» »

EMA 2008

EMA 2008

«
1
2

dzinks63 ::

:)) Nimam nobenega favorita, saj mi nekak nobena skladba ni preveč všeč. Tako, da nimam pojma kako se bo tole izteklo. Drugače pa potem tudi v Beogradu ne vidim, da bi lahko kaj uspešnega dosegli.

zcetrt ::

Zmagala bo Eva Černe. V "superfinalu" bo oponent 4play ali Turbo Angels.

:)
4.

Freezy ::

BW spremlja v živo:D

OldSkul ::

Cigani niso bli tako slabi0:)

MihaFirst ::

tale EMA je IMO strašno smešna.

Teli 4play, sorry, ampak jst se sprašujem, če se kdo norca dela iz mene 0:)

Pri Brigiti Šuler "violinistka" violino drži z napačno roko in zgleda še velik bolj retardirano kot bi sicer.

Turbo angels majo nekako najbolši komad, četudi so mi sicer popolnoma antipatični.

Teli cigani so itak ena farsa - zelo zelo nekvaliteten srbski narodnjak, nič več :8)

Rebeka Dremelj ma komad dokaj zanič, tako kot običajno - res škoda, da z unim "Pojdi z menoj" ni šla na Evrovizijo, ker ta je bil pa super :))

Zdej, ostalega se ne spomnem, ampak, je Ema, tako kot že dolgo, eno veliko sranje.

Zadnjič sm bil z izborom zadovoljen, ko so zmagale Sestre :D

Zgodovina sprememb…

cekr ::

Čakam na dan, ko bo nekomu prišlo, in si bomo vzeli nekaj let pavze. Lahko bi se malo zgledovali po Italijanih in mislim lani tudi Avstrijcih. Nikjer ne piše, da moramo biti zraven. Lahko bi se zmenili tako, da bi bil izbor na 4 leta. Enostavno nas je toliko malo, da bi lahko spravili eno konkretno skladbo na leto. Nihče v Evropi se ne bo zgražal zaradi tega. Na zohodu nas bodo pa zelo razumeli.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

gzibret ::

Pa še poslušat jim ne bo treba tele naše groze. V bistvu nam bodo hvaležni.

Sicer pa je cela tale evrovizija en velik BS.
Vse je za neki dobr!

MihaFirst ::

Hm... kaže da bo zmaga Langa...

Sad.:\

cekr, fantastična ideja... morda bi tako res lahko dobili kaj kvalitetnejšega...

Je pa zanimivo, Slovenija se zdi polna nacionalističnih kretenov ki ne sprejemajo ničesar, najraje bi pobili vse Hrvate, pedre in podobno, hkrati se pa palijo na tele narodnjake (Brigita Šuler je bla tretja)...

Mislim, halo! 8-O

dzinks63 ::

:)) In sedaj finalno glasovanje. Rebeka ali Langa? .... še vedno sem neodločen, pa vseeno nekak sem na strani Lange, je pač bolj južni komad in bi v Beogradu lahko vsaj od južnih sosedov računali na točke. Drugače pa beda vse skupaj.

Yossarian ::

Ljubi Jezus, kaka izbira.:O
Moj favorit je bila Birigita Šuler. Če bi govoril z njo v živo, bi jo težko gledal v oči.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Zgodovina sprememb…

R33D3M33R ::

Heh, napisali so Alenka Gotar namesto Alenka Godec :)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

'FireSTORM' ::

Moj favorit je bila Birigita Šuler. Če bi govoril z njo v živo, bi jo težko gledal v oči.

Ti bi jo izbral zato ker je hot ali zato ker ima tako bombastično pesem? :\
Those penguins.... They sure aint normal....

UrsKaa040 ::

taale ema je pa čist mim:8) . sm en kumad mi je biu ušeč od eve črne.. :)) v super finalu bi pa blo zlo lepo ce bi zmagala rebeka.

MihaFirst ::

REBEKAAAAAAAAAA!

Itak je vse zanič, glavno da niso Langa zmagal. In ne, daleč od tega, da bi bil rasist :\

EDIT:
R33D3M33R: Ja, sem opazil.

Pa ste vi opazl, da ma Brigita Šuler modrice po nadlahteh? Mačo-mož? >:D

Zgodovina sprememb…

R33D3M33R ::

Bolj pofejkanega rezultata ne bi mogli dati. LOL :\
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Yossarian ::

Pesem, FireSTORM, pesem seveda :-)
Ni nič slabša od Rebekine.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Karaya 52 ::

Žal je to vse dogovorjeno. To so mi že parkrat povedale osebe, ki so zaposlene na RTV.

MihaFirst ::

Master D., bi bilo logično, tole glasovanje je itak samo cuzanje denarja, ampak da pa ne bi prišlo v poštev pri izbiranju zmagovalca, ta je pa že a little bit huda :\

PaX_MaN ::

Namesto enkratnega štetja evrčkov je sedaj štirikratno. Biznis je biznis.

Monster ::

mar bi za ta dnar rajsi kak dober film kupli pa ga trikrat vrteli :D ... bi meli več od tega
Ka zaboga...

BigWhale ::

Malo je bilo zensk na letosnji Emi, ki bi jim lahko brez tezav gledal v oci. Najbolj bi se moral potruditi pri Manci Spik, pa se to zato, ker je kakih 20cm vecja od mene... ;>

Volta ::

Za moje pojme je imela Brigita Šuler še najbolj "evrovizijsko" pesem, čeprav je tista violinistka zgledala precej čudno... O njenem videzu ne bom raje nič rekel... Drugače pa nobene ekstra dobre pesmi, v nasprotju s prejšnjimi Emami, kjer se je na čase našlo kaj pametnega in užitnega za poslušat.

Glavno da ni šla Langa naprej. Sramota za Slovenijo, za moje pojme.

Karaya 52 ::

"Tak mamo." :) Čez 40 let bom vnukom pravil: "vete, vajin pradedek je pa živel v časih Majde Sepe in Marjane Deržaj." Trenutna kvaliteta glasbene scene je... ojojoj.

Volta ::

Dobra stran Slo1, je tista reklama za mobitel, v kateri lahko slišiš eno super pesem od Belih Vran. Bli so res kvalitetna, super skupina :)

Amare ::

Alexius Heristalski ::

Heh. Nisem gledal, baje so bile v reklamah boljše pesmi kot na tekmovanju?!?

Ejsi_Disi ::

@Volta: Dobra stran Slo1, je tista reklama za mobitel, v kateri lahko slišiš eno super pesem od Belih Vran. Bli so res kvalitetna, super skupina :)

Je bilo zjutraj na enem radiu vprašanje (med voditeljema):
-Kateri komad ti je šel najbolj v uho?
'Kam si namenjen dragi moj'
-Ja pa ta ni bil na Emi?! :D
Rock n' roll ain't noise pollution!

Yossarian ::

Kak je že naslov tiste pesmi od Belih vran? Ves čas sem zmotno mislil, da gre za Pepel in kri.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Karaya 52 ::

Sicer nisem videl reklame, sem pa slišal v zadnjih dneh del pesmi Sanje o Kaliforniji od Belih vran na Slo1.

Volta ::

MasterD - še ena super pesem od belih vran. Prav zamisliš se nad današnjo glasbeno sceno pri nas :) Seveda, kar se tiče letošnje EME, ne na splošno.

Je to TA pesem, ne? Mislim, da so naši nardili priredbo, to ni drugače original od njih;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Volta ()

zcetrt ::

Scena je odraz publike. Jokanje čez slovenske "zvezde" je brezplodno in brezvezno. Še vedno se dela tudi precej dobre muzike. Le najti jo je treba.
4.

Karaya 52 ::

Volta, res je. Drugače pa je glasba odraz marsičesa. Mogoče mi ravno to ni všeč. :)

Ejsi_Disi ::

@edenpač: Kak je že naslov tiste pesmi od Belih vran? Ves čas sem zmotno mislil, da gre za Pepel in kri.

Katerega to misliš?
Rock n' roll ain't noise pollution!

cekr ::

Morate pa tudi priznati, da večina starih slovenskih uspešnic izhaja iz one strani Atlantika. Ena od takšnih je tudi California Dreamin'. Pregled pesmi Belih vran in potem naslednikov Pepel in kri je dober dokaz za to. Ni pa v tem nič slabega. Pravilno predelane pesmi v slovenščino so vedno dobrodošle. Izvirno slovenskih je zelo malo. Še recimo Slovenskega naroda sin je predelava.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

Volta ::

Predelava česa ? 8-)

cekr ::

Se nisem dobro izrazil. Predelava iz angleškega v slovenski jezik.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Volta ::

Aja? Tud delo naših zamejskih Slovencev ? :) Malo je čudno, ponavadi so v slovenščini, a ne.

cekr ::

Tudi ena predelav in bolj vrtenih skladb po naših radiih "Last die Sonne in dein Hertz" je predelava nekoč druge na Evroviziji.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Volta ::

To vem ja :)

dukenukem ::

sj še siva pot predelava :D

gfighter ::

Neznan komentar iz delo.si:

"A Rebeka Dremelj je zmagala? Sem pa mislil, da so tranzvestiti že passe..."

:D
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

Ejsi_Disi ::

Priredba, je lepše kot predelava.
Rock n' roll ain't noise pollution!

R33D3M33R ::

Evo, če bi Brigita Šuler svojo Samaro združila s tem komadom bi dobili novo reklamo za Lado Samaro :)

Aaaaaaaaaa,
trese se mi Lada,
aaaaaaaaaa
Lada Samara
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Zgodovina sprememb…

Yossarian ::

Mislim na reklamo za Mobitel, ko starejši gospod lovi ribe, pa ga pokliče žena in mu po telefonu predvaja pesem, ki se vrti na radiu in reče, da radio predvaja njuno pesem.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Ejsi_Disi ::

Bele vrane so, ne Pepel in kri.

Bele vrane - Kam si namenjen
Rock n' roll ain't noise pollution!

Yossarian ::

Gracias, Ejsi_Disi
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

BigWhale ::

Rebeka pa pac ne spada med Tranny girls... Se pa tja takoj uvrsti Manca Spik. Na zalost je operacija nosu premalo pomagala. :)

lepovreme ::

tastare dobre pesmi so izpete...

te ženske ki mi pridejo naprej ko krave dojnice,ker drugega nimajo kot dekolte pa rit za pokazat pa je že
popularna...te ženske ne bodo naredile komada ki bi pustil pečat na ljudeh.To so tra la la pridem grem varianta...

Volta ::

tastare dobre pesmi so izpete...

Se nikakor ne strinjam. Dobre pesmi vedno najdejo prostor ob kaki priložnosti in se jih ne izpoje nikoli...Zato pa so evergreeni, večno zeleni :)

opeter ::

In koliko evergreenov se je napisalo v zanjih desetih leti? Boste katerega od zdajšnjih pesmih prepevali, recimo čez 30 let?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenske klasike

Oddelek: Sedem umetnosti
203054 (2543) d0rK
»

Kvalitetna narodnozabavna glasba

Oddelek: Sedem umetnosti
72220 (2108) OldSkul
»

Najlepše slovenske,hrvaške in srbske ljubezenske pesmi.

Oddelek: Pomoč in nasveti
1130622 (30452) Baby
»

EMA 2006 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16412026 (8548) Utk
»

EMA 2005 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
666569 (5215) Myth

Več podobnih tem