» »

Pritrditev HDD-ja v Antec nine hundred ohišje ???

Pritrditev HDD-ja v Antec nine hundred ohišje ???

abcdefgh ::

Zdravo!

Imam zgoraj omenjeno ohišje in ko sem sestavljal nov comp sem imel največ problemov pri vgradnji HDD-ja.

Sliši se čudno amak je res. Problem je nastal v tem, da HDD prostorčki niso kot v navadnih ohišjih.
Po dolgih pregruntavščinah sem diske naravnost vrgel v prostorčke in jih nisem pritrjeval.
Tako je ostalo nekaj mesecev. Sedaj pa me je na lepem začelo žreti, zakaj se morajo diski poplesavati,
če pa jih lahko pritrdim.

Lepo prosim nekoga, ki ima to ohišje, ali pa iz lastnih izkušen ve kako se da pritrditi HDD v to ohišje.

Zanima pa me še če lahko dam v to ohišje HD3870, ker je stvar že pri 8800GTS zelo stlačena...:\

Hvala za odgovore in LP !!!

m.i.h.a. ::

v ohišju bi morala biti dva takšna predala v katera lahko namontiraš diske:


...disk vsataviš in ga iz vsake strani privijačiš s priloženimi vijaki

sicer je že nekaj časa minilo od kar sem jaz tole montiral pri sebi in se ne spomnem najbolje....ampak, ko vstaviš v tale predal disk in ga malo premakneš kmalu opaziš kje se ti luknje pokrijejo.....bi sicer pogledal pri sebi, ampak nimam trenutno te možnosti

Edit: no iz te slike bo verjetno bolj razvidno in dovolj logično

...disk vržeš v rack in vijak potisneš zkozi te večje luknje ob strani in privijačiš na notranji steni

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

m.i.h.a. ::

aja glede radeona nisem ziher, kako je z montažo, ampak pri meni je okrog 8800GTS še dovolj prostora
sem pa odstranil tisti plastični nosilec za notranji ventilator oz lahko tale rack s tem nosilcem tudi premakneš pod/nad grafo

abcdefgh ::

No najlepša hvala, drugače glede HD3870 sem pa spraševal, ker mislim menjat za 8800GTS.

Zdej jo mam namreč:)

čau, pa tnx še enkrat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov comp ali nove komponente (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
786137 (2895) smarty
»

Katero Ohišje??

Oddelek: Kaj kupiti
302435 (1626) zupanman
»

8800GTS 100 stopinj C

Oddelek: Pomoč in nasveti
131542 (1212) 1024
»

ATI Radeon HD3870 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Strojna oprema
43527243 (17182) smarty

eXtreme PC (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
18810830 (7018) kuglvinkl

Več podobnih tem