» »

Domači kino

Domači kino

damirez ::

Kupil bi si nek domači kino predvsem zarad xboxa360, ki ima samo optični izhod.
Ampak pojma nimam o temu. In nekako nevem kako je s temi domačimi kini a imajo sploh optical in? A znadjo dekodirat razne DTS, dolby digital pa to.
Nekako sm si mislu tale kombo kupit
http://www.ceneje.si/sony-ojacevalec---...
http://www.mimovrste.com/artikel/176001...
A je to vredu bo to sploh delalo? Al morm merkat na te ohme pa to...
Res o tem nevem ama nič.
Rad bi samo imel 5.1 zvok za čim manj denarja in da ima optični vhod z temi dekoderji za 5.1 zvok. Vem da to genius hometheater ne znajo.

damirez ::

Nobe ne ve?

Nevihta ::

Pozdravljen

Odgovor bi bil : mal denarja mal muzike!

Verjetno se nnajboljs varianta po mojem Logitech Z-5500 za cca 325€.

Drugače imajo pa vsi receiverji tudi že digitalne vhode.
LP
Nevihta

Scarface ::

Receiver predlagam Yamaha ali Harman Kardon. Sam imam slednjega.... je špica...

Zvočnike imaš pa JBLove v akciji v BigBangu ali pa Infinity, če želiš v lesenem ohišju...

Sam sem pristaš Harman Kardona ampak boš moral podvojiti budget..... sicer se pa da za cca 500€ dobiti zelo soliden domači kino....
Been there, done that....

buhica1 ::

Če hočeš za čim manj denarja dobiti soliden 5.1 sistem receiverja z zvočniki za DTS in DD lahko pogledaš na tej strani Philips HTR 5204:

Trgovina v Avstriji

Jaz sem zadevo naročil online, plačal z nakazilom (+15 EUR poštnina) ter za en teden dobil robo brez problema dostavljeno na dom...

Receiver pa ima en optični in en coax digitalni vhod...

lp M

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: buhica1 ()

damirez ::

Ok se pravi morm prvo malo pojamrat da dobim odgovore. :D

Mnja ta philips je zelo poceni, pa tud poceni zgleda :D, nevem kako zveni?
Nekdo je omenil da se da za 500€ dobit zelo soliden domači kino, kateri?
Logitech zvočniki res niso za v dnevno sobo imo, nevem zakaj ampak pač men ni to to, še geniusi so mi bolj primerni, čeprav ne znajo nič od željenega.

Nevihta ::

Prosim ne primerjaj Logitech in genius!

Sem slišal oboje in je Logitech bistveno boljši, za ta denar da kar veliko od sebe. Drugače pa če boš enkrat poslušal več zvočnikov boš ugotovil da dejansko nekaj več denarja pomeni tudi nekaj več muzike.

Moje mnenje je drugače raje malo več denarja pa kvalitetno in 1x kot pa večkrat po malo in "sranje".

Sam osebno imam Jamo zvočnike in Pioneer receiver, pa sem zadovoljen.
Nevihta

damirez ::

Nevihta ne razburjaj se, nisem sploh primerjal kakovost zvoka med geniusi in logtecha. Ampak sem zato rekel ker design logitecha mi je totalno računalniški in mi je lepši genius, tko za v dnevno sobo, ker sam se že povedal, da mi ni ravno do high end zvoka. Ampak bi rad samo imel prostorski zvok.

Trancedeejay ::

HI
Za high end zvok, bo tut nekajkrat toliko denarja premalo. Najbolje da investiras okoli 1000eur, bos vsaj vedel zakaj si jih, ne pa eno sranje kupovat, ker potem bos skos imel sranje. Recimo jaz ce bi musko poslusal na Logitech ali podobne zadeve, bi jih verjetno kaj kmalu prodal, ok zraven racunalnika ze, potem se pa neha. 1000eur ni tolk denarja, da jih nebi mogel napraskat, sevede je odvisno od tvojih prioritet, ampak ce das vsaj malo na zvok si kupi soliden sistem. Rabis kaksne hude zvocnike? Contact me.
Have a nice Day

Matt
Music is the key


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Budget surround soundsystem za dnevno

Oddelek: Zvok in slika
475996 (4781) Bearrorist
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19626920 (14176) psytoma
»

Kateri A/V reciever? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6310734 (7745) BigWhale
»

Zvočniki k LCD TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5310569 (9844) T-Majo
»

[Hi-Fi] - Hišni kino sistemi 3.1, 5.1, 7.1... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16634068 (16839) josko674

Več podobnih tem