejtov in lahko tam lepo zbereš slo jezik, tko da ni nobenih problemov. EWEER a si ti sploh slišu kolk naglas lahko na n95 predvajaš muziko. Drugač ma n95 dva zvočnika če smo že pri temu.

;-) ::

n73 ma tud 2 zvočnika zgoraj pa spodaj. Sem slišal n95, si ti slišal n73 music edition?

Daj skupaj n95 pa n73 n95 sploh slišal neboš:D pretiravam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

microera ::

axon
niso vse N95 kitajske
LP

www.microera.si

Alfonzo ::

microera ejga res hvala da si povedu nisem vedu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prosta prodaja Nokij N serije!!

Oddelek: Mobilne tehnologije
255091 (4435) V-i-p
»

nakup mobitela

Oddelek: Pomoč in nasveti
141805 (1550) Voip
»

Firmware za N73

Oddelek: Mobilne tehnologije
71017 (901) Good Guy
»

Simobil, symbian, katerega?

Oddelek: Kaj kupiti
121973 (1606) Klemenn
»

IMEI številka

Oddelek: Mobilne tehnologije
153366 (3366) V-i-p

Več podobnih tem